Evlerinizde, depolarınızda, iş yerlerinizde fazlalık durumdaki eşyalarınızı her semtten satın alan firmamız Yeşilköy bölgesinden gelen talepleri de detaylı şekilde inceleyerek mümkün olan en kaliteli hizmeti en kısa sürede veriyor. İkinci el eşya satmak istiyorum diyerek bize ulaşan müşterilerimizin neler yapması gerektiği, nasıl alım yapıp eşyalarınızı nasıl fiyatlandırdığımızı yazımızın devamında detaylı şekilde anlatacağız.

Nasıl Fiyat Alabilirsiniz?

Yeşilköy ikinci el eşya alan yerler, eşya fiyatlandırması için öncelikle fotoğraf yöntemini tercih eder. Elden çıkarılmasını istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize whatsapp veya email ile göndermenizi rica ediyoruz. Elimize ulaşan fotoğrafları hızlı şekilde değerlendiren ekibimiz, size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapıyor. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden eşyalar ise hemen fiyat teklifimizi iletiyoruz. Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra sizin isteğiniz doğrultusunda, hangi tarihte müsaitseniz o gün Yeşilköy bölgesindeki adresinize geliyor, eşyalarınızın alımını yapıyoruz. Sizden ricamız eşyalarınızın bizim göremeyeceğimiz yerde bulunan kusurları varsa bunları ayrıca bildirmenizdir.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Yeşilköy olsun başka bir bölge olsun ikinci el eşya alımı yapacağımız zaman temiz ve satılabilir oluşuna dikkat ediyoruz. İkinci el mobilya, koltuk takımı, yatak odası, klasik eşya, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, led televizyon, el halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, hat yazısı, Kuran-ı Kerim, deri koltuk, ofis mobilyası gibi eşyalarınızın hatta burada saymayı ihmal ettiğimiz pek çok farklı türden eşyanızı mümkün olan en yüksek fiyatta alıyoruz.

Zahmet çekmeden, masrafa girmeden, güven duyabileceğiniz bir eski eşya satışı için bizi hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Whatsapp, email, telefon, canlı destek veya iletişim formu aracılığı ile bize ulaşabilir Yeşilköy semtinden eşyalarınızı satabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:46+03:004 Şubat 2019|0 Yorum

Yorum Yap