Çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarmak istediğiniz ikinci el eşya veya eşyalar için ne yapmanız gerektiği konusunda bir fikriniz yok mu? Firmamız bu gibi durumlarda siz müşterilerine en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermekte, eşyalarınızı istediğiniz gün ve saatte adresinizden nakit satın almaktadır. Florya bölgesi, hizmet alanımız içinde olduğu için buradan gelen talepler doğrultusunda eşyalarınızı fiyatlandırmakta, adresinizden nakit ödemesini yaparak satın almaktadır.

Yazımızın devamında eşyalarınızı nasıl satacağınızdan, nasıl fiyat alacağınızdan ve hizmet şeklimizden bahsedeceğiz. Merak etmeyin kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldıracağız.

İkinci el eşya alanlar

İkinci el eşya alanlar

Aslında yapmanız gereken şey çok kısa ve basit. Satmak istediğiniz eşyalarınızın neler olduğunu belirledikten sonra bizimle iletişime geçerek bilgi verebilir, fotoğraflarını çekerek whatsapp veya email ile gönderebilirsiniz. Bu yöntem yani fotoğraf göndermeniz hem bizim için hem sizin için çok faydalı olacak, eşyalarınız için bir ön bilgi almamızı sağlayacaktır. Fotoğraflar incelendikten sonra hemen fiyat teklifimiz iletilecek, karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda ise eşyalarınız Florya bölgesindeki adresinizden nakit ödemesi yapılarak alınacaktır. Sadece Florya eski eşya alımı için değil diğer semtlerden yapacağımız alımlar için de şeyler geçerlidir. Müşterilerimiz bu sayede zaman kaybetmez ve eşyalarını elden çıkarma süreleri minimuma iner.

Merak ettiğiniz ve ikinci el eşya alan yerler ile ilgili merak ettiğiniz bir diğer konu da nakliye konusu. Firmamız verdiği hiçbir hizmet için sizden ücret talep etmeyecektir. Ekspertiz, taşıma, yükleme, montaj-sökme gibi işlemlerin tamamı bize aittir.

Florya eski eşya bakımından son derece zengin, nezih bir bölgedir. El halısı, gümüş, klasik eşya, oymalı mobilya, hat yazısı, deri koltuk, tablo, resim, Hereke halısı, eski obje, plak, pikap, Metebronz, Fatih Kıral gibi eşyalarınızın hatta çok daha fazlasının alımını yapabiliyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:53+03:0016 Aralık 2018|0 Yorum

Yorum Yap