Hemen hemen her türlü eski eşya alımını yaptığımız ve yeni alımlar için de talepler aldığımız Bakırköy ilçesinden gelen tüm istekleri değerlendiriyor, müşterilerimize memnun olacakları hizmeti sağlıyoruz. Nasıl mı çalışıyoruz? Bunu ve öğrenmek istediğiniz daha fazla detayı yazımızın devamında tüm sorularınızı cevaplayacak şekilde anlatacağız.

İkinci el klasik eşya alanlar

İkinci el klasik eşya alanlar

Öncelikle eski eşya ile ne tür eşyaları kastediyoruz ondan bahsedelim. 50 yıldan fazla kullanılmış, işçiliği ve kullanılan malzemesi bakımından farklı ürünler eski eşya veya klasik eşya olarak adlandırılır. Örneğin aslan ayak mobilya, klasik mobilya, el halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, pikap, işlemeli bez, el yazması kitap, hat yazısı, tablo, deri koltuk, makam takımı, saat, avize, kitap gibi eşyalar bu gruba girer. Bu türden olan eşyalar belirli bir tecrübesi, deneyimi olan insanlar tarafından fiyatlandırılmalıdır ki değerinde satabilesiniz. Bizim için önemli olan satın alacağımız ürünlerin temiz ve satılabilir modeller olmasıdır. Çok yıpranmış artık bir başkasının kullanamayacağı durumda olan eşyaları almamız mümkün olmamaktadır.

Firmamız Bakırköy bölgesinden gelen talepleri en titiz şekilde değerlendirecek, eşyalarınızın türüne, durumuna göre gerek yerinde görerek gerek göndereceğiniz eski eşya fotoğrafları üzerinden değerlendirip fiyatlandırılacaktır. Sunduğumuz fiyat teklifimizin sizin tarafınızdan da kabul edilmesinden sonra ekibimiz istediğiniz gün ve saatte Bakırköy ilçesindeki adresinize gelerek ürünleri anlaştığımız fiyattan satın alacak, tutar ekibimiz tarafından iş bitince nakit olarak ödenecektir.

Sorun yaşamamak, yaptığınız satış esnasında sıkıntı çekmemek ve anlaştığınız fiyattan zamanında satış yapmak için Bakırköy eski eşya alanlar arasından bizi tercih etmenizi rica ederiz. Ekibimiz tüm İstanbul genelinde haftanın tüm günler, aktif halde olacaktır.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:47+03:0024 Ocak 2019|0 Yorum

Yorum Yap