Üsküdar ikinci el eşya alanlar olarak evinizde, iş yerinizde, deponuzda kalan, kullanmadığınız fazlalık eşyalarınızı nakit satın alıyoruz. Üsküdar spotçular nerede, Üsküdar 2.el eşya alanlar ne alır, eşyalarım para eder mi gibi pek çok sorunuzun cevabını yazımızın içinde bulabileceksiniz. 20 yıla yakın süredir eşyalarını satmak isteyen hemen hemen herkese titizlikle hizmet veren ekibimiz bizden neler beklediğinizi, nasıl bir hizmet almak istediğinizi çok iyi biliyor. Daha önce internetten veya spot eşya alanlar aracılığı ile herhangi bir eşyasını satmamış olanların süreçle ilgili çekincelerinin olduğunun farkındayız. Kulaktan dolma hikayeleri veya kötü tecrübelerinizi unutun ve Umut Spot ile 2.el eşya nasıl satılır sorusunun cevabını öğrenmek için yazımızı dikkatle okuyun.

İkinci el eşya alan yerler şeklinde arama motorlarında arama yaparak pek çok firma içinden bizi tercih edebilirsiniz. Arkadaşlarımız size ihtiyaç duyduğunuz hizmeti büyük bir titizlikle sağlayacaktır. Ne sebeple olursa olsun eşyalarınızı elden çıkarmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir. Sürece nasıl ve neresinden başlayacağınızı bilmezseniz hata yapabilir veya değerinin çok altında bir rakama eşyalarınızı satabilirsiniz.

Endişelenmeyin. Bu işi yıllardır yapan, eşyalarımı satmak istiyorum diyen müşterilerine kaliteli hizmet veren firmamız ne yapmanız gerektiğini baştan sona detaylı şekilde izah edecektir. Spotçular fiyatı öldürür mü, eşyalarınız nasıl fiyatlandırılır, nakliye ve taşıma işleri nasıl yapılır gibi en çok sorulan soruların da cevaplarını vereceğiz. Hemen başlayalım

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Eşyalarınızı satabilmek için yapmanız gerekenin sadece bir kaç fotoğraf göndermek olduğunu biliyor muydunuz? Satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp üzerinden kısa sürede 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza gönderebilirseniz. Uzman ekspertiz ekibimiz gelen 2.el eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size dönüş yapacak, olumlu veya olumsuz cevabımızı iletecektir. Cevabımız olumsuz ise eşyalarınızı alamayacağımızı bildirerek teşekkür ediyor, vaktinizi almıyoruz.

Eğer satın alabileceğimiz türden eşyalarınız varsa size kısa süre içinde dönüş yapılacak ve fiyat teklifimiz iletilecektir. Teklif ettiğimiz fiyat sizin için de makul ve kabul edilebilir bir rakamsa anlaşma sağlanmış demektir. Eşyalarınızı ne zaman teslim etmek isterseniz arkadaşlarımız o gün Üsküdar ilçesindeki adresinizden eşyalarınızı nakit ödemesini yaparak teslim almaktadır. 2.el eşya satış süreci başından sonuna kadar bu şekilde başlamaktadır. Şimdi diğer adımları açıklamaya devam edelim.

NE TÜR ESKİ EŞYA ALIYORUZ?

Ne tür 2.el eşyalar satın alabileceğimiz de bahsetmek istiyoruz. Bazen insanlar öyle eşyaları satmak için bizimle iletişime geçiyorlar ki şaşırmamak mümkün değil. Omotiv parçasından kıyafete, spor aletinden hatta müzik aletlerine kadar pek çok eşya teklif edilmektedir. Oysaki bizim satın alabileceğimiz 2.el eşya çeşidi kendi branşımızla sınırlıdır. İsterseniz Üsküdar ikinci el eşya alanlar ne tür eşyalar satın alır bundan bahsetmeye başlayalım.

Öncelikle günlük hayatımızda kullandığınız ancak artık satmak istediğiniz eşyalardan başlayalım. 2.el buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, klima, televizyon, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, masa sandalye, mini buzdolabı, baza yatak, elbise dolabı, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası ilk aklımıza gelenler.

Bu saydıklarımızın dışında değerli eşya olarak bilinen, antika eşya kadar olmasa da hala değerini yitirmeyen eşyalar vardır. Bunları da fiyatlandırmasını yapabilecek, mümkün olan en yüksek fiyat teklifini verebilecek ekibe sahibiz. Hereke el halısı, Ladik el halısı, İpek halı, Bünyan halısı, Sivas Cezaevi halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, Rolex saat, Patek saat, değerli tablo gibi pek çok eşyanızı da bizimle değerlendirebilirsiniz. Satın alabileceğimiz her eşyayı buraya yazabilmemiz mümkün olmayacağı için sizi eşyanız farklı bile olsa alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz. Kim bilir sizin değersiz gördüğünüz eşyayı biz satın almak isteyebiliriz.

Uskudar-Spot-Esya-Alanlar

Üsküdar ikinci el eşya alım satım, Üsküdar spotçu, Üsküdar ikinci el beyaz eşya alanlar

NEYE GÖRE FİYAT BELİRLİYORUZ?

Eşyalarınızın neye göre fiyatlandırıldığı, para edip etmeyeceği, satın alınıp alınmayacağı belirli kriterlere göre belirlenir. Günlük yaşamınız içinde sürekli kullanılan, belirli deformasyona uğrayan bu eşyalar alınırken en çok temizliğine dikkat edilir. Bir eşya ne kadar temiz ve yeniye yakın bir modelse o kadar yüksek fiyattan alınır. Sizden aldığımız ikinci el beyaz eşya, koltuk takımı, klima, televizyon gibi eşyaları dükkanımızda perakende olarak satmaya gayret ediyoruz. Dolayısıyla hızlı satılacak, temiz, kaliteli bir ürüne yüksek fiyat teklif edilir. Arızalı olan, çalışmasında sorun olan, problemli eşyaları alamıyoruz maalesef. Üsküdar ikinci el eşya alanlar neye göre fiyat belirler şöyle bir sıralayalım.

Temiz Olmasına

Temizlik ikinci el eşya alırken en çok dikkat edilen konudur. Özellikle ikinci el mobilya, koltuk takımı, masa sandalye, baza yatak gibi eşyalarınızın temizliği çok önemlidir. Yanık yırtık, leke içinde olan, problemli eşyalarınızı maalesef satın alamıyoruz. Temizlenmesi mümkün olan, ufak tefek lekeleri biz de önemsemiyoruz ancak bir başkasının almak istemeyeceği eşyayı biz de alıp dükkanımıza koyamayız.

Sağlam Olmasına

Sağlamlık özellikle 2.el beyaz eşya alanlar için en önemli unsurdur. İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, televizyon gibi eşyaların alımında arızalı ürün almamayı tercih ederiz. Tamir edilmesi gereken, sorunlu, çalışmasında sorun olan eşyaları maalesef alamıyoruz. Neden arızalı beyaz eşya satın almıyoruz? Çünkü arızalı ürünler tamir edilse bile kısa süre sonra aynı sorunu tekrar edebilmekte, bu da sattığımız ikinci el beyaz eşyaların sorun çıkarmasına neden olmaktadır. Bu yüzden Umut Spot olarak aldığımız ürünlerin orjinal, temiz edilmemiş olmasına önem veririz.

İlginizi çekebilir; Arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir?

Markasına

Marka olmazsa olmaz bir detay değildir ancak fiyatı artırır. Mesela ikinci el koltuk satmak istiyorum diyerek bizi arayan müşterilerimize direkt markasını sorarız. Doğtaş, Ikea, Mudo, Yataş, Enza, İstikbal, Bellona gibi bilinen markaların ürünleri her zaman bir adım önde olur. Temiz, sağlam ve kaliteli ikinci el koltuk, markası olmasa bile yine iyi fiyattan satın alınır. 2.el beyaz eşya alım satım ve ikinci el televizyon işinde de marka ön plana çıkar. Samsung, Lg, Bosch, Sony, Philips, Siemens gibi bilinen markalar yüksek teklif alır.

NAKLİYE VE ÖDEME

Üsküdar ikinci el eşya alanlar olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor, eşyalarınızı nakit alıyoruz. Anlaştığımız rakamı nakit, eft veya havale seçeneklerinin hangisini tercih ederseniz o şekilde ödüyor, fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyoruz. Ekibimiz mümkün olduğu kadar profesyonel ve hızlı çalışmakta, size zahmet vermeden, eşyalarınıza, evinizin duvarlarına, binanızın asansörüne zarar vermeden titizlikle çalışmaktadır.

Gelelim insanların en çok merak ettiği nakliye ve taşıma konusuna. Satmak istediğiniz, fiyatında anlaştığımız eşyalarınızı nakliye aracımızla kısa sürede alıyoruz. Nakliyeye kesinlikle hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmud Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçükçamlıca, Küplüce, Küçüksu, Mehmet Akif Ersoy, Mimarsinan, Muratreis, Salacak, Selamali, Selimiye, Sultantepe, Hasan Ağa, Ünalan, Valide-i Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil hangisinde olursanız olun hiç fark etmez.

Eşyalarınızın ne kadar büyük ve kaba olduğu ya da ne kadar az veya çok olduğu hiç önemli değil. Eşyalarınızı sığdırabileceğimiz bir aracımız her zaman vardır. Ayrıca mobilya, klima, beyaz eşya gibi sökülmesi, demonte edilmesi gereken eşyalarınızı da size zahmet vermeden kısa sürede söküyoruz. Taşıma, yükleme ve istifleme için işinin ehli ekibimizle satın aldığımız tüm ürünleri kısa sürede teslim alıyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilir, fiyat teklifi alabilir, hemen nakit satabilirsiniz. siniz.

 

 

 

Bizi Takip Edin
2023-01-22T14:05:01+03:0025 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap