Üsküdar Altunizade İkinci El Eşya

Üsküdar Altunizade İkinci El Eşya Alanlar

Üsküdar Altunizade ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimize hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet veriyor, eşyalarını maksimum fiyat ile satın alıyoruz. Kullanmadığınız veya hali hazırda kullanıp sıkıldığınız bu yüzden satmak istediğiniz eşyalarınız mı var?

Bundan önce hiçbir eşyanızı satmayı düşünmemiş olabileceğiniz gibi satmaya çalışırken kötü tecrübeler de yaşamış olabilirsiniz. Kötü tecrübelerinizi unutun. Yıllardır bu sektörde aktif çalışan, tüm İstanbul geneline ulaşabilen ekibimizi tercih ederek en iyi hizmeti alabilirsiniz. Bunun için ne yapmalı, nasıl bir yol izlemelisiniz şimdi size bunlardan bahsedeceğiz.

Altunizade İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Tüm İstanbul geneline hizmet versek de her talep için adresinize gelip ürünleri yerinde görme şansımız bulunmuyor. Ne trafik ne de zaman buna izin verir. Bu yüzden ilk etapta sizden eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz. Gelen fotoğraflar belirli kriterlere göre incelendikten sonra size dönüş yapılacak ve olumlu olumsuz cevap verilecektir.

Olumlu olması halinde yani eşyalarınız alınabilir durumda ise fiyat teklifimizi sunacağız. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından sizin istediğiniz gün Altunizade ikinci el eşya alımı için adresinize gelinir.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Satmak istediğiniz her ürünü alma şansımız maalesef bulunmuyor. İşin ticari kısmı düşünüldüğünde sadece satılabilir, sağlam ve model olarak tüketicilere hitap eden ürünler almak zorundayız. İsterseniz bir kaç örnekle daha anlaşılabilir hale getirelim.

Beyaz eşya, mobilya, televizyon, deri koltuk, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, klima, plak, gümüş, el halısı, saat gibi eşyalarınız sayılabilir. Bunlar günlük hayatımızın içinde sürekli kullandığımız, hayatımızın parçası olan eşyalardır. Dolayısıyla bu eşyaları alırken çok yıpranmış, deforme olmuş, arızalı olanları eliyoruz ki biz de ihtiyacı olanlara satabilelim.

Bir de eski eşya olarak adlandırılan daha çok klasik ürünlerden bahsedelim. Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept, Kervan Mobilya gibi markaların mobilya, berjer, aksesuar gibi ürünlerini de alıyoruz. Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını bize göndererek alım yapıp yapamayacağımızı çok kısa süre içinde öğrenebilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Üsküdar Altunizade ikinci el eşya alanlar olarak eşya alırken kendi nakliye aracımızı ve ekibimizi kullanıyoruz. Dolayısıyla size zahmet vermeden, uğraştırmadan, en kısa sürede alım yapabiliyoruz. Yani eşyaların taşınması, araca yüklenmesi gibi işlemler bizim tarafımızdan yapılıyor.

Ödeme konusunda da sizin isteğinize göre hareket ediyor, eft, havale veya nakit ödeme yapabiliyoruz. Bizi her gün arayabilir, Facebook, Pinterest, Twitter veya İnstagram adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-11-08T11:55:12+03:008 Kasım 2020|0 Yorum

Yorum Yap