Ümraniye ikinci el eşya alanlar ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek, eşyalarınızı çok kısa sürede satmak ister misiniz? Yazımız içinde spotçular ne tür eşya alır, Ümraniye 2.el eşya alanlar nasıl fiyat teklifi verir, ikinci el eşya nasıl satılır gibi sorularınız da cevabını kolayca bulacak. Bizim işimiz insanları fazlalık eşyalarından kurtarmak ve bunu yaparken de kaliteli, güvenilir hizmet sunmaktır. Bu vizyonla yaklaşık 2o senedir tüm İstanbul genelinde dolayısıyla Ümraniye’de aktif görev almaktayız. Sizin de tek tek veya toplu eşya satış düşünceniz varsa Ümraniye ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Nasıl bir yok izlemelisiniz? Daha önce herhangi bir eşyanızı satmamış olsanız bile sağda solda spot eşya veya spotçu tabelalarını mutlaka görmüşsünüzdür. İşiniz düşmediği için nasıl çalıştığımız, ne tür eşyalar aldığımız ve eski eşya alım satımı ile ilgili fikriniz olmayabilir. İlerleyen satırlarında eşyalarımı satmak istiyorum diyen birinin bilmesi gereken, merak ettiği her şeyi tek tek anlatacağız.

İkinci el eşya alanlar olarak yüzlerce, binlerce farklı evden, iş yerinden, depodan 2.el eşya alımı yapmış olsak da insanlardan hep benzer soruları duyduk. Ümraniye spotçu ne tür eşyalar alır, 2. el eşya alım satım süreci nasıl ilerler bunlardan bazılarıdır. Şimdi bu soruları tek tek cevaplama, eşya alan yerler hakkında size en doğru bilgileri verme zamanı.

Ümraniye İkinci El Eşya Alanlar

Ümraniye İkinci El Eşya Alanlar

Ümraniye 2. El Eşya Satış Süreci Nasıldır?

Ümraniye 2.el eşya satış süreci kafanızda büyüttüğünüz kadar zor ve uzun bir süreç değildir. Eğer doğru firmayı yani Umut Spot olarak bizi tercih ederseniz zahmet çekmeden, kötü sürprizler yaşamadan kolaylıkla satış yapabilirsiniz. Peki bir kullanıcı eşyalarını satmak isterse ne yapmalı, sürece nereden, nasıl başlamalıdır? Evinizden çıkmadan, sokak sokak, spotçu spotçu dolaşmadan bir kaç fotoğraf göndererek eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Whatsapp ile kolaylıkla, hızlı gönderim yapabilirsiniz.
  • Ekibimiz hemen fotoğrafları inceleyecek size dönüş yaparak eşyalarınızı alıp alamayacağımızı söyleyecektir.
  • Eğer eşyalarınız alım satım yapabileceğimiz türde ise hemen fiyat teklifimizi iletiyoruz.
  • Teklifimizi onaylarsanız istediğiniz gün ve saatte Ümraniye 2.el eşya alım işlemleri için adresinizde oluyor, nakit satın alıyoruz.

Gördüğünüz gibi çok kolay ve sizi yormayacak şekilde ilerleyerek fiyat teklifi alabileceksiniz. Sizden ricamız bize satmak istediğiniz eşyalarınızın kusurları varsa bunları sürecin en başında bize bildirmenizdir. Mesela ikinci el koltuk takımı satmak istiyorum diyerek bize koltuk fotoğrafları göndereceğiniz zaman koltukta yanık yırtık leke gibi kusurlar varsa bunlara da yer vermenizi istiyoruz.

Neden Fotoğraf İstiyoruz?

Ümraniye ikinci el eşya alanlar fiyat teklifi verirken neden fotoğraf istiyor? Pek çok müşterimiz eşyalarını görmemiz için Ümraniye ilçesindeki adreslerine gelmemiz konusunda çok ısrarcı olsa da fotoğraf üzerinden inceleme yapmadan gidemiyoruz. Çünkü gün içerisinde onlarca telefon görüşmesi yapıyor, eski eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimizin eşyalarını inceliyoruz. Talep eden her müşterimizin hepsinin adreslerine gitmeye kalksak buna ne gün yeter ne enerjimiz kalır.

Şerifali, Dudullu, Çakmak Mahallesi, Çamlık, Fatih Sultan Mehmet gibi kalabalık semtleri olan Ümraniye ilçesinde bir yerden bir yere gitmek imkansız hale gelmiştir. Bu yüzden hem size zaman kazandırmak hem de hızlı sonuç almak için ilk aşamada fotoğraf istemek zorundayız. Satın alma ekibimiz fotoğraf üzerinden ürünlerin modellerini, renklerini, markalarını görerek satıp satamayacağımıza karar vererek fiyat teklifi verebiliyor. Ayrıca yıllarca kullanılmış olan eşyaları bize sıfır eşya olarak anlatan bazı art niyetli insanlar için de zaman harcamamış oluyoruz.

Ümraniye İkinci El Eşya Alan Yerler Nakliye

Ümraniye İkinci El Eşya Alan Yerler Nakliye

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Ümraniye ilçesinden ne tür eşyalar alabildiğimizi de detaylı şekilde anlatalım. Aslında satabileceğimiz her eşyanın alımını yapıyor, bu konuda bir ayrım yapmayı doğru bulmuyoruz. Ancak branşımızın çok dışına çıkamayacağımız için daha iyi anlaşılması açısından bir kaç örnek verebiliriz. Ümraniye ikinci el eşya alanlar nasıl eşyalar alır? İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, klima, bahçe mobilyası, koltuk takımı, çekyat takımı, ofis eşyası, deri koltuk, ev eşyası, baza yata, masa sandalye, elbise dolabı ilk aklımıza gelenler. Bunlar günlük hayatımızda kullandığımız, hemen hemen her evde bulunan eşyalardır.

Bir de klasik eşya grubundan sayabileceğimiz, antika olmasa da hala değerini koruyan eşya grupları vardır. El dokuma halısı, Hereke halısı, Bünyan halısı, Ladik halısı, İpek halı, Sivas Cezaevi halısı, plak, gümüş, eski obje, Rolex saat, bahü, antika obje gibi eşyaları da alabiliyoruz. Ekibimiz ne tür eşya satarsanız satın en iyi, uzman ekspertiz hizmeti ile fiyatlandırma yapacaktır. Sizin satmak istediğiniz eşya burada örnek olarak verilmemiş olabilir. Siz yine de whatsapp hattımıza fotoğraflarını göndererek alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz.

Sıfır Eşya Alıyor Muyuz?

Evet sıfır eşya alımı yapabiliyoruz. İsterseniz Ümraniye spot eşya yani sıfır eşya satışı da yapabilirsiniz. Hiç kullanılmamış, kutusu açılmamış, garantisi başlamamış faturalı eşyalarınızı da bize satabilirsiniz. İnsanlar farklı sebeplerden dolayı paketi açılmamış, kurulumu yapılmamış eşyalarını satmak isteyebiliyorlar. Burada önemli olan ürünün faturasının ya da size ait olduğunu belirten bir belgenin olmasıdır. Spot eşya nedir başlıklı yazımızı okuyarak konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz tıklayabilirsiniz.

Sıfır eşya ya da spot eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimizden eşyalarının marka ve model bilgilerini bize iletmelerini istiyoruz. Örneğin Samsung 55 Tu 8000 tv satmak istiyorum diyebilirsiniz. Sıfır mobilya satacağınız zaman fotoğraf göndermeniz daha faydalı olacaktır. Sıfır televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, koltuk takımı, yatak baza en çok satılmak istenen ürünlerdir. Ümraniye sıfır eşya alan yerler için de güvenilir adres olmaya devam ediyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Nerede olursanız olun ne tür eşya satarsanız satın nakliye, taşıma, yükleme ve demonte işleri ekibimize aittir. Altınşehir, Armağanevler, Adem Yavuz, Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dudullu, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Finanskent, Hekimbaşı, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu, İstiklal, İnkılap, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yeni Sanayi, Yenişşehir, Yukarı Dudullu hangisinde olursanız olun kapınıza kadar geliyoruz. Size hiç bir zahmet vermiyor, zaman kaybettirmiyor, son derece hızlı şekilde araca yükleme yapıyoruz.

Kendi ekibimizi ve nakliye araçlarımızı kullandığımız için istediğiniz saatte kapınızda olabiliyoruz. Demonte edilmesi gereken klima, elbise dolabı, koltuk, masa sandalye, baza yatak gibi eşyalarınız ekibimiz tarafından titizlikle sökülmekte, diğer eşyalarınıza veya duvarlarınıza zarar vermeyecek şekilde taşınmaktadır.

Ümraniye ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde ödeme aşamasında da problem yaşamazsınız. Alımlarımızı anlaştığımız fiyattan alır, fiyat düşürmek için bahaneler üretmeden, nakit, eft veya havale ile ödeme yapabiliriz. Eşyalarınız aracımıza yüklenmeden önce ödeme yapılır, sizden onay alındıktan sonra harekete geçilir. Ev eşyası, elektronik eşya, ofis mobilyası, bahçe mobilyası satmak istediğinizde bizi arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-02-26T00:02:13+03:0025 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap