Ümraniye spotçu

Ümraniye spotçu

İkinci el eşya veya eski eşya alım satımı yapan kişiler spotçu olarak adlandırılır. Biz uzun yıllardır bu işle meşgul oluyor, kullanmadığınız eşyalarınızı adresinizden satın alıyoruz. Bu işi nasıl yaptığımızı size detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. Amacımız bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır.

Gerek Ümraniye ilçesinden gerek başka bölgelerden eşya alırken müşterilerimizden farklı sorular duymaktayız. Yani neleri öğrenmek istediğinizi, merak ettiklerinizi çok iyi biliyoruz. Biz de bunları cevaplamak için bu yazıyı hazırladık. Hazırsanız başlayalım.

Spotçu Nasıl Eşyalar Alır?

Ümraniye ikinci el eşya alanlar için önemli olan temiz, sağlam ve kaliteli eşyalar almaya gayret eder. Çünkü biz de sizden aldığımız ürünleri perakende olarak müşterilerimize satıyoruz. Örnek vererek ilerleyelim isterseniz. Yanık yırtık içinde kalmış, çökmüş bir koltuk takımını almamız maalesef mümkün değildir.

Veya ikinci el beyaz eşya alacağımız zaman arızalı, pas içinde olan, problemli eşyaları alamıyoruz. Tabi ki sıfır eşya gibi kusursuz ürünler almayı beklemiyoruz. Ufak tefek kusurlarını gözardı ediyoruz. Ancak satılamayacak durumda olanları alamıyoruz.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Genelde evinizde, iş yerinizde, deponuzda, garajınızda beklemiş ürünler olabiliyor. İkinci el beyaz eşya, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, yatak odası, el halısı, gümüş eşya, eski obje, ofis mobilyası gibi pek çok eşyayı alıyoruz.

Yukarıda saydığımız ürünler dışında eşyalar da alıyoruz. Sizinki ne olursa olsun bize danışabilirsiniz. İkinci el eşya dışında sıfır eşya alımı da yapıyoruz. Paketi açılmamış, hiç kullanılmamış, garantisi başlamamış ürünlerinizi de alıyoruz. Özellikle spot beyaz eşya, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi ürünler spot olarak alınıp satılmaktadır.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

 Ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak spot veya eski eşya alacağımız zaman tüm nakliye ve taşıma işlemlerini biz yapıyoruz. Müşterilerimizden en ufak bir ücret talep etmiyoruz. Ümraniye olsun, başka bir ilçe olsun hiç fark etmez.

Ödeme konusunda da aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Müşterilerimizi üzmeden, tekrar tekrar pazarlık yapmadan size nakit ödeme yapıyoruz. İsterseniz eft, isterseniz havale yoluyla da ödeme yapabiliriz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:31+03:0023 Ekim 2019|0 Yorum

Yorum Yap