Size Sarıgazi 2. ikinci el eşya alanlar olarak nasıl hizmet verebiliriz bundan bahsetmek istiyoruz. Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, bahçenizde satmak istediğiniz eşyalarınız varsa bu konuda size yardımcı olabiliriz. Eşyalarınız size göre işe yaramaz durumda olabilir ama belki bir değerlendirebiliriz. Peki 2.el eşya para eder mi, satılır mı, nasıl satılır?

Eşyalarımı nasıl satabilirim diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Merak etmeyin bir eşyayı satmaya karar verdiğinizden, parayı nakit alacağınız ana kadar olan süreci baştan sona adım adım anlatacağız. O zaman ne kadar kolay olduğunu, bu işlemi gerçekten zahmetsiz şekilde yapabileceğinizi göreceksiniz. Haydi başlayalım ve nereden başlayıp nasıl ilerlemeniz gerektiğini ana başlıklar halinde anlatalım.

Sarıgazi Bölgesinden 2. İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Satmak istediğiniz kullanılmış eşyalarınız varsa bunları elden çıkarıp nakite çevirmenin de kolay bir yolu olmalı değil mi? Merak etmeyin zaten var hem de sizi hiç yormadan, zahmet vermeden. Sadece Sarıgazi semtinden değil her yerden eşya satma için bu yolu takip edebilirsiniz.

 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
 • Ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları inceledikten sonra size hemen dönüş yapacak ve olumlu ya da olumsuz cevabımızı iletecektir.
 • Eğer bizim alabileceğimiz eşya veya eşyalarınız varsa hemen fiyat teklifimizi iletiyoruz.
 • Teklifimizi kabul ederseniz istediğiniz gün Sarıgazi bölgesindeki adresinize gelerek alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Gördüğünüz gibi sadece 1-2 fotoğraf çekerek eşyalarınızı çok kolay şekilde elden çıkarabilirsiniz. Amacımız hem kaliteli ve hızlı satılabilir eşyalar almak hem de sizi zahmete sokmamaktır. Umut Spot olarak kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla hareket ediyoruz.

Sarıgazi-İkinci-El-Esya-Alanlar

Sarıgazi ikinci el eşya alanlar

Hangi Eşyalarınızı Satabilirsiniz?

Pek çok eşyanızı bize satabileceğinizi söylemek istiyoruz. Ama insanların elden çıkarmak istediği her ürünü satın almamız zaten mümkün değil. Pek çok insan kendilerine olumsuz cevap verdiğimiz zaman kızıp sitem etse de her eşyayı almak imkansızdır. O halde ev eşyalarımı satmak istiyorum veya eşyalarımı nakite çevirmek istiyorum diyen bir müşterimizden neler alabiliriz?

 • Bakalım hangi eşyalarınız için alım yapabiliyoruz. 2.el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, kurutma makinesi, fırın, yatak odası, yemek odası, deri koltuk, masa sandalye, baza yatak, Ikea mobilya, Mudo mobilya, chester deri koltuk, bahçe mobilyası, ofis mobilyası gibi pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz.
 • Yukarıda saydığımız eşyalar sizin de gördüğünüz gibi günlük hayatımızda kullanılan eşyalardır. Bir de daha değerli, kıymetli eşya grubuna giren, antika olmasa da hala kıymetini koruyan eşyalar vardır. Gümüş eşya, plak, pikap, el halısı, antika mobilya, klasik mobilya, antika obje, gümüş gondol, gümüş şamdan, cam eşya, eski obje, bahü, varaklı mobilya, Ladik el halısı, Hereke halısı, ipek halı gibi pek çok eşyanızı da bize satabilirsiniz.

Biz Sarıgazi 2. ikinci el eşya alanlar olarak satılabilir eşyalar almaya gayret ediyoruz. Bir eşyanın sizin için manevi değeri olabilir, değerli olacağını düşünebilirsiniz ama biz işin ticari kısmını düşünmek zorundayız. Bu yüzden konuya sizden farklı bakıyoruz. Fiyat teklifi vermek için sizden fotoğraf istememizin en büyük sebebi budur.

Eşyalarınıza Fiyat Teklifi Verirken Neye Dikkat Ediyoruz?

Sizden eşya veya eşyalar satın almadan önce fiyat teklifi veriyoruz. Peki bu teklifi neye göre veriyor, hangi kriterlere dikkat ediyoruz? Öyle ya her eşyayı aynı fiyattan satın almamız doğru ve hakkaniyetli olmaz. Şimdi fiyatlandırma kriterlerimizi sıralayalım

 • Markasına
 • Modeline
 • Temiz olmasına
 • Sağlam olmasına
 • Kalitesine bakarak fiyat teklifi veririz.

Sarıgazi 2. ikinci el eşya alanlar olarak özellikle beyaz eşya ve Oled tv, Qled tv veya led tv alırken markasına ve modeline dikkat etmek zorundayız. Arçelik, Beko, Samsung, Lg, Philips gibi markaların ürünleri diğerlerine göre çok daha yüksek fiyattan alınıp satılmaktadır. Çünkü insanlar bu markalara beyaz eşya ve tv konusunda çok güvenmekte, ilk olarak bu markaları tercih etmektedir.

Gümüş konusunda da bir iki detay vermek istiyoruz. Sarıgazi gümüş eşya alım satım için gümüşlerinizi tartarak ve ayar numarasına bakarak alıyoruz. Örneğin gümüş gondol satmak istiyorum diyorsanız gondol ağırlığı ve üzerindeki ayar numarası çok önemli. 800 ayar gondol ile 900 ayar gondol veya 925 ayar gümüş gondol fiyatlandırması çok farklıdır. Adil ve hakkaniyetli fiyatlandırma için bu yolu izlemek çok önemlidir.

Nakliye Masrafı Kime Ait?

Şimdi geldik müşterilerimizin en çok merak ettiği konunun cevabına. Çünkü fiyat noktasına insanlarla üç aşağı beş yukarı anlaşılır ama hiç kimse nakliye ve taşıma konusunda zahmet çekmek istemeyecektir. Bu noktada da üzerimize düşeni yapıyor, eşyalarınızı demonte ediyor, tek tek, dikkatli şekilde aracımıza taşıyoruz.

Eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun, kaçıncı katta olursa olsun yeterli ekip veya ekipmanla geliyor, mümkün olan en kısa süre içinde alım yapıyoruz. Bu aşamada diğer eşyalarınıza, evinizin duvarlarına veya binanıza zarar vermiyoruz.

Ödeme Hangi Aşamada ve Nasıl Yapılıyor?

Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından alım yapmak için evinize geliyor, taşımaya başlamadan önce ödemesini yapıyoruz. Ödemeyi isterseniz eft isterseniz havale veya nakit olarak yapabiliyoruz. Seçim tamamen size ait. Umut Spot olarak İstanbul Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm şehre hizmet veriyoruz. Bizi haftanın her günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Arkadaşlarımız size kısa süre içinde dönüş yapacak, gerekli bilgileri verecektir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Eşyalarımı satmak istiyorum diyen bir kişi neden bizi tercih etmeli? Piyasada bizimle aynı işi yapan yüzlerce firma olduğu halde neden Umut Spot ekibini aramalı? Bunun cevabını vermek ve bize olan güveninizi sağlamak istiyoruz.

Pek çok kişi eşyalarını satacağı zaman haklı olarak fiyat odaklı düşünür ve kim yüksek fiyat teklifi verirse eşyasını ona satmak ister. Ancak yüksek fiyat teklifi veren firma eşyalarınızı satın almaya geldiğinde de aynı fiyattan alır mı? Yoksa eşyalarınıza kusurlar bularak veya farklı bahaneler üreterek fiyatı düşürür mü?

Umut Spot’u tercih ederseniz böyle bir sorun yaşamaz, eşyalarınızın ödemesini anlaştığımız fiyat üzerinden alır, keyifli bir alışverişin tadını çıkarırsınız. Ekibimiz söz verdiği gün ve saatte, size sorun yaşatmadan, sıkıntı vermeden tüm işleri kısa sürede halledecektir. 25 yılı aşkın spot eşya piyasa deneyimi bulunan kişilerce yönetilen firmamız 15 yıldır aynı adreste hizmet vermektedir. Bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2024-04-09T01:38:17+03:0025 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap