Beyoğlu İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan en önemli ilçelerin başında gelir. İstanbul’a ziyaret için gelenlerin neredeyse tamamı Beyoğlu’nu görmeden gitmez. Eski İstanbul’un Suriçi’nden sonra ikinci şehir merkezi olan Beyoğlu pek çok gayrimüslim vatandaşımızın yaşadığı çok eski eşsiz mimarilerle dolu gezmeye doyulmayacak bir ilçedir. Haliç, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş gibi önemli ilçe merkezleri ile de komşu olan Beyoğlu 300.000 kişilik bir nüfusa sahiptir. Çok kozmopolit bir yapıya sahip olan semtin eşsiz bir de mimari ve tarihi dokusu vardır. Pek çok noktasından Boğaziçi ve Haliç’i izleyebileceğiniz semt Kültür ve Sanatın adeta İstanbul’daki buluşma noktasıdır.

Bir çok iş merkezine ev sahipliği yapan Beyoğlu’nda irili ufaklı pek çok otel, sanat merkezi, tiyatro, otel, üniversite, kongre merkezi ve iş hanı bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul’un tarihi dokusunun vazgeçilmez noktaları olan Tünel, Galata Kulesi, Çiçek Pasajı, Galata Mevlevihanesi de Beyoğlu sınırları içerisindedir. Bunca tarihi mekana ve kozmopolit nüfusa sahip olan Beyoğlu’nda alışılmışın dışında ikinci el eşya çeşitliliğine rastlarız. İkinci el eşya konusunda başka ilçelerde rastlanan eşyaların çok daha farklısını, eskisini, klasikleşmiş olanını veya antika değeri kazanmış olanını bulabiliriz. Bu açıdan Beyoğlu bizim için çok önemli bir tedarik merkezidir.

Gayrimüslim vatandaşlarımızın eskiden kalma eşyalarının yanı sıra Anadolu’dan gelip yıllar önce Beyoğlu’na yerleşmiş vatandaşlarımızın klasik mobilya veya beyaz eşyalarını değerlendirmek bizim için ayrı bir keyif oluyor. Ticaretin dışında çok büyük deneyim de kazanılabildiği için Beyoğlu’ndan gelen ikinci el eşya satış taleplerini daha ayrıntılı değerlendiriyoruz. Çünkü Beyoğlu’ndan gelen eşyalar ayrı bir uzmanlık ister, değişik bakış açısı ister, tarihi bilgi ister.

Sizler de Beyoğlu’nda oturuyor ve ikinci el eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizleri en kısa sürede arayabilir, eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz. Antika eşyalarınız, beyaz eşyalarınız, klasik mobilyalarınız, eski halılarınız, el halılarınız, objeleriniz, gümüşleriniz, retro tarzı eşyalarınız elinizdeki ikinci el eşyalarınızın türü ne olursa olsun bizleri arayabilir, fiyat alabilir ve aynı gün içerisinde nakit olarak satabilirsiniz.

beyoğlu ikinci el eşya alanlar

              beyoğlu ikinci el eşya alanlar

Bizi Takip Edin
2016-09-22T18:06:21+03:0025 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap