Deri Koltuk Alanlar

Deri Koltuk Alanlar

Tek tek veya toplu olarak satmak istediğiniz eşyalarınız mı var? Muhtemelen Google veya bir başka arama motoru üzerinden eski eşya alan firmalar ile ilgili araştırma yapmaya başladınız. Bizi tercih etmeniz halinde Umut Spot olarak tüm İstanbul genelinde size en kaliteli, en hızlı hizmeti çok kısa süre içinde verebiliriz.  

Ümraniye eski eşya alım satım için de bizi tercih edebilir, eşyalarınız için kısa sürede fiyat teklifi alabilir, hemen nakit satabilirsiniz. Nasıl mı? Daha önce herhangi bir ikinci el eşya satışı yapmadıysanız  süreç hakkında bilgi almanız faydalı olacaktır. Bilgiyi de işinin uzmanı, tecrübe sahibi firmamızdan almak tüm detaylara hakim olmanızı sağlayacaktır.

O halde eski eşya nasıl satılır, neye göre fiyat verilir, alım satım şartları nelerdir, ödeme ve nakliye nasıl yapılır bunlardan bahsedeceğiz. Böylece neden bizi tercih etmeniz gerektiğini daha iyi anlayacak, bize hak vereceksiniz. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Ümraniye Eski Eşya Satış Süreci

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Ekibimiz ilk incelemeyi fotoğraflar üzerinden yapacak, alım yapıp yapamayacağımızı ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz gün Ümraniye ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapılır.

Fark edeceğiniz gibi eşyalarımı nasıl satarım sorusunun cevabı son derece basit ve kısa. Bu aşamayı anlattıktan sonra çok merak ettiğiniz fiyatlandırma bölümünü anlatacağız. Burada da işinize yarayacak bilgiler olacak.

Gümüş Eşya Alanlar

Gümüş Eşya Alanlar

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Eski ev eşyası, el halısı, klasik mobilya, gümüş, saat, plak, Hereke halısı, ipek halı, Cezaevi halısı, sevr, bahü, deri koltuk, eski berjer ilk aklımıza gelenler. Eski eşya alanlar için bu eşyalar önemlidir. Ümraniye ilçesinden bu tür eşyaların satış talebi çok gelmektedir. Satmak istediğiniz eşya saydığımız örnekler arasında olmasa da bize fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Hemen alıp alamayacağımızı söyleyebiliriz.

Eşyalarınızı Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

Elimdeki eşya para eder mi, eşyalarım kaç para eder, değerli mi değersiz mi bunların da cevabını verelim. Öncelikle her tür eşyanın alımını yapamayacağımızı baştan belirtelim. Alım yapabilmemiz için ilk şartımız eşyaların temiz ve satılabilir olmasıdır. Sizden aldığımız ürünleri dükkanımızda satmaya çalıştığımız için çok yıpranmış, deforme olmuş ürünleri alamıyoruz.

Alacağımız eşyalar birbirinden farklı olduğu için fiyatlandırma kriterlerimiz de farklı olur. Yani el halısı alırken farklı, deri koltuk alırken farklı, Rolex saat alırken farklı kriterler geçerlidir. Hepsini ayrı ayrı anlatıp sizi sıkmak istemiyoruz o yüzden hepsi için geçerli olan kriterleri söylemekle yetindik. Detaylı bilgi isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Eşyaların Ödemesi ve Nakliyesi Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarınızın alımını kendi araçlarımız ve ekibimizle yapıyor, size zahmet vermiyor, hızlı hareket ediyor, zaman kaybettirmiyoruz. Ne kadar fazla eşyanız olursa olsun alım yapabilecek kapasitede aracımız ve ekibimiz mevcuttur.

Ümraniye eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde ödeme aşamasında da sorun yaşamazsınız. Nakit, eft veya havale ile ödeme yapabiliyor, anlaştığımız rakamdan ödüyor, istediğiniz gün kapınızda oluyoruz. Bizi hemen arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek alım satım yaptığımız eşyaları da görebilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz hoşunuza gidebilecek bir kaç makalemizin daha linkini aşağı ekliyoruz. Göz atarsanız seviniriz.

 

Bizi Takip Edin
2021-05-09T18:42:17+03:0017 Şubat 2018|0 Yorum

Yorum Yap