Spot Led Televizyon

Spot Led Televizyon

Gün içinde spot eşya satmak istiyorum veya sıfır eşya satın alıyor musunuz, nasıl fiyat alabilirim gibi pek çok taleple karşılaşıyoruz. İnsanlar bazen nakit ihtiyaçlarını karşılamak, bazen aldığı ürünün yerine uymaması bazen de düğün veya nişan kararının iptal edilmesi gibi sebeplerle sıfır eşya satmak istekleri olabiliyor. Bayii veya alışveriş merkezlerinden alınan ürünler bu sebeple spot piyasaya gelmiş oluyor.

Sizin de elden çıkarmak, nakite çevirme istediğiniz bir takım kullanılmamış eşyalarınız varsa bunları bizi arayarak değerlendirebilirsiniz. Spot eşya fiyatları ile ilgili teklif alabilir, satmaya karar verirseniz adresinizden alınmasını isteyebilirsiniz. Spotçuya eşya satmak ile ilgili deneyiminiz yoksa merak etmeyin yazımızın devamında süreci baştan sona anlatacağız.

Eşya sahipleri genelde sıfır beyaz eşya, buzdolabı, televizyon, koltuk takımı, çamaşır makinesi, klima, koltuk takımı gibi ürünler satmayı tercih etse de daha fazlasının alımını yapabiliyoruz. İsterseniz sözü uzatmadan sıfır eşya satmak istiyorum diyen birini nasıl bir süreçten geçeceğini anlatalım.

Spot Eşya Ne Demektir

Spot eşya, bayii ve piyasa fiyatına göre daha ucuz olan, kutusu hiç açılmamış, garantisi başlamamış, sıfır eşyadır. İkinci el eşya ile spot eşya arasındaki fark nedir, spotçu kime denir, spot eşya nereden alınır gibi sorularınıza detaylı cevaplar verdiğimiz yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

Spot Eşya Nasıl Satılır?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza satacağınız ürünlerin neler olduğunu bildirmeniz yeterli. Örneğin sıfır televizyon satmak için Samsung markka 55 Ru 7400 model televizyon satmak istiyorum diyebilirsiniz. Ya da Arçelik 9123 N çamaşır makinesi satmak istiyorum demeniz yeterli. Ekibimiz kısa süre içinde size dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.

Teklifimizi kabul ederseniz karşılıklı anlaşma sağlanmış demektir. Ardından ekibimiz sizden adres bilgilerinizi isteyecek ve talep ettiğiniz gün kapınıza gelerek nakit ödeme ile alım yapacaktır. Bu kadar kolay, kısa ve basit bir süreçtir.

Spot Koltuk Alanlar

Spot Koltuk Alanlar

Spot Eşya Alanlar

Sıfır eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde en doğru fiyat teklifini alabilir, sıkıntı yaşamadan, yüksek fiyattan satış yapabilirseniz. Eşyalarınız alınırken anlaştığımız rakam üzerinden ödeme yapılır. İsterseniz eft, havale isterseniz nakit şekilde ödeme yapılır. Nakliye ve taşıma konusunda da müşterilerimizden ücret istemiyor, kısa süre içinde kendi ekibimiz ve aracımızla satın alıyoruz. Umut Spot olarak her gün hizmetinizdeyiz.

Sıfır Eşya Satarken Ne Kadar Zarar Ederim?

Bu soru bize sürekli sorulmaktadır ama bizim böyle bir soruya cevap verme şansımız yok. Çünkü sizin aldığınız ürünü nereden aldığınızı, nasıl bir maliyetiniz olduğunu biz bilemeyiz. Ayrıca bir insana şu marka şu model, eşyayı al senden şu fiyata nakit alırız demek de ticari ahlakımıza aykırıdır.

Sizin aldığınız sıfır ürün bizim piyasamızdaki fiyatına göre çok yüksek rakamdan alınmış bizi size teklif edeceğimiz rakam arasında uçurum olabilir. Dolayısıyla müşterimizin elinde bir eşya varsa biz ancak ona fiyat teklifi sunabiliriz. Yönlendirme yapamayız, yapmayız. Bu yüzden sıfır eşya satarken spotçu kaça alır, ne kadar zarar ederim sorusuna cevap veremeyiz.

Hangi Eşyaları Satın Alıyoruz?

Sıfır beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, apple bilgisayar, iphone, laptop, imac, macbook, bulaşık makinesi, televizyon, klima, mobilya ilk aklımıza gelenler. Bunlar dışında satmak istediğiniz ürünler de olabilir, spot eşya satmak istiyorum diyerek bize fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Satabileceğimiz her eşyanın alımını yapabiliyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayarak nakit satış yapabilir, Sahibinden.com sitesi üzerinden sattığımız ürünleri görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-05-08T18:01:03+03:005 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap