Klasik mobilya belli bir dönem sonra gerek kullanım ömrünü tamamlamasından gerek de model olarak demode kalmasından dolayı satılmak istenmektedir. Çok çeşitli modellerde klasik mobilya olduğu için içlerinde satılabilir ve temiz olanları almaya gayret ediyoruz. İstanbul ilçelerine olduğu kadar çevre illere, hatta uzak şehirlere de eşyalarınızın türüne ve durumuna göre hizmet veriyor, eşyalarının fotoğraflarını whatsapp veya email ile bize gönderen müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti veriyoruz.

Aslan ayak, marküteri, koç başı, İngiliz, Fransız, Hazeranlı, klasik mobilyalı, varaklı gibi pek çok türde klasik mobilya olabilmektedir. Klasik eşya alımında dikkat ettiğimiz en önemli şey modeldir. Eşyanızın satılabilir bir model olması, bir başkası tarafından tercih edilebilecek bir ürün olması bizim için önemlidir. Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Metebronz Mobilya, İsmet Mobilya gibi markaların piyasaya sunduğu klasik mobilya, müşterilerimiz tarafından çok rağbet gördüğü için ikinci el klasik mobilya alanlar, alım sırasında bu markaların ürünlerini daha yüksek fiyattan almaktadır.

İkinci el klasik mobilya koltuk takımı, yemek odası, yatak odası, tırnak ayna, berjer, masa sandalye, çay takımı, koltuk, bahü, konsol, gümüşlük, vitrin gibi ürünlerdir. Kimi müşterilerimiz eski eşya ile klasik mobilya arasındaki farkı bilmediği için klasik mobilya satışı yaparken eski eşya fiyatına satmakta, ciddi zarar etmektedir. Böyle bir kayıptan kaçınmak için işinin ehli olan, size en doğru fiyatı en hızlı şekilde veren ve eşyalarınızı gününde, saatinde adresinizden alan firma ile çalışmanız daha doğru olacaktır.

Klasik mobilya satmak istiyorum dediğiniz zaman arkadaşlarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, gerekirse fiyatlandırma yapacak, anlaşma olması halinde ise adresinizden satın alacaktır.

 

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:15:38+03:0018 Şubat 2018|0 Yorum

Yorum Yap