Ümraniye 2. ikinci el eşya alanlar için ekibimizle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir, istediğiniz zaman satabilirsiniz. 2.el beyaz eşya nasıl satılır, gümüş satmak istiyorum, 2.el televizyon alanlar nasıl fiyat verir gibi konuları da cevaplayacağız. İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Ümraniye, ikinci el eşya veya eski eşya alımı için en yoğun hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sürekli göç alan, göç veren ilçede eşya sirkülasyonu da fazlasıyla olmaktadır. Kimi müşterilerimiz eşyalarını yenilemek kimileri taşındığı için kimileri farklı sebeplerden dolayı eşyalarını elden çıkarmak istemektedir. Siz böyle bir durumda olsanız ne yapardınız? Sağa sola bedava dağıtır mısınız yoksa spotçular ile görüşerek nakite mi çevirirsiniz? Eğer paraya çevirmek isterseniz doğru yerdesiniz!

Eşyalarımı satmak istiyorum şeklinde Google veya farklı bir arama motorunda arama yaparsanız yüzlerce farklı firma ile karşılaşabilirsiniz. Bizi tercih ederek sorun yaşamayacağınız, hızlı ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Umut Spot olarak zamanında yüksek meblağlar ödeyerek satın aldığınız ürünleri sizlerden değerinde satın almaya gayret ediyoruz. Böylece siz de kısmi olarak tasarruf sağlayabilir, alacağınız yeni eşya için kendinize bir bütçe oluşturabilirsiniz.

Kendimizi sizin yerinize koyarak, daha önce hiç eşya satmamış biri gibi kafanızdaki tüm soruları cevaplandıracağız. Yıllardır Ümraniye 2. ikinci el eşya alanlar olarak spot eşya sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için aklınızdaki soruların neler olduğunu çok iyi biliyoruz. İsterseniz hemen yazımıza geçelim.

Ümraniye İkinci El Eşya Alanlar

Ümraniye İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Artık hemen hemen hepimizin sahip olduğu akıllı telefonların whatsapp veya email özelliği sayesinde eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermeniz yeterli. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına veya umutspot@gmail.com mail adresimize istediğiniz zaman fotoğraf gönderebilirsiniz. Arkadaşlarımız gönderdiğiniz eşya fotoğraflarını inceleyecek, size mutlaka olumlu olumsuz geri dönüş yapacaktır.

Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumdaysa cevabımız olumlu olacaktır ve fiyat teklifimizi hemen ileteceğiz. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz Ümraniye ilçesindeki adresinize gelecek, eşyaları teslim alacaktır. Alım yapacağımız gün ve saati siz belirliyorsunuz. Eşyalarınızı aynı gün satabileceğiniz gibi ileri tarihli randevu alarak da satış yapabilirsiniz.

Yani eşyalarınızı satmak için bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterli olacaktır. Olumsuz cevap verdiğimiz müşteriler oluyor mu? Maalesef ikinci el eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimize olumsuz cevap verdiğimiz de oluyor. Bunun sebebi satamayacağımız eşyalar olmasıdır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, arızalı ve kimse tarafından tercih edilmeyen modeller için alım yapmamız maalesef mümkün olmuyor.

 

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

İkinci el eşya nedir, nasıl alınır, nasıl satılır gibi sorularınızın cevabı için daha önce detaylı bir yazı paylaşmıştık. Okumak için tıklayabilirsiniz. Her ürünün spot pazarı olabileceği gibi 2.el piyasası da olabilir. Ümraniye 2. ikinci el eşya alanlar olarak bizim ilgilendiğimiz, alım satım yapabildiğimiz ürün grubu kendi branşımızla ilgili olanlardır. Spotçular ne alır, spotçuya ne satılır sorularınızın cevabını verme vakti.

İkinci el beyaz eşya, mobilya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, buzdolabı, çamaşır makinesi, deri koltuk, ofis mobilyası gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Bunların dışında kalan, eski eşya olarak adlandırdığımız eşyaları da alıyoruz. Bunlar antika eşya kadar değerli olmasa da hala değerli görülen, alıcısı olan kıymetli eşyalardır. Hereke halısı, Bünyan halısı, El halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, Rolex saat, bahü, heykel, plak, eski obje, antika mobilya gibi eşyalardan bahsediyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz ürün gruplarını sıfır olarak da bize satabilir, sıfır eşya alan yerler için de bizi tercih edebilirsiniz. Spot eşya olarak nitelendirilen bu ürünleri alırken kutusunun açılmamış olmasına ve faturasının olmasına özen gösteririz. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, kurutma makinesi gibi ürünlerin alım satımı yoğun şekilde yapılmaktadır.

Ümraniye 2.el eşya alımı esnasında olarak son derece şeffaf alım yapıyor, her aşamada sizi bilgilendiriyoruz. Örneğin el halısı satmak istiyorum diyen müşterimizi için halının yöresini, modelini ve neden bu fiyatı teklif ettiğimizi tek tek açıklıyoruz. Böylece sizin içinize sinen bir alışveriş olmasını sağlıyor, halılarınızı değerinde alıyoruz.Ümraniye ev eşyası alanlar

2.El Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Eşyalarınızın neye göre fiyatlandırıldığı konusuna da değinmek istedik. Sizin için çok kıymetli, değerli olan bir eşya bizim için satın alınması cazip olmayan bir ürün olabilir. Çünkü biz bu işin ticaretini yapıyor, satın alabileceğimiz, ticari değeri olan ürünleri satın alabiliyoruz. Bu konuda da sizden biraz anlayış bekliyoruz. 2.el eşya sahipleri eşyalarını elden çıkarmak istedikleri zaman büyük beklentiler içine girebiliyorlar ancak Ümraniye 2 ikinci el eşya alanlar olarak bazı kriterlere dikkat etmek zorundayız. Nedir bu kriterler?

  • Eşyaların temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Kullanılabilir durumda olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renklerine
  • Teknik özelliklerine göre değerlendiriyoruz.

Özellikle ikinci el beyaz eşya alanlar 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, led televizyon gibi ürünlerin alımında çok dikkat ediyoruz. Çünkü müşterilerimize sağlam, sorun çıkarmayacak, kaliteli ürünler satmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla arızalı olmayan, tamir gerektirmeyen ürünleri alıyoruz. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel, Samsung, Lg gibi markaların ürünleri de yüksek fiyattan alınmaktadır.

Gümüş alan yerler nasıl ve neye göre fiyat verir sorusu da çok merak edilen bir soru olduğu için bunu da anlatalım. Gümüş satmak istiyorum, 925 ayar gümüş ne kadar, gümüş alanlar nerede gibi soruların cevabı da yazımızda olacak. Öncelikle şunu belirtelim ki gümüş alanlar için gümüşün ayar numarasına ve ağırlığına bakarlar. 925 ayar gümüş, 800 ayar gümüş ve 900 ayar gümüş farklı fiyatlardan alınır. Gümüş alım satım konusunda ekibimize güvenebilir, gümüş gondol, gümüş şekerlik, şamdan, tepsi, çatal kaşık, küllük gibi pek çok eşyanızı yüksek fiyattan satabilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Gerçek gümüş nasıl anlaşılır?

El halısı alanlar için de bir paragraf ayırmak gerekiyor. El halısı değerli mi, en değerli el halısı hangisi, el dokuma halı nasıl ve kime satılır soruları çok soruluyor. El halısı satmak istiyorum diyen müşterilerimiz için de titizlikle hizmet veriyor, ilk etapta halıların resimlerini istiyoruz. Eğer bizim değerlendirebileceğimiz türden halınız varsa fiyat teklifi veriyoruz. Hereke halısı, Ladik halısı, Bünyan halısı, Türkmen halısı, İpek halı, İsfahan halısı, Sivas Cezaevi halısı en çok görülen halılardır.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor

Ümraniye 2. ikinci el eşya alanlar olarak ilçenin her caddesine, sokak ve mahallesine hizmet verebiliyoruz. Armağanevler, Altınşehir, Adem Yavuz, Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Finanskent, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap Mahallesi, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Tantavi, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yenisanayi, Yenişehir, Yukarı Dudullu, Şerifali, Dudullu, Çakmak Mahallesi, Tatlısu mahallelerinin tamamından alım yapabiliyoruz. Bizim için nerede olduğunuz değil ne satmak istediğiniz önemlidir. Dolayısıyla siz nerede olursanız olun ekibimiz nakliye ücreti talep etmeden, zahmet vermeden ürünlerinizi yerinden teslim alacaktır. Alımlarımızı firmamıza ait araçlarla ve ekibimizle yapıyor, hızlı hareket ediyoruz.

Sıfır eşya veya 2.el eşya alacağımız zaman anlaştığımız fiyat üzerinden nakit ödeme yapıyoruz. İsterseniz eft veya havale ile de ödeme talep edebilirsiniz. 2.el eşya almak istiyorum diyen müşterilerimiz için de Sahibinden.com sitesi üzerindeki sanal mağazamızla hizmet vermekteyiz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2023-06-13T23:22:53+03:0027 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap