Maltepe 2. ikinci el eşya alanlar olarak uzun yıllardır insanların kullanmadıkları eşyalarını satın alıyoruz. Maltepe ikinci el eşya alan yerler nerede, Maltepe ikinci el beyaz eşya alanlar nasıl fiyat verir, Maltepe gümüş alanlar nasıl fiyat verir gibi en çok sorulan sorularınızı da cevaplayacağız. Amacımız insanların eşyalarını satmaya arar verdiklerinde süreçten haberdar olmasını ve doğru fiyat teklifi almasını sağlamaktır. Sizi nasıl bir sürecin beklediğini, eşyalarınıza nasıl ve neye göre fiyat verileceğini bilmek hata yapmak ihtimallerini ortadan kaldıracaktır. Yıllardır kullanılmış eşya alımı yaptığımız için eşya sahiplerinin, ürünlerini değerinin çok altında sattıklarına defalarca şahit olduk.

İkinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz sürecin başından sonuna kadar hiç bir problem veya kötü sürpriz yaşamazsınız. Uzman ekspertiz ekibimiz size mümkün olan en yüksek fiyat teklifini sunacak, istediğiniz gün adresinizden nakit alım yapacaktır. İşimiz kolay gibi görülse de gelen talepleri cevaplamak, müşterileri memnun edecek standarttaki hizmeti vermek çok zordur. İstanbul ilçelerinin tamamına, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan ulaşabiliyoruz. Yazımızın ilerleyen satırlarında bize en çok sorduğunuz 2.el eşya alan yerler neye göre fiyat verir, 2.el eşya fiyatları nasıl belirlenir, spot eşya nedir vb soruları ana başlıklar haline getirecek ve cevaplarını vereceğiz. İsterseniz hemen başlayalım.

 

Maltepe-ikinci-El-Koltuk

Maltepe ikinci el koltuk alanlar, Maltepe ikinci el mobilya alanlar, Maltepe ikinci le Mudo Concept alanlar

 

Maltepe İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Maltepe 2.el eşya satışı için yapmanız gereken şey bir kaç fotoğraf göndermektir. Eşyalarınızın görünür, anlaşılır şekilde bir kaç fotoğrafını görmek bize alım yapıp yapamayacağımız konusunda bize fikir verecektir. Böylece hem siz hem de ekibimiz önemli bir zaman kazanmış olacaktır. Siz de biliyorsunuz ki İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gidebilmek için önemli bir zaman harcamak gerekiyor. Peki nasıl olacak, süreç nasıl başlayıp nasıl ilerleyecek?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına ya da umutspot@gmail.com mail adresimize eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.
  • Arkadaşlarımız gönderdiğiniz 2.el eşya fotoğraflarına baktıktan sonra size dönüş yaparak olumlu ya da olumsuz cevabımızı iletecektir.
  • Eğer cevabımız olumlu olursa fiyat teklifimizi de iletmiş olacağız. Yani eşyalarınızı şu fiyata alabiliriz diyeceğiz.
  • Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün Maltepe ilçesindeki adresinizden alım yapabiliriz.
  • Alımlarımızı kendi nakliye araçlarımız ve ekibimizle yaptığımız için size hiçbir şekilde zahmet vermeyiz. Bu konuyu ilerleyen başlıklarda tekrar ele alacağız.

Artık iletişim çağındayız ve herkesin zamanı çok kıymetli. Zamanımızı İstanbul trafiğinde harcamak yerine size hızlıca hizmet verebilmek için gayret ediyoruz. Altayçeşme, Aydınevler, Başıbüyük, Bağlarbaşı, Altıntepe, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar Mahallesi, Esenkent, Feyzullah Mahallesi, Girne Mahallesi, Fındıklı, Gülsuyu, Gülensu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı Mahallesi, Zümrütevler siz hangi mahallede olursanız olun hızlı alım yapabiliriz. Eğer satmak isteyeceğiniz ürünler çok fazla ise tek tek çekmek yerine toplu olarak fotoğraf gönderebilirsiniz.

Maltepe-Spot-Esya-Alanlar

Maltepe ikinci el koltuk alanlar, Maltepe ikinci el beyaz eşya alanlar, Maltepe 2.el televizyon alanlar

Bize Ne Tür 2. El Eşyalar Satabilirsiniz?

Bize ne tür ikinci el eşya satabileceğinizi bilirseniz siz de hangi eşyalarınızı satmak istediğinize daha hızlı karar verebilirsiniz. Çünkü 2.el eşya dediğimiz zaman aklınıza yüzlerce farklı ürün gelebilir ama bizim alımını yapabileceğimiz ürünler branşımıza göredir. 2. el Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, koltuk takımı, baza yatak, elektronik eşya, bulaşık makinesi, televizyon, L koltuk, klima, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, baza yatak, masa sandalye, elbise dolabı, ikea, Mudo marka ürünleri gibi eşyalar örnek verilebilir.

Bir de eski eşya olarak adlandırdığımız, antika değeri olmasa da hala kıymetli sanılan ürünler vardır. 925 ayar gümüş, el halısı, 900 ayar gümüş, plak, plakçalar, pikap, antika mobilya, klasik mobilya, 800 ayar gümüş obje, Hereke halısı, Kayseri Bünyan halısı, Rolex saat  gibi eşyalarınızı da satın alabiliriz. Umut Spot olarak size her türlü eşyanız için profesyonel danışmanlık ve fiyatlandırma yapabiliriz. Bu eşyalara fiyat teklifi verebilmek önemli bir tecrübe, deneyim gerektirir. Bu konuda bize güvenebilir, ekibimizden aldığınız fiyat teklifine güvenebilirsiniz.

Tabi ki alım yaparken bazı detaylara dikkat ediyor, buna göre fiyat teklifi veriyoruz. Çok yıpranmış, deforme olmuş, artık kimsenin almak istemeyeceği ürünleri biz de satın alamıyoruz. Sonuçta sizden aldığımız ürünleri dükkanımızda satarak bu işin ticaretini yapıyor, başkalarına beğendirebileceğimiz ürünleri alıyoruz. Akılda kalması açısından nelere dikkat ettiğimizi sıralayalım.

Maltepe 2. El Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Teklifi Verir?

Eşyalarınızın neye göre değerlendirilip fiyatlandırılacağı konusu da çok önemlidir. Eğer nelerin önemli olduğunu net olarak bilirseniz eşyanızın değeri hakkında fikriniz olabilir. Gözden çıkardığınız eşyalar sizin için değerli olabilir ama bizim için önemli olan ticari bir değerinin olup olmadığıdır. Dükkanımızda satabileceğimiz, bir başkasının alıp evinde veya işyerinde kullanmak isteyeceği ürünlere ilgi gösteriyoruz. Peki 2.el eşya alan yerler için önemli olan detaylar nelerdir?

Eşyaların Markasına

Özellikle ikinci el beyaz eşya ve televizyon gibi ürünlerin alımlarında marka çok önemlidir. Bilinen marka demek müşteriler tarafından güven duyulan ürün demektir. Samsung, Lg, Beko,Siemens, Vestel, Arçelik, Bosch gibi markaların ürünleri insanlar tarafından daha çok tercih edildiği için daha hızlı satılır. Hızlı satılan 2. el beyaz eşya veya ikinci el televizyon demek yüksek fiyat teklifi demektir.

Maltepe ikinci el eşya alanlar için ikinci el koltuk takımı, L koltuk, çekyat, baza yatak, bahçe mobilyası, ofis mobilyası gibi eşyaların alımında d marka önemlidir. Bellona, İstikbal, Doğtaş, Mondi, Mudo, Ikea en çok tercih edilen, aranan markalardır.

Çalışır Durumda Olmasına

Çalışır durumda olmayan, tamir edilmesi gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, televizyon gibi ürünleri maalesef satın alamıyoruz. Çünkü arızalı ürün demek tamir edilmesi gereken ürün demektir. Bir eşya tamir edildiği zaman eski orijinal performansını hiçbir zaman göstermeyeceği gibi önemli bir masraf çıkaracaktır. Arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir bunu öğrenmek için tıklayabilirsiniz. 

Genel Kondisyonuna

Genel kondisyon demek eşyalarınızın çok yıpranmamış olması demektir. Özellikle ikinci el koltuk takımı, masa sandalye, ofis mobilyası, bahçe mobilyası gibi eşyaların çok yıpranmamış, deforme olmamış olanlarını almaya gayret ediyoruz. Yanık yırtık, leke gibi kusurları olan 2.el bir mobilyanın alımını yapmak pek iyi bir karar olmasa gerek.

2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, televizyon, klima gibi ürünlerin pas, vuruk, derin çizik gibi kusurları da eşyaların fiyatlarını düşürecektir. Bir eşya ne kadar temiz olursa o kadar yüksek fiyat teklifi alır. İnsanlar sıfır eşya almak yerine 2.el olanlarını tercih ederek maliyetlerini düşürmek isterler. Ancak maliyet düşürürken de kullanım ömrünü yitirmiş eşyalar almak istemezler. Bunun için sağlam ve yıpranmamış ürünler almamız gerekir.

Maltepe 2. ikinci el eşya alanlar olarak bazı müşterilerimize eşyaları için olumsuz yanıt vermek zorunda kalabiliyoruz. Eşyalarını almadığımız için bize tepki gösterseler de satılamayacak durumda olan ürünleri maalesef tercih etmiyoruz. Özellikle 2.el buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, klima, çamaşır makinesi gibi ürünlerin mutlaka çalışır durumda olanlarını alabiliyoruz. Siz de hak verirsiniz ki çok yıpranmış, lekelenmiş, problemli ürünleri almamız ticari olarak mümkün değildir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Nakliye ve ödemenin nasıl yapıldığı konusu da çok merak ediliyor. Çünkü insanlar eşyalarını satarken kandırılma korkusu yaşadığı için ödemeyi hemen almak istiyor. Ya eşyalarımı yükleyip giderler paramı vermezlerse, ya eşyalarımı aldıktan sonra anlaştığımız fiyatı vermezlerse gibi karamsar düşünceleri oluyor. Maltepe 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde herhangi bir nakliye veya taşıma bedeli ödemez, zahmet çekmeden satış yaparsınız. Peki nakliye, taşıma, araca yükleme ve demonte edilmesi gereken ürünler nasıl yapılıyor.

Satacağınız eşyanın türü, adeti, durumu ne olursa olsun yeterli kapasiteye sahip araçlarımız mevcuttur. Yani bize komple ev eşyası da satabilirsiniz tek bir 2.el buzdolabı da satabilirsiniz. Arkadaşlarımız demonte edilmesi gereken ürünleri sökecek, dikkatli şekilde paketlenecek ve aracımıza yüklenecektir. Bu süreç içinde siz hiçbir zahmet çekmeyeceksiniz. Eşyalarınız taşınırken duvarlarınıza zarar vermeyecek, diğer eşyalarınız çizilmeyecektir.

Ödeme ise nakit, eft veya havale ile kolaylıkla yapılabilir. Ödemeyi nasıl almak isterseniz o şekilde yapabiliyoruz. Eşyalarınız araca yüklemeden önce anlaştığımız fiyat üzerinden ödeme yapacağız. Fiyat düşürmek için gereksiz bahaneler ileri sürmüyoruz. Maltepe 2. ikinci el eşya alanlar veya alan yerler için  ekibimizle görüşebilirsiniz. Arkadaşlarımız gerekli titizliği gösterecek, size beklediğiniz kaliteli hizmeti sunacaktır.

Bizi Takip Edin
2023-03-30T23:04:15+03:0016 Aralık 2016|0 Yorum

Yorum Yap