Maltepe Spot Eşya Alanlar

Maltepe Spot Eşya Alanlar

Spot eşya ve spotçu tanımlarını daha önce hiç duydunuz mu? Daha önce kullanılmış bir eşya satışı yapmak istediyseniz mutlaka bir şekilde irtibata geçmişsinizdir. Ancak böyle bir girişiminiz olmadıysa muhtemelen bu kelimelere yabancısınızdır.

Maltepe spot eşya alanlar olarak size kendimizden, işimizi nasıl yaptığımızdan, ne alıp ne sattığımızdan bahsetmek istiyoruz. Neden derseniz sizin daha iyi hizmeti almaya hakkınız olduğunu düşündüğümüz için deriz. Firmamız Umut Spot adı altında tüm İstanbul geneline hizmet vermekte, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan her yere hizmet vermekteyiz.

Daha önce yüzlerce farklı insandan  birbirinden değişik ürünler satın aldık. Ürünler ve insanlar farklı olsa da hep aynı soruları duyduk. Şimdi bu soruları tek tek cevaplayacak, başlıklarla, madde madde ilerleyeceğiz ki daha iyi anlaşılsın ve akılda kalıcı olsun. Maltepe spotçular çarşısı ve Küçükyalı spotçular çarşısı nerede, Maltepe spot eşya alım satım işleri için nasıl başlayıp nasıl ilerliyor bunları açıklamaya başlayalım.

Maltepe Spot Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

Spot eşya nedir, nasıl satılır bundan bahsederek başlamak istiyoruz. Aslında spot eşya demek sıfır eşya demektir. Ama ikinci el eşya da satsanız, kullanılmamış eşya da satsanız süreç aynı şekilde ilerleyecektir. Yapmanızı istediğimiz şeyler;

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak ne tür eşyalar satmak istediğinizi anlatmaktır.
  • Ekibimiz sizden yukarıdaki telefon numaramıza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi isteyecektir.
  • Whatsapp, signal, telegram veya bip uygulamalarından herhangi biri ile kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız ürünleri inceledikten sonra size olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyatı onaylamanız halinde istediğiniz gün Maltepe spot eşya alımı için adresinize gelecek, nakit ödeme yaparak eşyalarınızı alacaktır.

Gördüğünüz gibi spot eşya nasıl satılır, Maltepe spot eşya alan yerler nasıl hizmet verir sorularının cevabı bu kadar basit. Sizden ricamız bizi tercih etmeniz ve güvenilir, hızlı, profesyonel hizmet almanızdır.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Spot eşya alan firmalar ne tür eşyaların alım satımını yaparlar da sürekli duyduğumuz sorulardandır. Aslında otomobil sektöründe bile spot pazarı vardır. Ancak bizim alım satımını yapabildiğimiz eşya grupları kendi sektörümüzle ilgilidir.

Spot beyaz eşya, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, buzdolabı, çamaşır makinesi, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, mobilya, elektronik eşya gibi eşyaları sayabiliriz. Maltepe ilçesinden bu tür ürünleri sürekli satın alıyoruz. Küçükyalı spotçular çarşısı bizim de bulunduğumuz Rüştü Sarp Caddesi üzerinde başlamakta, Mektep caddesinin sonuna kadar devam etmektedir.

Spotçular Eşyalarınızı Ucuz Mu Alır?

Spot eşya alan firmalar ile ilgili dolayısıyla spotçular ile ilgili eşyaları ucuz aldıkları ile ilgili bir ön yargı var. Peki bu ön yargı doğru mu? Yaklaşık 20 yıldır bu sektörün aktif firmalarından biri olarak bu soruya içtenlikle cevap vermek istiyoruz.

Siz zamanında yüksek fiyatlar ödeyerek bazı ürünler satın alıyor, belirli bir süre, az veya yoğun kullanıyorsunuz. Pek çok müşterimiz eşyaları kendisine bu kadar hizmet etmişken sıfır eşya fiyatına yakın ücret istemekteler. Bu da bizi zor duruma sokmaktadır. Elbette yok fiyatına alım yapmak isteyen meslektaşlarımız olabilir ancak güvenilir hizmet veren firmamız aslan böyle bir yaklaşımda bulunmamaktadır. Alım yaptığımız eşyaların belirli bir nakliye ve taşıma maliyeti olduğu, alır almaz satılmadığı da göze alınmalıdır.

Nakliye ve Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Maltepe spot eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimizin hiçbirine ne satarlarsa satsınlar zahmet vermiyor, kendi aracımız ve ekibimizle hizmet veriyoruz. Dolayısıyla hiçbir zahmete katlanmıyor, nakliye veya taşıma ücreti ödemiyorsunuz. Tüm işlemler bize aittir.

Ödeme ise nakit olarak yapılmakta, eft veya havale ile de ödeme yapabilmekteyiz. Ekibimiz anlaştığımız fiyatı nakit ödeyecek, fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretmeyecektir. Bu da güven duyacağınız deneyimiz sağlamaktadır. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, tüm İstanbul genelinde olduğu gibi Maltepe ilçesinden de satış yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-02-04T11:05:39+03:003 Şubat 2021|0 Yorum

Yorum Yap