Msltepe İkinci El Eşya Alım Satım

Msltepe İkinci El Eşya Alım Satım

Maltepe spotçular açısından son önemli bir bölgedir. Sadece İstanbul içinden değil Kocaeli, İzmit, Adapazarı, Gebze bölgelerinden de buraya gelerek insanlar eşyalarını satabildiği gibi kullanılmış eşya alabiliyorlar. Umut Spot olarak biz de bu bölgede faaliyetlerimizi gösteriyor olsak da Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan her bölgeye hizmet veriyoruz.

Maltepe ikinci el eşya alım satım işleriniz için güvenilir ikinci el eşya alan firma arıyorsanız bizi hiç çekinmeden tercih edebilirsiniz. Eşyalarımı satmak istiyorum talebi ile bize ulaşan her müşterimize mümkün olan en titiz ve kaliteli hizmeti veriyoruz. Nasıl mı? Gelin o kısmını soru cevap şeklinde madde madde ilerleyerek anlatalım.

Maltepe İkinci El Eşya Alanlar

Maltepe ikinci el eşya alan yerler için bir internet araması yaparsanız pek çok firma ile karşılaşırsınız. Ancak bizi seçerseniz süreci başından sonuna kadar sorunsuz şekilde götürebilir, eşyalarınızı değerinde, zahmetsiz şekilde satabilirsiniz. Müşterilerimiz bir veya birden fazla eşya satmak istediğinde sürekli fiyat odaklı düşünmekte, işin güven ve kalite kısmını göz ardı etmektedir.

Oysaki size teklif edilen fiyat değerinin üzerinde, daha sonra nasıl olsa pazarlık yapar fiyatı düşürürüm mantığı ile verilmiş bir teklif olabilir. Bir örnekle açıklayalım isterseniz İkinci el led televizyon alanlar için bir firma aradınız ve cihazınız için fiyat teklifi istediniz. Firma da size diğer firmalardan çok daha yüksek fiyat teklifi verdi. Bu ilk aşamada size cazip gelebilir ama bu fiyat şişirilmiş, pazarlık yaparak düşürürüz mantığı ile verilmiş bir tekliftir. Firmamız asla bu yolu tercih etmemektedir.

İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp, telegram, bip veya signal ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.
 • umutspot@gmail.com ile de mail ile eşya fotoğrafı gönderebilirsiniz.
 • Arkadaşlarımız gelen eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
 • Teklif ettiğimiz rakam sizin için de yeterli ise istediğiniz gün Maltepe ikinci el eşya alım işlemleri için adresinize geliyor, nakit ödeme ile alıyoruz.
 • Sizden istediğimiz şey eşyalarınızın fotoğraflarda görünmeyecek kusurları varsa bunları bize ayrıca belirtmenizdir.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

İkinci el eşya alan yerler nerede, Maltepe ikinci el eşya için kimi arayabilirim gibi sorularınızı cevapladıktan sonra şimdi de satabileceğiniz eşya gruplarından bahsedelim. Eşya dediğimiz zaman insanların aklına pek çok ürün gelmektedir. İnternetten ikinci el kelimesini girdiğiniz zaman araba, ev, arsa, ev aletleri, bilgisayar, telefon gibi ürünleri de göreceksiniz.

Bizim ilgilendiğimiz eşya grubu çok fazla çeşitli olsa da genelde ev eşyası veya bahçe, ofis mobilyası gibi ürünlerden oluşmaktadır. Televizyon, beyaz eşya, klasik mobilya, koltuk takımı, yatak odası, deri koltuk, büro mobilyası, plak, gümüş, el halısı gibi pek çok farklı eşyanızı alabiliyoruz.

Bize eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi isteme sebebimiz de bu yüzdendir. Kısa sürede fotoğrafları inceleyerek size olumlu veya olumsuz hemen dönüş yapabilir, cevabımızı ve fiyat teklifimizi iletebiliriz.

Umut Spot olarak ikinci el eşya alımı yapabildiğimiz gibi sıfır eşya alımı da yapabiliyoruz. Spot eşya olarak da bilinen, kutusu açılmamış, servis kurulumu yapılmamış eşyalarınız için de bizi arayarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

İkinci El Eşya Alan Yerler neye Göre Fiyat Verir?

 • Temizliğine
 • Sağlamlığına
 • Satılabilir olmasına
 • Markasına
 • Modeline
 • Tercih edilir olmasına göre fiyat teklifi veriyoruz. Özellikle ikinci el buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, televizyon gibi eşyalarınızın mutlaka sağlam olmasına özen gösteririz. Arızalı beyaz eşya veya görüntüsünde sorun olan bir televizyon maalesef alamıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Firmamız 20 yıldır bu sektörde aktif hizmet vermekte, 11 yıldır aynı adreste bulunmaktadır. Yani bize güvenebilir, herhangi bir sorun yaşadığınızda kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Sektörde kendi firma adı ile internet sitesi olan ve bu site ile 11 yıldır hizmet veren bir firmayız.
 • Müşterilerimize zamanında hizmet veriyor, söz verdiğimiz gün adresinizde oluyor, sizi bekletmiyor, zahmet vermiyoruz.
 • Hangi fiyattan anlaştıysak o rakamdan ödeme yapıyor, fiyat düşürmek için gereksiz pazarlıklar yapıp keyfinizi kaçırmıyoruz.
 • Eşyalarınızı kendi nakliye aracımız ve ekibimizle satın alıyor, sizden hiçbir nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz.
 • Maltepe ikinci el eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimize son derece seviyeli, saygılı ve profesyonel hizmet veriyoruz.
 • Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Dikkatinizi çekeceğini ve beğeneceğinizi düşündüğümüz bazı yazılarımızın linklerini de aşağıya ekliyoruz. Göz atarsanız faydalı bilgiler bulabilirsiniz.
 1. Küçükyalı spotçular çarşısı nerede?
 2. İkinci el eşya satmak istiyorum
 3. Sık sorulan sorular
Bizi Takip Edin
2021-01-25T20:44:25+03:0025 Ocak 2021|0 Yorum

Yorum Yap