Bazı müşterilerimiz ikinci el eşya fiyatı almak için bizlere whatsapp aracılığı ile fotoğraf gönderdiklerinde kendilerine eşyalarını alamayacağımızı bildiriyor, teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizin bir kısmı bunu anlayışla karşılarken bazıları tepki gösteriyor. Öncelikle sizler de hak verirsiniz ki her eşyanın maddi bir karşılığı vardır diye bir şey söz konusu olamaz. Hurda durumuna gelmiş eşyaların dışında, artık dönemini tamamlamış günümüz tüketim anlayışının çok dışında olan eşyalar da satılmak istenmektedir.

Antika eşya ve klasik eşya dışında kalan eşya gruplarının dışında kalan 15-20 sene öncesinden kalan eşyalar artık dönemini tamamladığı için tercih edilmemektedir. Bu yüzden bu tarz ikinci el eşya alımı yapılmamaktadır. İkinci el mobilya alımında modern olmasına, temiz olmasına ve sağlam olmasına bakılır. Günümüz trend mobilya anlayışının dışında olan eşyalar maalesef tercih edilmemektedir.

İkinci el beyaz eşya alacağımız zaman ise mutlaka sağlam ve çalışır durumda olmasına dikkat ediyor, çalışmayan ürünleri almıyoruz. Ancak ikinci el mobilya alımında geçerli olan kriter burada da geçerli çok eski buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, derin dondurucu almıyoruz çünkü satmak da zorlanıyoruz.

Yani sizlere olumsuz cevap vermemizin sebebi satmakta zorlanıyor olmamızdır. Ancak ikinci el Led televizyon veya Lcd televizyon alacağımız zaman model ikinci planda kalabiliyor. Çünkü televizyon her dönemde alınıp satılan ve teknolojisi herkes tarafından takip edilen bir ürün değil.

İkinci el mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya veya Led televizyon satacağınız zaman bizlere fotoğraf göndererek hemen fiyat alabilirsiniz. Sizlere haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

ikinci el koltuk takımı alanlar

ikinci el koltuk takımı alanlar

 

Bizi Takip Edin
2017-08-23T15:24:24+03:0022 Ağustos 2017|0 Yorum

Yorum Yap