İkinci el mobilya alanlar için bizi tercih edebilir, kısa süre içinde nakit satış yapabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde, iş yerinizde kullanmakta olduğunuz veya artık sizin için fazlalık hale gelmiş eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızın devamında size nasıl satış yapabileceğinizi, nasıl bir süreçten geçeceğinizi anlatacağız.

İkinci El Mobilya Nasıl Satılır?

0533 493 33 90 numaralı hattımızın whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek kısa sürede cevap alabilirsiniz. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizi size ileteceğiz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılır.

İstanbul ilçelerinin tamamına Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet verebiliriz. Bizim için önemli olan eşyalarınızın temiz, sağlam, satılabilir durumda olmasıdır.

Bize Ne Tür İkinci El Mobilya Satabilirsiniz?

Koltuk takımı: Deri koltuk, çekyat, L koltuk, yataklı veya yataksız pek çok koltuk takımı değerlendirilebilir. Yeter ki satılabilecek nitelikte, günümüz modasına uygun, yırtık yanık ve çökmesi olmayan bir koltuk takımı olsun.

Yatak Odası Takımı : Son zamanlarda en çok tercih edilen yatak odası sürgülü yatak odalarıdır. Önceleri değerlendirilebilen kapaklı yatak odaları artık çok rağbet görmemektedir. Bunun sebebi de bizler değil daralan evlerdir.

Küçük yapılan yatak odalarında yer darlığı olduğu için artık kapakları açabilecek yer bile kalmamış olabiliyor. Hem modern görüntüsü hem modüler olması açısından ikinci el sürgülü yatak odası tercih sebebidir.

Yemek Odaları : Yemek odaları çok çeşitli modellerde olmakla birlikte artık gümüşlük çok fazla tercih edilmemektedir. Genelde konsol ve masa sandalye den oluşan yeni model yemek odaları daha çok tercih sebebi olmaktadır. Daha önceki maddelerde de belirttiğimiz gibi evler artık çok geniş olmadığı için ve gümüşlüklerin modern görüntüden uzak olmaları sebebiyle tercih edilmemektedir.

Baza Yatak :  Çift kişilik veya tek kişilik olabilen bazalar yatak odalarının ve genç odalarının olmazsa olmazıdır. Altları sandık olarak da kullanılan bazalar adresinizden yataklı veya yataksız olarak alınabilmektedir

İkinci el mobilya alanlar olarak her gün aktif çalışmaktayız. Yukarıda saydıklarımız aklımıza ilk gelen mobilyalardır. Bunların dışında elinizde olan kullanılmış eşyaları değerlendirmek için de bizleri arayabilirsiniz. Bize telefon numaralarımızdan, mail adresimizden ve canlı destek hattımızdan ulaşabilir sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.