Yaz aylarının gelmesi ile insanlar hemen ihtiyaçlarını gözden geçirir ve eksiklerini tamamlamak için hazırlıklar yapar. Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biri de hiç şüphesiz klimalardır. Bunaldığımız anlarda imdadımıza yetişen, nefes almamızı sağlayan bu harika cihazları çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarmak isteyebilirsiniz.

2.el klima bizim yıllardır alıp sattığımız, marka ve modelleri konusunda uzman olduğumuz bir ürün grubu. Dolayısıyla bir kullanıcı bizi arayarak ikinci el klima satmak istiyorum dediğinde kendisine en doğru fiyatı teklif edebiliriz. Elden çıkarmak istediğiniz, satmayı veya fiyat teklifi almayı düşündüğünüz klimanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha önce yüzlerce farklı insandan sıfır veya ikinci el klima alımı yaptıysak da hepsinin sorduğu sorular aynı oldu. Çünkü daha önce hemen hemen hiçbirinin süreç hakkında bilgisi yoktu ve klima satmamıştı. Bu yazımızla beraber hem cihazını satmayı düşünen müşterilerimize hem de sadece bilgi almak isteyen herkese ulaşmak verdiğimiz hizmeti anlatmak istiyoruz. İsterseniz hemen başlayalım.

İkinci-El-Klima-Alanlar

İkinci el klima alanlar, ikinci el klima alan yerler

Klima Satmak İstiyorsunuz?

Yapmanız gereken şey 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza cihazınızın markasını ve model bilgilerini göndermektir. Whatsapp üzerinden cihazın fotoğraflarını göndermeniz de bize son derece yardımcı olacaktır. Arkadaşlarımız gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyecek ve size hemen geri dönüş yaparak olumlu olumsuz cevap verecektir.

Olumlu ise yani satın alabileceğimiz bir cihaz ise fiyat teklifimizi hemen sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün İstanbul ilçelerinin tamamından alım yapabiliyoruz. Spot klima yani diğer bir ifade ile sıfır klima alımı da yapıyoruz. Spot klima fiyatları 2.el fiyatlarına göre doğal olarak daha yüksektir.

İkinci El Klima Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İkinci el klima alanlar şeklinde Google veya başka bir arama motoruyla arama yaparsanız pek çok firma arasından bizi seçmenizi rica ediyoruz. Çünkü bu şekilde en iyi ve yüksek fiyat teklifini almış, değerinde satış yapmış olacaksınız. Üstelik satış aşamasında hiçbir zahmete katlanmayacak kendinizi güvende hissedeceksiniz. Şimdi gelelim fiyat teklifi kriterlerimize

  1. Cihazın mutlaka çalışır durumda olmasına
  2. Markasına
  3. Modeline
  4. Isıtma/Soğutma kapasitesine

Özellikle ikinci el inverter klima alım satım aşamalarında mümkün olan en yüksek rakamları sunuyoruz. Çünkü bu teknolojiyi kullanan cihazlar son derece düşük enerji sarfiyatıyla çalışmaktadır. Klima satmak istiyorum veya 2.el klima almak istiyorum diyen pek çok kişinin inverter klima hakkında pek bilgi sahibi olmadığını fark ettik. Biz de bu konuyu derinlemesine incelediğimiz bir yazı hazırladık. İnverter klima nedir, inverter klima nasıl çalışır, kime satılır öğrenmek için tıklayın.

Ayrıca cihazınızın ısıtma/soğutma kapasitesi ne kadar yüksek ise değeri de o kadar fazla olur. 12000 btu, 18000 btu, 24000 btu klimalar en çok tercih edilenlerdir. İkinci el split veya salon tipi klima da en çok tercih edilen türlerdir.

2.El Split Klima Satmak İstiyorum

2.el split klima alanlar olarak duvarınızda asılı klimayı kendi ekipmanlarımızı kullanarak çok kısa süre içinde sökebiliyoruz. Dış ünitenin bulunduğu yerin yüksekliği ve kendi büyüklüğü ne olursa olsun gerekli teknik ekipmana sahip olduğumuz için kolaylıkla alım yapabiliyoruz. Bu aşamaların hiç birinde size en ufak bir zahmet vermiyoruz.

Cihazlarınızın duvardan demonte edilmesi konusunda hiç tedirgin olmanıza gerek yok. Duvarlarınıza zarar vermeden, çizmeden, ortalığı kirletmeden profesyonelce çalışıyor, çalışma alanımızı temiz bırakıyoruz.

Salon Tipi Klima Satmak İstiyorum

Split klima konusuna değindikten sonra şimdi de salon tipi klima nasıl satılır bundan bahsedelim. Yukarıda split klima aşamasında anlattığımız gibi bu tür klimaların satışında da bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ekibimizin ikinci el salon tipi fiyat teklifi sizin için de yeterli ise istediğiniz gün adresinizden alım yapılır.

Genelde 48000 btu, 52000 btu gibi kapasiteleri olan bu büyük cihazlar camii, restonrant, cafe, spor salonu gibi işletmelerde kullanılır. Hızlı ve etkili bir ısıtma/soğutma gücüne sahip olduğu için enerji sarfiyatı da biraz yüksek olur.

İkinci El Salon Tipi Klima Alanlar

İkinci El Salon Tipi Klima Alanlar

Seyyar, Mobil Klima Nasıl Satılır?

Seyyar yani mobil klima diğer cihazlara göre çok daha hızlı ve kolay satın alınır. Adı üzerinde portatif ve kolay taşınabilir olduğu için fişini çekmeniz yeterli. Çok etkili bir ısıtma/soğutma sağlamasa da çok büyük olmayan alanlar için işinizi görebilir. Mobil klima satacağınız zaman marka ve model bilgisi vermeniz yeterlidir.

İkinci el klima alanlar için bizi tercih ederseniz satır satır yazdığımız klima satış sürecini sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Ekibimiz her gün hizmetinizde olacak ve tüm İstanbul genelinde hizmet verecektir. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, sormak istediğiniz sorular için de arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-07-25T22:02:56+03:0020 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap