İkinci el elektronik eşya alanlar için ekibimizle görüşerek kısa sürede fiyat teklifi alıp, hemen nakit satış yapabilmektedir. Ne tür elektronik eşya alıyoruz, elektronik eşya neye göre alınır, televizyon alanlar nasıl alım yapar gibi sorularınız da cevaplarını bulacak. Sıfır veya ikinci el elektronik eşya satmak istiyorum dediğinizde akıllara pek çok ürün gelir. Son 10 yıl içinde teknolojik gelişmeler inch,  in ürünlere yansıması sonucu tam anlamıyla bir talep patlaması yaşandı. İnsanlar vitrinlerdeki yeni ürünleri sürekli takip etmekte, yeni çıkan modelleri alım güçlerine göre yenilerini tercih etmektedir. Elektronik eşya dediğimiz zaman aklımıza ilk gelenler

 • İleri teknoloji ile üretilmiş Oled, Qled, Led ve Lcd televizyonlar
 • Akıllı Cep Telefonları
 • Tablet Bilgisayarlar
 • Ses sistemleri
 • Laptop bilgisayarlar türü ürünlerdir.
 • Akıllı saat. ( Apple İwatch)

Daha fazla ürün saymak mümkün olsa da ikinci el elektronik eşya alanlar olarak bizim alım satım yapabileceklerimiz bunlardır. Firmamız İstanbul genelinden bu tür eşyaların alımını yapmaktadır. Şimdi bu eşyaların satın alma aşamaları ve fiyatlandırma kriterleri ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Elektronik Eşya Nasıl Satılır?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın marka, model bilgilerini ve bir kaç fotoğrafını göndermeniz yeterli. Ekibimiz vereceğiniz bilgilere göre size fiyat teklifi verecek, anlaşma sağlanması halinde hemen alım yapacaktır. Mümkünse verdiğimiz numaranın whatsapp hattına ürünlerin fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Firmamız tek tek alım yapabileceği gibi toplu alım da yapabilmektedir.

Elektronik eşya alanlar için önemli olan ürünün sorunsuz şekilde çalışıyor olmasıdır. Arızası olan, çalışmayan, çok yıpranmış ürünleri maalesef alamıyoruz. Çünkü elektronik eşyalar hassas ürünlerdir, tamiri zor ve masraflıdır. Satın almadan önce ürünleri mutlaka deniyor, tüm testlerini yapıyor daha sonra satın alıyoruz.

Zamanında yüksek meblağlar ödeyerek satın aldığınız laptop, akıllı saat, tablet bilgisayar, macbook, televizyon gibi eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan alıyoruz. Satın alabileceğimiz rakam sizin beklentilerinizi karşılaşın isteriz elbette. Peki 2.el elektronik eşya nasıl fiyatlandırılır, hangi kriterlere dikkat edilir, fiyat neye göre belirlenir bundan bahsedeceğiz.

İkinci El Macbook Alanlar

İkinci El Macbook Alanlar

İkinci El Elektronik Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

 • 2. el elektronik eşya alanlar için önemli olan ürünün sorunsuz şekilde çalışır durumda olmasıdır. Arızalı, çalışmasında problem olan eşyaları satın almamız maalesef mümkün değildir. Çünkü sizden aldığımız ürünleri satışa hazır şekilde mağazamızda sergilemekteyiz.
 • Sahibinden ikinci el elektronik eşya alım satım işleri esnasında marka ve model çok önemlidir. İkinci el cep telefonu alanlar için İphone, Samsung marka cihazlar almak daha caziptir. İkinci el akıllı cep telefonu alım satımı en çok yapılan elektronik eşyadır.
 • 2.el laptop alan yerler için de İmac, Macbook, Macbookair, Hp, Lenovo, Toshiba, Sony gibi markalar değerlidir. Ayrıca bu cihazların hızı, büyüklüğü ve kapasitesi de fiyatlandırma aşamasında etkili olacaktır. İkinci el tablet bilgisayar alımında da aynı şartlara göre alınır.
 • İkinci el elektronik cihaz satma işinde en çok tercih edilen ürün led, Oled veya Qled televizyondur. Samsung, Lg, Sony, Philips, Panasonic, Toshiba gibi markaların cihazları ekran büyüklüğü ve teknolojik özelliklerine göre alınır.
 • 2.el akıllı saat alanlar için de bizi tercih edebilirsiniz. Apple watch alım satım yaptığımız en kıymetli akıllı saat olarak söylenebilir. Apple watch 6, 7. seri, 8. seri modelleri yüksek fiyattan alınmaktadır. Diğer markaların akıllı saat modelleri de bulunsa bile en çok tercih edilen ürün Apple watch.

En Çok Aldığımız Elektronik Eşya; Televizyon

İkinci el elektronik eşya alanlar olarak en fazla 2.el televizyon alımı yapıyoruz. Herkesin evinin, odalarının büyüklüğü birbirinden farklı olduğu için satın aldıkları tv model ve ebatları da farklıdır. Ülkemizde en çok tercih edilen 49 inch, 50 inch, 55 inch, 65 inch büyüklükteki cihazlardır. Elbette bu büyüklükler yani cihazlarınızın kaç inch olacağı cihazın bulunduğu odayla doğru orantılı olmalıdır. Çabuk satılan, çok tercih edilen marka ve modeller yüksek fiyattan satın alınmaktadır.

Umut Spot satın alma ekibimiz cihazınızın alımı için adresinize geldiğinde ürünü çalıştırıp test ederler. Cihazınızın ekranında kararma, ölü piksel, titreme, kararma, gölge gibi kusurları yoksa hemen fiyat teklifi verip anlaşma zemini ararız. Satmak istediğiniz cihazınızın dahili uydusu varsa, 4K görüntü kalitesindeyse tamam demektir. Arkadaşlarımız anlaştığımız tutarı size hemen ödeyerek cihazı satın alıyorlar.

İkinci el elektronik eşya alanlar fiyatları yukarıda saydığımız maddelere göre belirlenmektedir. Google veya bir başka arama motoru üzerinden 2.el elektronik eşya alanlar ile ilgili yaptığınız aramada bizi tercih etmeniz halinde en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız spot ve sıfır elektronik eşya alımı da yapmakta, aldığı ürünlerin pek çoğunu Sahibinden.com sitesinde mağaza üzerinden satmaktadır. Alım yapabildiğimiz ürün gruplarını orada da görebilirsiniz. Ekibimiz tüm İstanbul genelinde hizmetinizdedir.

Bizi Takip Edin
2022-11-18T23:16:49+03:0023 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap