Led Televizyon yeni nesil televizyon piyasasında en çok tercih edilen teknolojidir. Sundukları üstün görüntü teknolojisi ile izlediğiniz görüntüyü gerçekmiş gibi evlerinize kadar getirmektedir.

Büyük markalar yeni teknik özelliklerle yeni modeller piyasaya sunmaya başladı. Hal böyle olunca da teknoloji meraklıları bu modellere, yeni dizayn edilmiş kasalara akın etti. İkinci el led televizyon alanlar olarak biz de müşterilerimizden eski ürünlerini almaya başladık.

Peki zamanında yüksek ücretler verip satın aldığınız cihazları biz sizden nasıl alıyoruz? Bize bu ürünleri satmak için ne yapmalısınız? Nasıl bir yol izlemelisiniz? Merak etmeyin aklınızdaki tüm soruların cevaplarını satır satır sıralayacağız. İsterseniz hemen başlayalım

İKİNCİ EL LED TELEVİZYON NASIL SATILIR?

Yapmanız gereken tek şey ürünün markasını ve modelini bize söylemek ve fiyat teklifimizi değerlendirmektir. Mümkünse 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza cihazın fotoğraflarını göndermeniz de faydalı olacaktır.

Ekibimiz kısa bir değerlendirme yaptıktan sonra size fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat belirlerken ne gibi detaylara dikkat ettiğimizi bir sonraki aşamada anlatacağız.Teklif ettiğimiz fiyat sizin için de tatmin edici ise istediğiniz gün adresinizden alım yapabiliriz.

FİYAT TEKLİFİNİ NEYE GÖRE VERİYORUZ?

Bizim ikinci el led televizyon alımı yaparken en çok dikkat ettiğimiz şey görüntünün sorunsuz olmasıdır. Hangi marka olursa olsun, ne kadar üstün özellik olursa olsun görüntüsü problemli olan cihazı alamıyoruz.

Dikkat ettiğimiz diğer unsur ise ürünün markasıdır. Samsung, Lg, Toshiba, Panasonic, Sony, Philips gibi markaların televizyonları nispeten daha yüksek fiyattan alınır. Çünkü bu markaların görüntü teknolojileri son derece gelişmiştir.

Ekran boyutunun büyük olması, yüksek çözünürlük, 4K, smart, lazer kumanda, yüksek hz gibi özellikler de fiyatı artırır. Bu kriterlere göre verilen fiyat en doğru ve hakkaniyetli fiyattır.

Ekibimiz ikinci el olduğu gibi sıfır led televizyon alımı da yapmaktadır. Bunun için ise kutunun açılmamış olması, kurulum yapılmamış olması ve ürünün faturasının olması gerekir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İkinci el led televizyon alanlar olarak tüm alımlarımızı nakit yaparız. Anlaştığımız fiyatı düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmayız. Anlaştığımız gün ve saatte adresinizde oluyoruz.

Artık televizyon seyretmek, internet üzerinden bir şeyler izlemek büyük bir keyif. Herkes bu keyfi en hızlı ve iyi televizyonla yaşamak istiyor. Madem öyle eskisini de bize satın diyelim. Herkese iyi seyirler.

 

2. (ikinci) el led tv alan satan yerler

2. (ikinci) el led tv alan satan yerler

Bizi Takip Edin
2020-04-03T22:32:23+03:0027 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap