Bizim yıllardır içinde olduğumuz, çok iyi bildiğimiz, sizin de bilmek isteyeceğiniz sektörümüzü mercek altına almak istedik. Pek çok kişinin spot kelimesinin bile anlamını bilmediğini biliyoruz.

Hakkında pek bilgi sahibi olunmayan, dışarıdan bakıldığında sizden eşyalarınızı ucuz alıp pahalı satan kişiler zannedilen spot eşya alan yerler hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Amacımız eşyalarınızı satarken bizi tercih etmenizi ve sektörü yakından tanımanızı sağlamaktır. Bize güvenebilir misiniz, bizce kesinlikle güvenebilirsiniz. Yine de son kararı size bırakıyoruz. Haydi başlayalım.

BİZE GÜVENEBİLİR MİSİNİZ?

  • Öncelikle kendi firmamız adına konuştuğumuzu belirtmek isteriz. İkinci el eşya alan spotçular pek çok yerde var. Biz yıllardır bu sektöre hizmet veriyor, bizi tercih eden herkese en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.
  • Kesinlikle güvenebilirsiniz. Öncelikle 10 yıldır aynı dükkanda, 8 yıldır da aynı internet sitesinde hizmet veriyoruz. Halk tabiriyle yerimiz, yurdumuz belli. Yani alacağınız, satacağınız bir eşya ile ilgili bizimle istediğiniz zaman görüşebilirsiniz.
  • Bir firmanın yerinin olması en önemlisidir. Konar göçer, bugün var yarın yok bir firma ile çalışmak istemeyeceğinizin bilincindeyiz. Kendi aracımız ve elemanlarımızla hizmet veriyor, uzun yıllardır aynı kişilerle çalışıyoruz.
  • Müşterilerimize verdiğimiz sözlerde duruyor, istedikleri gün adreslerinde olup, saati, günü şaşırmadan titiz çalışıyoruz. Biliyoruz ki siz de bize güvenerek kendi programınızı yapıyorsunuz. Buna saygı gösteriyor, işimizi severek, son derece titiz yapıyoruz.
  • Eşyalarınızı satmak istediğiniz zaman bize whatsapp veya email ile fotoğraf gönderip fiyat alabileceğinizi anlatmıştık. Ekibimiz fiyatta anlaşma sağlanmasının ardından hemen harekete geçiyor. Duvarlarınıza, binanıza, asansörünüze zarar vermeden, titiz çalışıyor.

EŞYALARINIZI UCUZ MU ALIYORUZ?

Hayır. Bu konuda bazı istisnalar yaşamış olabilirsiniz. Yani ikinci el eşya alanlar için başka bir firma tercih etmiş, değerinin çok altında bir satış yapmış olabilirsiniz. Biz alım yaparken mümkün olan en yüksek rakamı vermeye gayret ediyoruz.

İkinci el mobilya, yatak odası, yemek odası, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk gibi eşyalarınızın hamallığı ciddi bir külfet tutuyor. Bu tabi ki bizim işimiz ama biz de alım yaparken bazı masraflara katlanıyoruz.

Alınan mobilyalar hemen sergilenip satılmıyor. Kimi temizleniyor, siliniyor, belirli bir tadilattan geçiyor. Daha sonra depoda beklemesi gerekebiliyor. Yani sizden aldığımız bir eşya hemen vitrine konup satılmıyor.

İkinci el klima, televizyon, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalar daha masraflıdır. Alırken çalışır durumda olan bir ürün bir süre sonra arıza yapabiliyor. Aldığımız kişilere geri dönüp ürününüz bozuldu masrafı var diyemeyiz. Çünkü alırken çalışıyordu. Bütün sorumluluk ve masraflar artık bize ait.

Benim eşyam yeni, hiç sorun çıkarmaz dediğiniz ürünler inanın bir süre sonra arıza verebiliyor. Biz de bunları göze alarak fiyat veriyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

İkinci el eşya veya eski eşya satarken bir esnafla muhatap olmak çok önemlidir. Çünkü kendisine istediğiniz zaman ulaşabilir, memnun kalmadığınız durumda şikayetçi olabilirsiniz. Memnun olursanız tavsiye edebilirsiniz.

Güvenlik açısından da firmamızı tercih etmeniz yerinde olacaktır. Esnaf sıfatını kazanmış, işini iyi bilen, hızlı ve profesyonel çalışan, nakit ödeme yapan firmamız her zaman hizmetinizde olacaktır.

Ön yargılarınızdan ve yaşadığınız kötü tecrübelerden kurtulun ve bizi arayarak eşyalarınızı zahmetsiz şekilde satın. Her zaman yanınızdayız.

İlginizi Çekebilir:

Spot Eşya Nedir?

İkinci El Eşya Ve Spot Eşya Arasındaki Fark Nedir?

Spot Eşya Satmak İstiyorum

Spot Beyaz Eşya En Ucuz Nereden Alınır?

Spotçular Taksit Yapıyor Mu?

Spotçu Kime Denir?

Beyaz Eşya Alırken Yapılan Hatalar

Bizi Takip Edin
2022-04-04T11:44:25+03:0026 Ocak 2020|0 Yorum

Yorum Yap