Etiler İkinci El Eşya

Etiler İkinci El Eşya Alanlar

Etiler ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilir, eşyalarınızı güven içinde, nakit satabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapabileceğiniz, nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda gerekli tüm bilgileri paylaşacağız.

Amacımız eşyalarınızı doğru ve yüksek fiyatla satmanıza, kötü sürprizler yaşamanıza engel olmaktır. Çünkü biz bu işi yıllardır hakkıyla yapıyor, müşterilerimize saygılı, profesyonel hizmet veriyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde hiçbir sorun yaşamadan, satış yapabileceksiniz. İsterseniz detaylardan bahsetmeye, aklınızdaki soruları cevaplamaya başlayalım.

Etiler İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

İlk aşamada eşyalarınızın türü ve durumu hakkında bilgi edinebilmemiz için fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşya fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Ekibimiz fotoğraf üzerinden ilk incelemeleri yaptıktan sonra size olumlu veya olumsuz cevabımızı iletiyoruz. Eğer alabileceğimiz eşyalar ise fiyat teklifimizi sunuyor, anlaşma sağlanması halinde Etiler bölgesinden alım yapıyoruz.

Kısaca toparlamak gerekirse bir kaç fotoğraf göndererek süreci başlatabilir, fiyat teklifimizi değerlendirip satış yapabilirsiniz. Böylece hiç zahmet çekmemiş, kısa sürede sonuç almış olursunuz.

Bize Ne Tür İkinci El Eşya Satabilirsiniz?

Evinizde, deponuzda, iş yerinizde, garajınızda, çatı katınızda artık kullanılmadığı için atıl durumda kalan eşyalarınızı alabiliyoruz. Ancak siz de takdir edersiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün olmuyor.

İkinci el beyaz eşya, televizyon, klima, ofis mobilyası, deri koltuk, yatak odası, klasik mobilya, gümüş, el halısı gibi eşyaları sayabiliriz. Tabi alabildiğimiz sadece bunlarla sınırlı değil ancak her eşyayı buraya yazmamız da mümkün olmuyor. Bu yüzden bir kaç fotoğraf göndererek hemen sonuç alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Neye Göre Belirleniyor?

Etiler ikinci el eşya alımı yaparken temiz, sağlam ve sorunsuz ürünler almaya gayret ediyoruz. Çok yıpranmış, deforme olmuş, artık kimsenin almak istemeyeceği eşyaları biz de alamıyoruz maalesef. Çünkü sizden aldıklarımızı dükkanımızda satmaya gayret ediyoruz.

Örneğin beyaz eşya alacağımız zaman çalışır durumda olmasına, tamir edilecek kusurlarının olmamasına dikkat ederiz. Paslı, darbeli, eksik parçaları olan ürünleri satamayacağımız için almıyoruz. Elbette sıfır ürün gibi kusursuz eşyalar beklemiyoruz ancak yukarıda saydığımız kriterleri de göze almak zorundayız.

Nakliye ve Ödeme Nasıl yapılıyor?

Etiler ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor, ücret talep etmiyoruz. Ödeme ise sizin istediğiniz şekilde eft, nakit veya havale ile yapılabilir. Bizi Facebook, Twitter, Pinterest, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-10-20T00:17:14+03:0020 Ekim 2020|0 Yorum

Yorum Yap