Kullanılmayan ve elden çıkarılması gereken eşyalarınızı adresinize gelerek satın alan firmamız, bu hizmetini Florya bölgesi için de sağlamaktadır. Bu yazıyı sizinle paylaşmamızın başlıca nedeni de eşyalarınızı nasıl satacağınız ve Florya ikinci el eşya alan yerler arasından bizi tercih etmeniz halinde yaşayacağınız avantajlardan bahsetmek içindir. İsterseniz yazımıza maddeler halinde bilgi vererek devam edelim ki daha anlaşılır olsun.

  • Temiz, sağlam ve satabileceğimiz ürünler olması halinde pek çok ikinci el eşya grubunu satın alabiliyoruz. Bunların başlıcaları beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, led televizyon, bulaşık makinesi, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, deri koltuk, ofis mobilyası, el halısı, gümüş, eski obje, eski eşya, klasik eşya, plak, saat, Fatih Kıral, Metebronz gibi eşyalardır.
  • Bu tür eşyalarınız için fiyat almak istediğinizde fotoğraflarını bize gönderebilir, bu sayede çok kısa süre içinde fiyat alabilirsiniz. Fotoğraf gönderme işlemi sayesinde Florya bölgesine gidip gelme sürecimizden tasarruf etmiş, bu sayede de eşyalarınızı daha kısa sürede almış olacağız.
  • Fiyat konusunda karşılıklı görüşmeler sonucunda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz, kendi aracı ve elemanları ile Florya semtindeki yerinize gelecek ve ikinci el eşya alım işlemlerini sizden nakliye veya taşıma ücreti talep etmeden alacaktır.
  • Alım sonrası anlaştığımız ücret nakit ödenecek, fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretilmeyecektir.
  • Eşyalarınız satacağınız zaman ikinci el eşya alan yerler arasından tercih yaparken sadece fiyat odaklı düşünmeyin. Kaliteli ve zamanında verilen hizmet en az fiyat kadar önemlidir.

Florya bölgesine haftanın 7 günü hizmet veriyor, eşyalarınızı size zahmet vermeden nakit alıyoruz. Bizi hiç tereddüt etmeden arayabilir, eşyalarınızı satabilir veya satış yapmadan önce öğrenmek istediğiniz detayları sorabilirsiniz. İsterseniz iletişim formumuzu doldurabilir, istediğiniz zaman sizi aramamızı talep edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:47+03:0024 Ocak 2019|0 Yorum

Yorum Yap