ataşehir ikinci el eşya

Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

Ataşehir spot eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı kısa sürede zahmet çekmeden satabilirsiniz. Yazımızın ilerleyen kısımların bunu nasıl yapabileceğinizi detaylı olarak anlatacağız. Amacımız eşyalarınızı satarken bizi tercih edip güven içinde bir alışveriş deneyimi yaşamanıza katkı sağlamaktır.

Daha önce yüzlerce farklı insandan spot eşya alımı yaptığımız için aklınızdaki soruların neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz de bu soruların cevaplarını sıraladığımız, ana başlıklara ayırdığımız bir makale hazırladık. Size faydalı olacağını düşünüyor, istifadenize sunuyoruz.

Spot Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Sağda solda gezerken tabelasında spotçu yazan pek çok firma görmüş olabilirsiniz. Bunun anlamı adı üzerinde spot eşya alan yer demek ama spot ne demek bunu açıklayalım isterseniz. Spot demek sıfır eşya demektir ancak ikinci el eşya alanlar da bu tabiri kullandığı için kullanılmış eşya alan yer olarak algılanır.

Sizin de böyle eşyalarınız varsa bizi 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan arayarak kısa süre içinde satabilirsiniz. Ekibimiz öncelikle eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica edecektir. Numaramızın whatsapp hattına kısa sürede fotoğraf göndermeniz mümkündür.

Ekibimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size dönüş sağlayacak ve ürünleri alıp almayacağımızı alırsak fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Ataşehir ilçesinden alım yapılacaktır. Hepsi bu kadar.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, çatı katınızda bekleyen, artık kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı alabiliyoruz. Tabi teklif edilen her şeyi almamız mümkün değil bu yüzden bazı kriterlere dikkat etmek zorunda kalıyoruz.

Spot beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, masa sandalye, baza yatak gibi eşyalar sayılabilir. Bunların eski yani ikinci el kullanılmış olanlarını da değerlendirebiliyoruz.

Ataşehir veya bir başka ilçeden eşya alacağımız zaman temiz, sağlam ürünler almaya gayret ediyoruz. Çünkü sizden aldıklarımızı satmak zorundayız ve satılamayacak eşyaları da almamız mümkün olmuyor.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Ataşehir spot eşya alanlar olarak eşyalarınızı ücretsiz nakliye ile yani kendi araçlarımızla satın alıyoruz. Bu sayede sizden hiçbir ücret talep etmiyor, zahmete sokmuyoruz. Tüm işlemleri kendi arkadaşlarımızla yapıyor, ürünleri taşıyor ve araca yüklüyoruz.

Ödemeyi ise sizin tercihinize göre eft, havale veya nakit olarak yapabiliyoruz. Bizi Facebook, Pinterest, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-10-16T07:55:34+03:0016 Ekim 2020|0 Yorum

Yorum Yap