Ataşehir İkinci El Eşya Alım Satım

Ataşehir İkinci El Eşya Alım Satım

Yenisini almak isteyebilir, iki evi birleştirmek isteyebilir, fazlalık olduğunu fark edebilir, sakladığınız yerden gün yüzüne çıkarabilir yani çok farklı sebeplerden dolayı eşya satmak isteyebilirsiniz. Eğer daha önce böyle bir tecrübeniz olmadıysa, herhangi bir eşyanızı satmadıysanız ikinci el eşya alan yerler için bizi arayabilirsiniz.

Ataşehir ikinci el eşya alım satım talepleriniz için haftanın 7 günü aktif çalışmaktayız. Eşyalarınızı tek tek veya toplu satmak isteyebilir, bunlar için bizde fiyat teklifi alabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Nasıl bir yol izleyeceksiniz? İkinci el eşya alan firmalar sizi kandırır mı? Bu ve buna benzer aklınıza takılan tüm soruları cevaplayacağız. İsterseniz beklemeden, vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

Ataşehir 2. İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya satmak istiyorum ama nereye arayacağımı bilmiyorum mu diyorsunuz o halde tıklayabilir , ya da vakit kaybetmeden 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak ilk adımı atabilirsiniz. Bildiğiniz gibi başlamak bitirmenin yarısıdır. Pek çok kişi bu ilk adımı atamadığı yani eşyasını satıp satmamaya net karar veremediği için eşyalarını çürümeye terk etmektedir. Oysa ikinci el eşya alım yapan firmalar için yani bizler bunun için varız.

Tek telefonla bize ulaşabilir ikinci el eşya fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Satmak zorunda değilsiniz ekibimiz size her türlü desteği vermeye hazırdır. Bazı müşterilerimiz bilgi almakta tereddüt edip çekinse de biz kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de önemsediğimiz için her zaman yanınızda olacağız.

 

Umut Spot

Umut Spot

2. El Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

2.el eşya nedir konusunu daha önce detaylı şekilde anlatmış ikinci el eşya kime satılır sorunuzu da bununla beraber cevaplandırmıştık. Yazımıza göz atmak diğer detayları okumak için tıklayabilirsiniz.

İkinci el eşya satmak için ne yapmam gerekiyor diyorsanız şimdi size aşama aşama anlatacağız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi siz sadece bizimle iletişime geçiyor, gerisini bize bırakıyor, hiçbir zahmet çekmiyorsunuz

 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına veya umutspot@gmail.com mail adresimize eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
 • Ekibimiz gelen eski eşya fotoğraflarını inceleyecek, size olumlu veya olumsuz cevap için dönüş yapacaktır.
 • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz şekilde ise fiyat teklifimizi iletiyoruz.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün Ataşehir ilçesindeki adresinizden alım yapıyoruz.
 • Alımlarımızı kendi ekibimizle yaptığımız için montaj ve demontaj işlemlerini kendimiz yapıyor, sizi zahmete sokmuyoruz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak ne tür eşyalar aldığımız konusunda da açıklamalar yapacağız. 2.el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, koltuk, bahçe mobilyası, deri koltuk, klasik mobilya, el halısı, gümüş, plak gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz.

Yukarıda saydığımız eşyalar içerisinde sizin satmak istediğiniz eşyalar olmayabilir. Zaten aldığımız her eşyayı tek tek sıralamamız mümkün değil. Whatsapp üzerinden fotoğraflarını göndererek alıp alamayacağımız ile ilgili hemen cevap alabilirsiniz. Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi markaların yatak odası, yemek odası, berjer, aksesuar gibi eşyalarını da alıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ataşehir ikinci el eşya alım satım işleriniz neden bizi tercih etmenizi istediğimizi ve sebeplerini de sıralayacağız. Öyle ya Ataşehir spot eşya, Ataşehir spotçu aramalarınız için pek çok firma ile karşılaşacaksınız ki neden bizi tercih edesiniz?

 • Ekibimiz tüm işlemleri kendisi halletmekte, size zahmet vermeden, profesyonel, seviyeli hizmet veriyoruz.
 • En çok çekindiğiniz konu olan nakliye için de hiçbir ücret talep etmiyor, kendi araçlarımızla taşıma yapıyoruz.
 • Nakit ödeme yapabildiğimiz gibi eft veya havale ile de anında ödeme yapıyoruz.
 • Müşterilerimizin eski eşya alan yerler ile ilgili en büyük şikayetlerinden biri de son dakika yapılan pazarlıklardır. Firmamız sizinle bir fiyatta anlaşma sağladıysa alım yaparken gereksiz bahaneler üreterek fiyat düşürmeye çalışmamaktadır.
 • Fiyat verdiğimiz her eşyanın ilk alıcısı olduğumuz için al sat yapan kişi veya firmalar gibi hareket etmez, komisyonculuk anlayışıyla hareket etmeyiz. Bu da size en iyi, en yüksek fiyatı teklif edebildiğimiz anlamına gelir.
 • İstanbul ilinin Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinin tamamına hizmet veriyoruz. dolayısıyla bizi nereden aradığınızla değil ne satmak istediğinizle ilgileniyoruz.

Ataşehir ikinci el eşya alımı için ilçenin Esatpaşa, Örnek Mahallesi, İçerenköy, Ferhatpaşa, Kayışdağı da dahil her yerine hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2021-01-04T22:56:10+03:004 Ocak 2021|0 Yorum

Yorum Yap