Ev eşyalarınızı satmak mı istiyorsunuz? Ev eşyası nasıl satılır, ev eşyası satarken nakliye nasıl olur, 2.el ev eşyası alanlar nakliyeyi karşılıyor mu? Bu ve bunlar gibi pek çok sorunuzu detaylı şekilde cevaplayacağız. Daha önce hiç ev eşyası sattınız mı? Bu soruya muhtemelen hayır diyeceksiniz. Hiç merak etmeyin olabileceğiniz en doğru adrestesiniz; ikinci el eşya alım satım

Ev eşyalarımı satmak istiyorum ama kime güveneceğimi bilmiyorum diyorsanız tereddüt etmeden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İnsanlarımız bilmedikleri bir işe başlarken bilgi almaya çekinip öğrenmek istedikleri detayları soramıyor. Lütfen öğrenmek istediğiniz konular için bizimle iletişime geçerek merak ettiklerinizi çekinmeden sorun.

Ev eşyası kime satılır, ev eşyası alan yerler, eski ev eşyası alanlar gibi aramalarınızda bizi tercih ederek hem doğru karar vermiş hem de eşyalarınızı satış için kısa sürede sonuca ulaşmış olacaksınız. İsterseniz ana başlıklar halinde bilgi süreç ile ilgili bilgiler vermeye hemen başlayalım.

İkinci-El-Ev-Esyasi-Alan-Yerler

2. el ev eşyası alanlar

İkinci El Ev Eşyası Alanlar

Evinizde, ofiste, bahçede, büroda, iş yerinde satılması gereken eşyalarınız varsa daha fazla bekletmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bekletilen, zamanında elden çıkarılmayan eşyaların sonu genelde hurdaya çıkmak oluyor. Uygun şekilde saklanmayıp bekletilen eşyalarınız zamanla çürümekte, deforme olmakta ve kullanım ömürlerini tamamlayarak maddi değerlerini kaybetmektedirler.

İkinci el eşya kim alır, ikinci el eşya alan firmalar, 2.el eşya alım satım işleri için bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Eşyalarınızı nasıl aldığımızı, nakliyesi, taşıması, yüklemesi, ödemesi tüm konuları anlatacağız. Devam edelim.

2. İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl Oluyor?

Eşya satış süreci zannettiğiniz kadar zor değildir. Sokakta spotçu spotçu gezmenize, ayrı ayrı dükkanlardan fiyat toplamanıza gerek yok. Sadece bir kaç fotoğraf göndererek ekibimizden fiyat teklifi alabilir, buna göre kısa sürede karar verebilirsiniz. Süreci sade ve anlaşılır şekilde adım adım anlatacağız. 

  • Elden çıkarmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.
  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile eşyalarınızın fotoğraflarını kolaylıkla gönderebilirsiniz.
  • Gelen fotoğraflar inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılır.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz şekilde ise fiyat teklifimizi de sunuyoruz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün İstanbul ilçelerinin hangisinde olursanız olun kapınızdan alım yapılır.

İşte hepsi bu kadar kolay, basit bir süreç. İşin önemli olan yanı ev eşyası satarken tercih edeceğiniz firmanın kim olduğu. Umut Spot olarak haftanın 7 günü tüm ekibimizle sizinle olacağız. Satmak istediğiniz eşyaların türüne ve durumuna göre Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul genelinde hizmet verebiliyoruz. Bu başlık da tamam olduğuna göre diğerine geçelim.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Şimdi gelelim bize hangi türden eşyalar satabileceğiniz konusuna. Ev eşyalarımız satmak istiyorum diyen bir müşteriden her eşyayı almamız mümkün olamaz. Siz de hak verirsiniz ki aklınıza gelen her eşyayı nakite çevirmemiz mümkün değil. Satabileceğimiz, branşımız olan, maddi değeri olan eşyaları alabiliyoruz. Sizin için değerli olan, kıymeti olduğunu düşündüğünüz şeyler bizim için kıymetsiz olabilir. Şimdi neler aldığımız konusunda bir kaç örnek verelim.

2. ikinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, mobilya, ofis, bahçe mobilyası, bahçe mobilyası, koltuk takımı, masa sandalye, kurutma makinesi, Ikea mobilya, Mudo mobilya ilk aklımıza gelenlerdir.

Bir de uzmanlık gerektiren, herkesin fiyat teklifi veremeyeceği, kıymetli eşyalar vardır. Hereke el halısı, Ladik halısı, Bünyan halısı, gümüş gondol, gümüş şamdan, 925 aya gümüş, 800 ayar gümüş, 900 ayar gümüş, varaklı mobilya, plak, klasik mobilya gibi pek çok eşyanızı sayabiliriz. Bu saydıklarımız antika eşya kadar değerli olmasa da hala kıymeti olan eşyalardır.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Ev eşyalarımı satmak istiyorum diyen bunun için güvenilir firma arayan herkes bize ulaşabilir. Umut Spot olarak alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve ekibimizle hizmet veriyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Ödeme konusunda da sizin talepleriniz doğrultusunda hareket ediyor, eft, nakit veya havale ile ödeme yapabiliyoruz. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ilçelerinin tamamına hizmet veren firmamızı sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Müşterilerimizden ikinci el eşya alımı yapıyor olsak da kendilerine faydalı bilgiler vermeye de gayret ediyoruz. Aşağıdaki yazılarımızın ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. İsterseniz üzerine tıklayarak bir göz atabilirsiniz.

  1. İkinci el eşya nasıl satılır?
  2. İkinci el eşya ve spot eşya arasındaki fark nedir?
  3. İkinci el beyaz eşya alanlar

 

Bizi Takip Edin
2023-06-02T22:19:09+03:005 Ocak 2021|0 Yorum

Yorum Yap