Eviniz, iş yeriniz, deponuz, çatı katınız, garajınız elden çıkarılması gereken eşyalarla mı dolu? Böyle fazlalıklarınız varsa elden çıkarıp satmak en doğrusu olacaktır. O halde bizi arayabilir, bu ürünleri değerinde elden çıkarabilirsiniz. Spot eşya nasıl satılır, ikinci el eşya nasıl satılır, süreç nasıl işler?

Spotçu kimdir, ne alır ne satar, nasıl alır bunları size detaylı şekilde izah edeceğiz. Aklınızda bir çok kavram kargaşasının olduğunu da biliyoruz. Çünkü daha önce eşyalarını aldığımız müşterilerimizden ortak sorular alıyoruz. Bunları da cevaplayacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

Anadolu-Yakasi-Spotcular

Anadolu Yakası spotçular

1. Spot ve İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

Evinizde, iş yerinizde veya deponuzda bekleyen eşyalarınızı elden çıkarma vakti mi geldi? O halde Anadolu Yakası spotçu veya ikinci el eşya alan yerler ile görüşerek yani ekibimizi arayarak kısa sürede satış yapabilirsiniz. Nasıl mı?

1a. Eşyalarınızın Fotoğraflarını Gönderin

Yapmanız gereken tek şey eşyalarınızın fotoğraflarını göndermektir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.

1b. Değerlendirme Aşamamızı Bekleyin

Ekibimiz sizden gelen 2.el eşya fotoğraflarını aldıktan sonra kısa süre içinde size dönüş yapacak ve olumlu ya da olumsuz cevabımızı verecektir.

1c. Fiyat Teklifimizi Değerlendirin

Ekibimiz size fiyat teklifimizi sunacaktır. Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde anlaşma sağlanmış demektir.

1d. Bize Randevu Verin

Eşyalarınızı ne zaman, saat kaçta almamızı istiyorsanız bize randevu vererek satış yapabilirsiniz.

2. Bizden Ne Satın Alabilirsiniz?

Anadolu yakası spotçu veya spotçular size ikinci el eşya da satabilir. Özellikle Küçükyalı spotçular çarşısı eşya çeşitliliği en fala olan yerdir. Burada temiz, sağlam ve kaliteli eşyaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Firmamız Umut Spot da burada faaliyet göstermektedir. Bizi veya komşularımızdan herhangi birini rahatlıkla tercih edebilir, eski eşya alabilirsiniz. Eşyalarınızı alırken nasıl nakliye veya taşıma ücreti almıyorsak, satarken de almıyor, ücretsiz teslim ediyoruz.

Anadolu-Yakasi-Spotcu

Anadolu Yakası spotçu

3. Spotçu ve İkinci El Eşya Alanlar Aynı Mı?

Evet aynıdır. Eskiden spot eşya alanlar, sıfır ürünler alırdı. Hiç kullanılmamış, garantisi başlamamış eşyalardaki kazanç payı gittikçe düştüğü için ikinci el de alıp satmaya başlamışlardır. Bu da bu iki kavramı birbirine sokmuştur. Aslında spot ve ikinci el çok farklı şeylerdir. Bunlardan daha önceki yazımızda bahsetmiştik.

4. Nakliye Nasıl Yapılıyor?

Anadolu Yakası spotçu veya spotçular genelde ücretsiz nakliye ile hizmet verir. Biz de bu şekilde çalışıyor, müşterilerimizden alım yaparken kendi aracımızla ve elemanlarımızı kullanıyoruz. Bu sayede siz de herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

5. Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Ödeme konusunda da müşterilerimizi yormuyor, nakit ödeme yapıyoruz. Eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi Anadolu Yakası ilçelerinin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz. Size en kısa sürede hizmet veriyoruz.

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir;

İkinci El Eşya İle 2+1 Ev Eşyası Kaça Kurulur?

Anadolu Yakası İkinci El Eşya Alanlar

Anadolu Yakası Gümüş Alan Yerler

 

Bizi Takip Edin
2024-07-10T23:09:50+03:009 Şubat 2020|0 Yorum

Yorum Yap