<strong>Anadolu Yakası Spotçu</strong>

Anadolu Yakası Spotçu

Eviniz, iş yeriniz, deponuz, çatı katınız, garajınız elden çıkarılması gereken eşyalarla mı dolu? O zaman bizi arayabilir, bunları değerinde elden çıkarabilirsiniz. Bu işleri nasıl yapabileceğinizi size detaylı şekilde anlatacağız.

Spotçu kimdir, ne alır ne satar, nasıl alır bunları size detaylı şekilde izah edeceğiz. Aklınızda bir çok kavram kargaşasının olduğunu da biliyoruz. Çünkü daha önce eşyalarını aldığımız müşterilerimizden ortak sorular alıyoruz. Bunları da cevaplayacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İKİNCİ EL EŞYA MI SATMAK İSTİYORSUNUZ?

  • Anadolu Yakası ilçelerinin hangisinde olursanız olun, size en kaliteli hizmeti en kısa süre içinde verebiliriz. Sizden istediğimiz tek şey bizimle iletişime geçmeniz ve eşyalarınızın türü, durumu ile ilgili bilgiler vermenizdir.
  • Örneğin ikinci el beyaz eşya satmak istiyorsanız. Eşyanızın markası nedir, ne kadar süre kullandınız, modeli nasıldır, herhangi bir sorunu var mıdır? Bunları bilmemiz, fiyat teklifi sunmamız için yeterlidir. Ya da bunları anlatmaya gerek kalmadan eşyanızın fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz.
  • Ne şekilde olursa olsun ekibimiz eşyalarınızı inceleyip size olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacaktır. Alabileceğimiz eşyalar için fiyat teklifi verecek, alamayacaklarımız için teşekkür edeceğiz.
  • Fiyat konusunda karşılıklı olarak anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden eşyalarınızın alımı yapılacaktır.

BİZDEN İKİNCİ EL EŞYA ALABİLİR MİSİNİZ?

Anadolu yakası spotçu veya spotçular size ikinci el eşya da satabilir. Özellikle Küçükyalı spotçular çarşısı eşya çeşitliliği en fala olan yerdir. Burada temiz, sağlam ve kaliteli eşyaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Firmamız Umut Spot da burada faaliyet göstermektedir. Bizi veya komşularımızdan herhangi birini rahatlıkla tercih edebilir, eski eşya alabilirsiniz. Eşyalarınızı alırken nasıl nakliye veya taşıma ücreti almıyorsak, satarken de almıyor, ücretsiz teslim ediyoruz.

SPOTÇU VE İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR AYNI MIDIR?

Evet aynıdır. Eskiden spot eşya alanlar, sıfır ürünler alırdı. Hiç kullanılmamış, garantisi başlamamış eşyalardaki kazanç payı gittikçe düştüğü için ikinci el de alıp satmaya başlamışlardır. Bu da bu iki kavramı birbirine sokmuştur.Aslında spot ve ikinci el çok farklı şeylerdir. Bunlardan daha önceki yazımızda bahsetmiştik.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Anadolu Yakası spotçu veya spotçular genelde ücretsiz nakliye ile hizmet verir. Biz de bu şekilde çalışıyor, müşterilerimizden alım yaparken kendi aracımızla ve elemanlarımızı kullanıyoruz. Bu sayede siz de herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Ödeme konusunda da müşterilerimizi yormuyor, nakit ödeme yapıyoruz. Eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi Anadolu Yakası ilçelerinin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz. Size en kısa sürede hizmet veriyoruz.