İkinci el beyaz eşya nasıl satılır

İkinci el beyaz eşya nasıl satılır

Uzun yıllardır ikinci el eşya sektöründe faaliyet gösteriyor, müşterilerimizin elden çıkarmayı düşündükleri eşyalarını fiyatlandırıyoruz. Her eşyanın alımını yapabildiğimizi söyleyemesek de beyaz eşya konusunda iddialı olduğumuzu saklayamayız. Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan her ilçeye hizmet veriyor, fiyat teklifi sunuyor, isterseniz alım yapabiliyoruz.

Ev, iş yeri, depo, ofis gibi yaşam alanlarınızın neredeyse tamamında buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, termosifon, fırın gibi ürünlerin tamamına veya bir kısmına ihtiyaç duyulur. Olmazsa olmaz olan bu eşyaları zamanı gelince elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Biz de bu işin profesyoneli olarak 2.el beyaz eşya nasıl satılır sorunuzun cevabını detaylı şekilde vermek istiyoruz.

İkinci el beyaz eşya alanlar nerede, spot beyaz eşya nedir, ikinci el beyaz eşya alan yerler ne tür eşya alır gibi sorularınızın tamamı için güvenilir bilgileri yazımızda bulabileceksiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

İkinci El Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

18 milyonun üzerinde insanın yaşadığı bir şehir olan İstanbul da kimin ne zaman nasıl bir eşya satmak isteyeceği belli olmuyor. Biz gelen her talep için mümkün olduğu kadar titiz çalışıp hızlı hizmet vermeye çalışıyoruz. Müşterilerimizden ricamız arızalı, çalışmayan, tamir edilmesi gereken eşyalarını bize satmamaları, eşyaların sorunu varsa bize bunu baştan söylemeleridir.

İkinci El Buzdolabı Nasıl Satılır?

Bir evin en çok kullanılan eşyalarının başında buzdolabı gelir. Şöyle bir düşünsenize tüm eşyalarınızı fişten çekebilir, lazım olunca tekrar takabilirsiniz ya da lazım olduğunda açma kapama tuşundan açıp kapatabilirsiniz. Ancak buzdolabı için bu geçerli değildir. O yüzden sıfır buzdolabı alanlar dolaplarına iyi bakmalı, 2.el buzdolabı satmak istiyorum diyerek bizimle iletişime geçmelidirler. Değerinde 2.el buzdolabı satmak isterseniz şu adımları takip etmelisiniz.

 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza ürünün fotoğraflarını göndermeniz yeterli
 • Ekibimiz dolabınızı fotoğraf üzerinden değerlendirdikten sonra size hemen geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz zaman adresinizden kendi aracımız ve ekibimizle satın alırız.
 • Alımlarımızda ödeme nakit, eft veya havale ile yapılır. Siz nasıl isterseniz o şekilde ödeme yapabiliriz.
 • 2.el veya spot buzdolabı alan yerler için ürünün markası çok önemlidir.
 • Derin dondurucu, no frost, tek kapı, çift kapı gibi farklılıklar da fiyatı etkiler. İkinci el no frost buzdolabı daha yüksek fiyattan alınır.
 • Cam raflı veya tel raflı oluşunu da göze alırız.
 • Ayrıca arızalı olmaması, çalışır durumda olması da önemlidir.
 • Ürünün herhangi bir yerinde pas, vuruk, derin çizikler olması fiyatı düşürür.

2. ikinci el beyaz eşya nasıl satılır sorusunu en iyi şekilde cevaplayacak, size en kaliteli hizmeti verecek olan ekibimiz her gün çalışmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet vermektedir.

İkinci el çamaşır makinesi alanlar

İkinci el çamaşır makinesi alanlar

İkinci El Çamaşır Makinesi Nasıl Satılır?

2. ikinci el beyaz eşya nasıl satılır sorusunda en çok talep gören eşyalardan biri de çamaşır makinesidir. Sıfır çamaşır makinesi alanlar genelde eskisini ne yapacakları konusunda kararsızlıklar yaşamaktadır. Bunun en önemli sebebi 2.el beyaz eşya kime satılır sorusunun cevabını bilmedikleri içindir.

 • Yukarıda belirttiğimiz 0533 493 33 90 numaramıza çamaşır makinenizin fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz. Ekibimiz ürünün fotoğraflarını inceledikten sonra size fiyat teklifimiz sunulacaktır.
 • Satmak istediğiniz makinenin çalışır durumda olması, herhangi bir arızasının olmaması fiyatı doğrudan etkilemektedir. Firma olarak arızalı beyaz eşya alımı yapmamaktayız. Arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir başlıklı yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.
 • Fiyat noktasında anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün nakit satın alıyoruz.
 • İkinci el çamaşır makinesi satmak istiyorum diyerek bizi arayan müşterilerimize ürünün markasına, yıkama kapasitesine, kaç senelik bir model olduğuna göre fiyat teklifi sunuyoruz. Örneğin 7 kg kapasiteli bir çamaşır makinesi 5 kg kapasiteli bir ürüne göre daha yüksek fiyattan alınır.
 • Firmamız sıfır, yani spot beyaz eşya alımı da yapabilmekte, size en iyi fiyatı sunabilmektedir.

İkinci El Klima Nasıl Satılır?

Klima evlerimizin, iş yerlerimizin yaz aylarında vazgeçilmez eşyalarının başında gelen eşyalardır. Çeşitli sebeplerden dolayı klimanızı elden çıkarmak isteyebilir, yenisini satın aldığınız için eskisini nakte çevirmek isteyebilirsiniz. Sıfır klima fiyatları yüksek seviyelere ulaştığı için 2.el klima fiyatları da bir o kadar yüksek fiyata satın alınır. Şimdi 2.el klima nasıl satılır bundan bahsedelim

 • Sıfır veya ikinci el klima alan yerler için bizimle iletişime geçerseniz ekibimiz en iyi fiyatı teklif edecektir. 2.el klima satmak istiyorum diyerek bizi arayan insanların en çok sorduğu soru cihazı yerinden kimin demonte edeceğidir. Ekibimiz cihazın modeli ve büyüklüğü ne olursa olsun yerinden kendi imkanları ile sökecektir.
 • 2.el klima fiyatları ürünün markasına ve ısıtma soğutma kapasitesine göre verilir. 9000 btu, 12000 btu, 18000 ve 24000 btu en çok satın alınan, tercih edilen modellerdir.
 • Daikin, Alarko, Bosch, Toshiba, Mitsubishi gibi ithal ve kaliteli markalar yüksek fiyattan alınır.
 • İkinci el inverter klima için daha yüksek fiyat teklif edilir. Çünkü bunlar az elektrik tüketen yüksek verimliliğe sahip olan cihazlardır. İnverter klima nedir, inverter klima nasıl çalışır, inverter neden tercih edilir ile ilgili detaylı bilgileri verdiğimiz yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

İkinci El Bulaşık Makinesi Nasıl Satılır?

2. ikinci el beyaz eşya nasıl satılır sorusuna bulaşık makinesi ile devam edelim. Ailelerin olduğu kadar tek yaşayanların da evinden, iş yerinden eksik etmediği bulaşık makinesi, 2.el olarak hızlı satılan ürünlerdendir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, Profilo, Lg gibi tüm markaların ürettiği sıfır bulaşık makinesi fiyatları kampanyalarda uygun fiyatla alınabilir.

 • İkinci el bulaşık makinesi alan yerler için cihazın sağlam, sorunsuz olması önemlidir.
 • Kaç program yıkama seçeneği olduğu ve markası fiyat verirken dikkat ettiğimiz detaylardır.
 • Gri, İnox veya beyaz olması da fiyatı direkt etkileyen etkenlerdir.
 • Tasarruflu, A sınıfı bulaşık makinesi, spot beyaz eşya alanlar için daha caziptir. A sınıfı bulaşık makinesine daha yüksek fiyat teklifi verilir.

2. İkinci el beyaz eşya nasıl satılır sorunuzun cevaplarını başlıklar halinde sıralamaya çalıştık. İkinci el termosifon, televizyon, kurutma makinesi, fırın gibi ürünler de yukarıdaki kriterlere benzer şekilde değerlendirilir. Siz de ikinci el beyaz eşya nasıl satılır, güvenilir beyaz eşya alan yerler ve spotçu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazımızı faydalı bulduysanız beğeneceğinizi umduğumuz diğer bir kaç yazımızın da linkini aşağı ekliyoruz.

Bizi Takip Edin
2023-03-05T19:17:58+03:0028 Ocak 2021|0 Yorum

Yorum Yap