Üsküdar ikinci el eşya alanlar olarak kullanmadığınız için elden çıkarmak istediğiniz, temiz, sağlam eşyalarınızı çok kısa sürede derdiniz olmaktan çıkarıyoruz. Üsküdar spotçular ne tür eşya alır, Üsküdar 2.el eşya alan yerler neye göre fiyat verir, Üsküdar ikinci el beyaz eşya alanlar hangi markaları tercih ediyor gibi çok soruduğunuz soruları da cevaplayacağız. Bu yazıyı yazıp paylaşmamızın ilk amacı size en doğru bilgileri vermektir. Çünkü insanlar süreç hakkında doğru bilgilere sahip olursa hata yapma ihtimali de düşer ve kazançlı bir satış yapmış olur.

Üsküdar spot eşya alanlar veya toplumun bildiği şekliyle Üsküdar ikinci elciler nasıl hizmet veriyor, ne tür eşyalar alıyor, kaça alıyor bunları da adım adım anlatacağız. Böylelikle iş sırasını öğrenmiş olacak, ikinci el eşya alan yerler ile ilgili kafanızda soru işareti kalmayacak.  Anadolu Yakasının en büyük ilçelerinden biri olan Üsküdar, kuzeyde Beykoz, kuzeydoğuda Ümraniye, doğuda Ataşehir, güneyde Kadıköy ilçeleri ile komşudur. 33 adet yoğun ve kalabalık mahalleden oluşan ilçenin 550 bine yakın nüfusu vardır. İlçe böyle kalabalık ve yoğun olunca 2. el eşya satmak istiyorum diyen bir çok insan olmaktır. İşte bizim işimiz bu kitleye mümkün olan en kaliteli hizmeti en kısa süre içinde götürebilmektir.

En çok merak ettiğiniz konuları ana başlıklar haline getirerek cevaplarını sıralayacağız. Kullanılmış eşyalardan kurtulmanın ne kadar kolay olduğunu bir kez daha anlayacak ve hangi eşyalarımı satabilirim diye kendinize soracaksınız. Eğer sizin de elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız varsa dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Haydi başlayalım

Maltepe-2.-ikinci-El-Esya-Alan-Yerler

Maltepe spot eşya alanlar, Maltepe ikinci el eşya, Maltepe ikinci el beyaz eşya alanlar

İkinci El Eşya Nasıl Satılabilir?

Eşyalarınızı nasıl satabileceğinizden başlayarak adım adım ilerleyeceğiz. Ekip olarak ikinci el eşya satmak istiyorum diyen müşterimizden tek isteğimiz eşyaları hakkında bize detaylı bilgi verip, mümkünse fotoğraflarını göndermesidir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarımız kısa sürede değerlendirme yaparak eşyalarınızı alıp alamayacağımızı size bildirebilmektedir.

Eğer eşyalarınız bizim alım yapabileceğimiz türde ve durumda ise hemen fiyat teklifimizi size sunuyor, fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Üsküdar ilçesindeki adresinizden istediğiniz gün alım yapıyoruz. Gördüğünüz gibi yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf göndermek. Gerisi ekibimiz tarafından size zahmet vermeden halledilecek işler.

Neden Eşyalarınızın Fotoğraflarını İstiyoruz?

2. el eşyalarınızın fotoğraflarını istememizin en önemli sebebi zamandan tasarruf etmektir. Üsküdar 2. el eşya alanlar için bizimle iletişime geçen herkesten ilk etapta fotoğraflarını göndermelerini rica ediyoruz. Bazı müşterilerimiz eşyalarını yerinde görmemiz için ısrarla fotoğraf göndermekten kaçınsa da eşyalarınızı önemsemediğimiz için değil, hızlı hizmet vermek içindir. Malum İstanbul trafiğinde her müşterimizin adresine gidip ürünleri yerinde inceleyerek fiyatlandırma yapmamız mümkün değil.

Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmud Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Bulgurlu, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selami Ali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valide-i Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil gibi çok sayıda mahallesi olan ilçenin her noktasına yetişmemiz imkansızdır. Buna ne gün yeter ne de bizim enerjimiz. Fotoğraf sayesinde hem sizin hem de bizim için önemli bir zaman tasarrufu sağlanabiliyor.

Ne Tür 2. El Eşya Alıyoruz?

Ne tür eşyalar aldığımız konusunda da çok soru aldığımız için bu noktaya da detaylı şekilde değinmek istiyoruz. Üsküdar 2. el eşya alanlar ne alır, hangi eşyalar 2.el olarak satılabilir gibi sorularınıza gelelim. İkinci el mobilya, koltuk takımı, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, beyaz eşya, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, deri koltuk, ofis mobilyası, yatak odası, bahçe mobilyası gibi pek çok eşyayı alabiliyoruz. Bunlar günlük hayatta kullandığımız eşyalardır.

Bir de eski eşya olarak isimlendirdiğimiz el halısı, Hereke halısı, Ladik halısı, İran halısı, İpek halı, Sivas Cezaevi halısı, gümüş obje, plak, oymalı mobilya, Rolex saat, tablo gibi eşyalar vardır. Bu tarz kıymetli eşyaların alımını da uzman ekspertiz ekibimiz sayesinde en doğru fiyattan yapabiliyoruz. Özellikle değerli el halısı alanlar için oldukça iddialıyız. Yukarıda saydığımız eşyalar antika eşya kadar olmasa da hala değerini koruyan eşyalardır. Sizin de bu tarz eşyalarınız varsa hemen antika eşya beklentisine girmemenizi tavsiye ederiz. İnsanlar işin uzmanına sormadan, danışmadan kulaktan dolma bilgilerle eşyasının antika olduğuna kanaat getirmekte, değerinin çok üzerinde beklentiye girmektedir.

Umut Spot olarak ikinci el eşya gibi sıfır eşya için de alım yapmaktayız. İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı ellerinde kalan eşyaları da güvenilir, hızlı hizmet veren bir firmaya  satmak ister. Genellikle sıfır beyaz eşya, sıfır buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, mobilya, led televizyon, koltuk takımı gibi eşyalar satılmak istenmektedir. Üsküdar 2.el eşya alım satım işlemleri için ilçenin her mahallesine, semtine hizmet verebiliyoruz. Bizim için önemli olan eşyalarınızın satabileceğimiz türden, temiz ürünler olmasıdır.

Üsküdar Spot Eşya Alanlar

Üsküdar Spot Eşya Alanlar

Eşyalarınızı Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

Eşya gruplarını neye göre fiyatlandırdığımızdan bahsetmenin zamanı geldi. Çok sorulan bu sorunun birden fazla cevabı olduğu için biraz detay vermemiz gerecektir. Eşya grupları birbirinden farklı olsa da ortak fiyatlandırma kriterlerinden bahsedebiliriz.

  • Eşyalarınızın temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Temiz olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renklerine
  • Teknik özelliklerine dikkat ederek fiyat teklifi veriyoruz.

Bir kaç örnek vererek konunun daha iyi anlaşılmasına yardımcı olacağız. Örneğin ikinci el beyaz eşya alanlar için ürünün kesinlikle çok temiz ve sağlam olması gerekir. Çalışmayan, sorunlu, arızalı ürünleri almamız maalesef mümkün değil. Çünkü tamir edilen ürün orijinal hali gibi olmamakta, aynı arızayı zamanla tekrar etmektedir.

Bir örnek de gümüş satmak istiyorum diyerek gümüş alanlar için bizi tercih edenler için verelim. Gümüşlerinizi ayar numarasına, ağırlığına göre veriyoruz. 800 ayar, 900 ayar, 925 ayar gümüş ayrı ayrı tartılarak fiyatlandırılır. Gümüş gondol, şekerlik, şamdan, tepsi, tabak gibi obje tarzı her ürün hassas terazi ile tek tek tartılmaktadır. Sizin satacağınız ürün farklı olabilir ki yine de bizi 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Eşyalarınızı Neden Satmalısınız?

Eşyalarınızı neden satmanız gerektiğini aslında siz de çok iyi biliyorsunuz. Çünkü evinizin, iş yerinizin, deponuzun için gittikçe daralıyor ve size hareket alanı kalmıyor. Satmadan al al nereye kadar alabilirsiniz? İkinci el eşya alanlar bunun için var. Toplumumuzda ihtiyaç fazlası olan ürünleri depolama, sağda solda biriktirme gibi bir alışkanlık var. Ancak zamanında elden çıkarılmayan, satılmayan ürünler değerini kaybetmekte, unutulmakta, deforme olup maddi değerini yitirmektedir. Bunun için eskileri nakite çevirmek az veya çok bir tasarruf etmenizi sağlayacağı gibi yeni alacağınız eşyalar için de bütçenize destek olur.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Üsküdar ikinci el eşya alanlar için Google da bizi tercih ederseniz sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Evet fiyat teklifi almak için bir kaç fotoğraf göndermeniz fiyat teklifi için yeterli ve bu çok kısa bir süreç. Ama işin kalan kısmı son derece ciddi ve iyi yapılması gereken bir süreçten oluşuyor. Bu yüzden işini iyi yapan, tecrübeli, deneyimli bir firma ile yani bizimle çalışmanızı istiyoruz. Fiyat verdiğimiz, almak için anlaşmaya vardığımız eşyalarınızı istediğiniz gün alıyoruz. Nakliye, taşıma, yükleme ve demonte işlemlerinin tamamı uzman ekibimiz tarafından halledildiği için hiçbir hizmet bedeli talep etmiyoruz. Ödeme ise nakit, eft veya havale şeklinde istediğiniz şekilde yapılabilmektedir.

Eşyalarınızı yüksek fiyattan satmak kadar, doğru insanlara satmak da önemlidir. Ekimiz söz verdiği gün ve saatte adresinizde olacak, anlaştığımız fiyattan tekrar tekrar indirim istemeyecek, sizi hiçbir şekilde mağdur etmeyecektir. Bizi hiç çekinmeden arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan da takip ederek aldığımız ürünleri görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-10-02T11:00:49+03:004 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap