Üsküdar ikinci el eşya alanlar olarak kullanmadığınız için elden çıkarmak istediğiniz, temiz, sağlam eşyalarınızı çok kısa sürede derdiniz olmaktan çıkarıyoruz. Üsküdar spotçular ne tür eşya alır, Üsküdar 2.el eşya alan yerler neye göre fiyat verir, Üsküdar ikinci el beyaz eşya alanlar hangi markaları tercih ediyor gibi çok soruduğunuz soruları da cevaplayacağız. Bu yazıyı yazıp paylaşmamızın ilk amacı size en doğru bilgileri vermektir.

Üsküdar spot eşya alanlar olarak en çok merak ettiğiniz konuları ana başlıklar haline getirerek cevaplarını sıralayacağız. Kullanılmış eşyalardan kurtulmanın ne kadar kolay olduğunu bir kez daha anlayacak ve hangi eşyalarımı satabilirim diye kendinize soracaksınız. Eğer sizin de elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız varsa dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Haydi başlayalım

Uskudar-2.-ikinci-El-Esya-Alanlar

Üsküdar 2. ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Nasıl Satılabilir?

Eşyalarınızı nasıl satabileceğinizden başlayarak adım adım ilerleyeceğiz. Ekip olarak ikinci el eşya satmak istiyorum diyen müşterimizden tek isteğimiz eşyaları hakkında bize detaylı bilgi verip, mümkünse fotoğraflarını göndermesidir. Bakalım 2.el eşya satış süreci nasıl ilerliyor.

Hangi Eşyalarınızı Satacağınıza Karar Verin

Evinizde veya ofisinizde fazlalık olan eşyalardan hangilerini elden çıkaracağınıza tam olarak karar vermelisiniz.

Eşyalarınızın Fotoğraflarını Gönderin

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarımız zaman kaybetmeden değerlendirmeye başlayacaktır.

Fiyatlandırma Sürecini Bekleyin

Arkadaşlarımız eşyalarınız için belirlediği en yüksek fiyat teklifini size bildirecektir. Teklifimizi kabul etmeniz halinde anlaşma sağlandı demektir.

Ekibimize Randevu Verin ve Güvenle Satın

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Üsküdar ilçesindeki adresinizden alım yapıyoruz.

Gördüğünüz gibi Üsküdar ilçesinden 2.el eşya satmak için yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf göndermek. Gerisi ekibimiz tarafından size zahmet vermeden halledilecek işler.

Neden Eşyalarınızın Fotoğraflarını İstiyoruz?

2. el eşyalarınızın fotoğraflarını istememizin en önemli sebebi zamandan tasarruf etmektir. Üsküdar 2. el eşya alanlar için bizimle iletişime geçen herkesten ilk etapta eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini rica ediyoruz. Bazı müşterilerimiz eşyalarını yerinde görmemiz için ısrarla fotoğraf göndermekten kaçınsa da eşyalarınızı önemsemediğimiz için değil, hızlı hizmet vermek içindir.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyoruz?

Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmud Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Bulgurlu, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selami Ali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valide-i Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil gibi çok sayıda mahallesi olan ilçenin her noktasına yetişmemiz imkansızdır. Buna ne gün yeter ne de bizim enerjimiz. Fotoğraf sayesinde hem sizin hem de bizim için önemli bir zaman tasarrufu sağlanabiliyor.

Ne Tür 2. El Eşya Alıyoruz?

Ne tür eşyalar aldığımız konusunda da çok soru aldığımız için bu noktaya da detaylı şekilde değinmek istiyoruz. Üsküdar 2. el eşya alanlar ne alır, hangi eşyalar 2.el olarak satılabilir gibi sorularınıza gelelim.

Ev veya İş Yerinde Kullanılan Eşyalar

İkinci el mobilya, koltuk takımı, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, beyaz eşya, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, klima, çekyat takımı, köşe koltuk, ofis mobilyası, yatak odası, bahçe mobilyası gibi pek çok eşyayı alabiliyoruz. Bunlar günlük hayatta kullandığımız eşyalardır.

Klasik ve Değerli Eşyalar

Bir de eski eşya olarak isimlendirdiğimiz el halısı, Hereke halısı, Ladik halısı, İran halısı, İpek halı, Sivas Cezaevi halısı, gümüş obje, gümüş gondol, gümüş şamdan, gümüş şekerli, plak, oymalı mobilya, Rolex saat, tablo, efemera, bahü gibi eşyalar vardır. Bu tarz kıymetli eşyaların alımını da uzman ekspertiz ekibimiz sayesinde en doğru fiyattan yapabiliyoruz. Sizin de bu tarz eşyalarınız varsa hemen antika eşya beklentisine girmemenizi tavsiye ederiz.

Sıfır Eşyalar

Umut Spot olarak ikinci el eşya gibi sıfır eşya için de alım yapmaktayız. İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı ellerinde kalan eşyaları da güvenilir, hızlı hizmet veren bir firmaya  satmak ister. Genellikle sıfır beyaz eşya, sıfır buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, mobilya, led televizyon, koltuk takımı gibi eşyalar satılmak istenmektedir.

Üsküdar 2.el eşya alım satım işlemleri için ilçenin her mahallesine, semtine hizmet verebiliyoruz. Bizim için önemli olan eşyalarınızın satabileceğimiz türden, temiz ürünler olmasıdır.

Üsküdar Spot Eşya Alanlar

Üsküdar Spot Eşya Alanlar

Eşyalarınızı Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

Eşya gruplarını neye göre fiyatlandırdığımızdan bahsetmenin zamanı geldi. Çok sorulan bu sorunun birden fazla cevabı olduğu için biraz detay vermemiz gerecektir. Eşya grupları birbirinden farklı olsa da ortak fiyatlandırma kriterlerinden bahsedebiliriz.

  • Eşyalarınızın temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Temiz olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renklerine
  • Teknik özelliklerine dikkat ederek fiyat teklifi veriyoruz.

Bir kaç örnek vererek konunun daha iyi anlaşılmasına yardımcı olacağız. Örneğin ikinci el beyaz eşya alanlar için ürünün kesinlikle çok temiz ve sağlam olması gerekir. Çalışmayan, sorunlu, arızalı ürünleri almamız maalesef mümkün değil.

Bir örnek de gümüş satmak istiyorum diyerek gümüş alanlar için bizi tercih edenler için verelim. Gümüşlerinizi ayar numarasına, ağırlığına göre veriyoruz. 800 ayar, 900 ayar, 925 ayar gümüş ayrı ayrı tartılarak fiyatlandırılır. Gümüş gondol, şekerlik, şamdan, tepsi, tabak gibi obje tarzı her ürün hassas terazi ile tek tek tartılmaktadır.

Eşyalarınızı Neden Satmalısınız?

Evinizin, iş yerinizin, deponuzun içi gittikçe daralıyor ve size hareket alanı kalmıyor. İkinci el eşya alanlar bunun için var. Toplumumuzda ihtiyaç fazlası olan ürünleri depolama, sağda solda biriktirme gibi bir alışkanlık var. Ancak zamanında elden çıkarılmayan, satılmayan ürünler değerini kaybetmekte, unutulmakta, deforme olup maddi değerini yitirmektedir. Bunun için eskileri nakite çevirmek az veya çok bir tasarruf etmenizi sağlayacağı gibi yeni alacağınız eşyalar için de bütçenize destek olur.

Nakliyeyi Kim Karşılıyor?

Üsküdar ikinci el eşya alanlar olarak nakliye, taşıma, yükleme ve demonte işlemlerinin tamamı uzman ekibimiz tarafından halledildiği için hiçbir hizmet bedeli talep etmiyoruz. Eşyaların taşınması, araca yüklenmesi tamamen ekibimize aittir.

Ödeme Ne Zaman ve Nasıl Yapılıyor?

Ödeme anlaştığımız rakam üzerinden nakit, eft veya havale yöntemlerinden istediğiniz şekilde yapılabilmektedir. Eşyalarınız araca yüklenmeden önce ödeme yapılacaktır. Ekibimiz fiyat düşürmek için bahaneler üretmeden, sizi üzmeden alım yapacaktır.

Umut Spot Kimdir?

Eşyalarınızı yüksek fiyattan satmak kadar, doğru insanlara satmak da önemlidir. Umut Spot olarak 20 yıla yakın süredir tüm İstanbul genelinde hizmet vererek insanların eşyalarını satın alıyoruz. Bu hizmetimizi sadece Üsküdar ilçesi için değil tüm İstanbul genelinde sağlayabiliyoruz.

Üsküdar 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde arkadaşlarımız sizi yormadan, kısa süre içinde fiyatlandırma ve alım işlemlerini gerçekleştirecektir. Bizi hiç çekinmeden arayabilir, eşyalarınızı sorun yaşamadan satabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-07-14T23:00:31+03:004 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap