Taşdelen İkinci El Eşya Alan Yerler

Taşdelen İkinci El Eşya Alan Yerler

Taşdelen ikinci el eşya alan yerler için bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı güven içinde, değerinde satabilirsiniz. Sürekli çıkan yeni modelleri gördüğümüz zaman sahip olmak istiyoruz ama eski olan ne olacak? Çöpe mi atacaksınız ya da tanıdık birine bedava vermeyi mi düşünüyorsunuz?

Elbette karar sizin ancak satmak isterseniz ekibimiz size en iyi hizmeti çok kısa süre içinde verecektir. İkinci el eşya satmak istiyorum ama nasıl yapacağımı, kime güveneceğimi bilmiyorum diyorsanız hiç merak etmeyin doğru yerdesiniz.

Biz yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için yüzlerce farklı insandan alım yapmışızdır. Dolayısıyla sizin nasıl bir hizmet beklediğinizi ve aklınıza takılan soru işaretlerinin neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Siz de süreç hakkında bilgi sahibi olmak, detayları bilmek istersiniz diye düşündük ve bir yazı hazırladık. İsterseniz hemen anlatmaya başlayalım.

Taşdelen İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Kafanızda çok büyüttüğünüz, çekinceleriniz olan süreç sadece bir kaç fotoğraf göndermenizden ibarettir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gönderdiğiniz fotoğraflar bize ulaşır ulaşmaz size hemen geri dönüş yapılacak, fiyat teklifimiz iletilecektir. Tabi fiyat teklifi yapabilmemiz için eşyalarınızın bizim satabileceğimiz durumda ve türde olması gerekir ki bunu bir sonraki başlıkta inceleyeceğiz.

Fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda istediğiniz gün Taşdelen semtindeki adresinizden alım yapılır. Hem de size zahmet vermeden, nakliye ücreti talep etmeden, istediğiniz gün ve saatte.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, beyaz eşya, koltuk takımı ilk akla gelenlerdir. Bu saydıklarımız anlaşılması için verilen örneklerdir. Tabi ki sizin eşyanız daha farklı bir tür olabilir ki onun için de fotoğraf göndererek bilgi veya fiyat alabilirsiniz.

Bir de eski eşya olarak tanımladığımız, klasik mobilya, plak, gümüş, el halısı, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya gibi eşyalar var. Bunlar malzeme kalitesi yüksek olan, değerli ürünlerdir ki ekibimiz bu tür eşyaları da değerinde fiyatlandırmaktadır.

Sıfır eşya yani spot eşya satmak istediğinizde ilk durak olarak bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle beyaz eşya, televizyon, klima, koltuk takımı, yatak odası gibi eşyalarınızı faturalı olarak satın alıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Taşdelen ikinci el eşya alan yerler için bizi tercih etmeniz halinde size güven verecek, profesyonel bir ekiple çalışırsınız. Zahmet çekmez, mağdur olmadan keyifli bir satış deneyimi yaşarsınız.
  • Anlaştığımız fiyattan satış yaparken fiyat düşürmek için gereksiz pazarlıklara girmezsiniz.
  • Gününde, saatinde, vakit kaybetmeden satış yaparsınız.
  • Seviyeli, saygılı, işinin ehli bir ekiple çalıştığınızı hisseder, nakit, eft veya havale ile ödeme alabilirsiniz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, Facebook, Pinterest, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin
2020-11-20T21:30:34+03:0020 Kasım 2020|0 Yorum

Yorum Yap