Anadolu Yakası Gümüş Alanlar

Anadolu Yakası Gümüş Alanlar

Anadolu Yakası gümüş alanlar için bizi tercih edebilir, objelerinizi, dekoratif eşyalarınızı değerinde nakit satabilirsiniz. Nasıl mı? Biz de bundan bahsetmek, gümüşlerinizi değerinde satmanıza yardımcı olabilmek için bu yazıyı hazırladık. Bildiğiniz gibi Anadolu Yakası’nın Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Kartal, Pendik, Maltepe, Ümraniye, Beykoz, Tuzla, Çekmeköy, Sultanbeyli, Sancaktepe, Şile gibi birbirinden yoğun 14 adet ilçesi var. Peki hepsine nasıl yetişiyoruz?

Daha önce herhangi bir değerli eşyanızı satmamış olabileceğiniz gibi süreçle ilgili tedirginlikler de yaşıyor olabilirsiniz. Bunlar çok normal. Önemli olan Anadolu Yakası gümüş alanlar için güvenilir, işini iyi yapan, ilçe ve semt ayrımı yapmadan size hizmet verebilecek bir firma bulmaktır. Bu aşamada firmamız devreye giriyor ve size hak ettiğiniz, istediğiniz hizmeti en kaliteli şekilde sağlıyor. İlerleyen satırlarda nasıl hizmet verebileceğimizden, eşyalarınızı nasıl satabileceğiniz ve neye göre fiyat teklifi alabileceğinizden bahsedeceğiz.

Ne kadar fazla insanla görüşürsek görüşelim, ne kadar farklı gümüş alırsak alalım insanlardan hep aynı soruları duyduk. Gerçek gümüş nasıl anlaşılır, İstanbul gümüş alan yerler nerede, gümüş fiyatları neye göre belirlenir bunlardan bazılarıdır. İsterseniz en çok merak ettiğiniz noktadan başlayarak madde madde ilerleyelim.

Anadolu Yakası Gümüş Alanlar Nasıl Fiyat Verir?

Öncelikle işi iyi bilen, yıllardır bu sektörde aktif hizmet veren bir firma olarak şunu belirtelim gümüş obje için telefonda fiyat verilmez. Sadece satın alabileceğimiz gram fiyatını verebiliriz. Çünkü alacağımız ürünü tartarak ve ayar numarasına bakarak fiyat verebiliriz.

Hurda gümüş de olsa saf gümüş de olsa her ürünün üzerinde bir ayar numarası yazar. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak adresinize davet ederseniz ekibimiz ilk olarak satmak istediğiniz gümüşlerin ayar numarasına bakacaktır. Gümüş üzerindeki ayar numarası neyi ifade eder? Bu ayar numaraları ürünün üzerindeki gümüş oranını gösterir. 900 ayar gümüş demek ürün üzerinde %80 oranında gümüş %20 diğer elementler var demektir. 800 ayar, 900 ayar, 925 ayar en fazla görülen ayarlardır.

Satacağınız gümüş eşya birden fazla ise ayar numaralarına göre tasnif edilecek ve tek tek tartılacaktır. 925 ayar olanlar ayrı, 900 ayar olanlar ayrı ayrı tartılır. Daha sonra obje veya ürünün ağırlığı ile gram fiyatı çarpılır. Bunu bir örnekle izah edersek daha iyi anlaşılacaktır.

900 ayar gümüşünüz olduğunu ve ürünün 3kg geldiğini düşünelim. Ekibimiz hemen anlık gümüş fiyatları nedir buna bakacaktır. 900 ayar gümüşün o günkü kg fiyatının piyasada 10.000 tl olduğunu varsayalım. O halde 10.000 tl x 3 kg=30.000 tl size ödeme yapılır. Teklif ettiğimiz gram/kg fiyatı gün gün farklılık gösterebilir. Ödememiz nakit olarak yapılabileceği gibi eft veya havale ile de yapılabilir.

Anadolu Yakası Gümüş Alanlar İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Anadolu Yakası gümüş alanlar, eşya satışı için bizi tercih etmeniz halinde hiçbir sorun yaşamadan satış yapabileceğinizi garanti edebiliriz. Çünkü anlık gümüş fiyatları hakkında güncel bilgilere hemen ulaşabiliyor, mümkün olan en yüksek fiyatı teklif ediyoruz.

  • Biz son derece hızlı ve profesyonel çalışırız. Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir ayrımı yapmadan hangi bölgede olursanız olun kapınıza kadar hizmet veririz.
  • Gümüşlerinizi beraberimizde getirdiğimiz hassas terazi ile tartıyor, tek bir gramına kadar hakkaniyetli alım yapıyoruz.
  • Anadolu Yakası gümüş alanlar için bizi tercih etmeniz halinde son derece güvenilir, seviyeli alışveriş yaparsınız.
  • Ödememiz istediğiniz şekilde anında yapılır. Eft, havale veya eft seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyat düşürmeye çalışmadan hemen alırız.

2.el gümüş satışının ilk ve en önemli şartının güvenilir bir firma olduğu konusunda ısrarcıyız. Bizi tercih etmeniz halinde izah ettiğimiz sürecin hiçbir aşamasında sorun yaşamaz, güven içinde satış yapabilirsiniz. O halde gümüş satmak istiyorum diyen müşterilerimizin hepsini bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Bizi Takip Edin
2023-01-30T21:50:47+03:0019 Kasım 2020|0 Yorum

Yorum Yap