Anadolu Yakası ikinci el beyaz eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek kısa süre içinde nakit satış yapabilirsiniz. 2.el beyaz eşya nasıl satılır, Anadolu Yakası ikinci el beyaz eşya kim alır, spotçulara nasıl ulaşırım gibi sorularınızı da cevaplayacağız. Amacımız elden çıkarmak istediğiniz 2.el çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, kurutma makinesi gibi eşyalarınızı en iyi fiyattan satmanızı sağlamaktır.

İkinci el eşya alanlar için en önemli ürün gruplarının başında gelen beyaz eşyalar, satışında yüksek rakamlar tutabilir. Çünkü satış yapan kullanıcı bazen 3 lü set halinde satış yapmakta bazen de pahalı eşyalarını nakite çevirmek istemektedir. Firmamız kaç adet satış yapmak isterseniz isteyin fiyatı ne olursa olsun, eşyalarınızın tamamını satın alabilecek güçtedir. Beyaz eşyalarınızın kaç adet olduğundan daha çok genel durumu ve teknik özellikleri ile ilgileniyoruz.

Anadolu Yakası İkinci El Beyaz Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Anadolu Yakası 2.el beyaz eşya satışı yapmak isterseniz kapı kapı dolaşıp spotçularda fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, televizyon gibi ürünler günlük hayatta en çok kullandığımız eşyalardır. Bu eşyalar çeşitli sebeplerden dolayı satılmak istenebilir. Peki beyaz eşya nasıl satılır, kime satılır, nasıl bir yol izlenmeli? Hemen anlatalım;

 1. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına ürünün fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
 2. Sizden ricamız ürünün kusurları varsa bunların da fotoğraflarını göndermeniz veya bize ayrıca bilgi vermenizdir.
 3. Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size fiyat teklifi verecek, anlaşma sağlanması halinde ise istediğiniz gün adresinizden satın alacaktır.
 4. Alım yaparken kendi aracımızı ve ekibimizi kullanıyor, bunun için bir ücret kesintisinde veya talebinde bulunmuyoruz.

İşte bu kadar kısa ve basit bir süreçten bahsediyoruz. baştan sona siz hiçbir kısmında zahmet çekmeyecek, sorun yaşamayacaksınız. Ataşehir, Çekmeköy, Tuzla, Beykoz, Sultanbeyli, Sancaktepe, Kadıköy, Ümraniye, Kartal, Pendik, Maltepe, Şile, Üsküdar ilçelerinin neresinde olursanız olun kaliteli hizmetimizi kapınıza kadar getiriyoruz.

Anadolu-Yakasi-Beyaz-Esya-Alanlar

Anadolu Yakası ikinci el beyaz eşya alanlar, Anadolu Yakası spot beyaz eşya alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

Anaolu Yakası ikinci el beyaz eşya alanlar neye göre fiyat vereceğini kısa sürede belirleyerek size teklifte bulunur. Siz de hak verirsiniz ki her beyaz eşya aynı fiyattan satın alınmaz. Elbette ki ürünler arasında fiyat farkı olacaktır. Kimisi yeni model kimi yüksek kapasiteli kimi çok deforme olmuş kimi iyi marka kimi değil. İsterseniz 2.el beyaz eşya alırken neye göre fiyat belirliyoruz, kısa başlıklar altında anlatalım.

Temizliğine

İkinci el beyaz eşya için ilk dikkat edilen detay temizliktir. Satacağınız cihazın markası, modeli ne olursa olsun ya da ne kadar yeni olursa olsun temiz olmadığı sürece maalesef satın alınmaz. Daha önce pek çok müşterimizde yeni model ürünlerin çok kötü kullanıldığını, 1-2 senelik ürünlerin rutubetten ve temizlenmediğinden dolayı pas tuttuğunu gördük. 2.el bir buzdolabının yeni model ve bakımsız olmasındansa eski model ama temiz olmasını tercih ederiz.

Markasına

Satacağınız ürünün markası spotçu veya ikinci el eşyacı için çok önemlidir. Siemens, Bosch, Beko, Arçelik, Vestel, Samsung, Lg, Profilo gibi bilinen ve güven duyulan markaların cihazları daha yüksek fiyattan satın alınır. Çünkü bizden 2.el çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi eşyalar almak isteyen müşterilerimiz bu markaları daha çok tercih etmektedir. Bu da ürünün hızlı satılması demek. Dolayısıyla hızlı satılan marka daha yüksek fiyat teklifi görür.

Modeline

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kurutma makinesi, fırın gibi ürünlerin her modeli aynı fiyattan alınmaz. Modeller kendi aralarında boyutsal veya teknik özellikler bakımından farklılıklar göstereceği için hepsi farklı fiyattan alınır. Örneğin 9 kg bir çamaşır makinesine teklif edilen fiyat ile 5 kg çamaşır makinesine tekli edilen fiyat aynı olabilir mi?

Sağlam Olmasına

Anadolu Yakası ikinci el beyaz eşya alanlar için ürünlerin sağlam olması çok önemlidir. Umut Spot olarak arızalı beyaz eşyaların satın alınıp tamir edildikten sonra satışa sunulmasını benimsemiyoruz. Böyle çalışmaktansa orjinal, tamir görmemiş eşyaları satın almayı tercih ediyoruz. Çünkü tamir edilen herhangi bir beyaz eşya genelde aynı arızayı tekrar yapmaktadır. Bu da memnuniyetsiz müşteriler demektir ki bunu hiç istemeyiz. Sağlam olmayan, arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir? Öğrenmek isterseniz hemen tıklayabilirsiniz.

Anadolu-Yakasi-İkinci-El-Beyaz-Esya-Alanlar

Anadolu Yakası ikinci el buzdolabı alanlar, Anadolu Yakası ikinci el çamaşır makinesi alanlar

İkinci El Buzdolabı Alırken Neye Göre Fiyat Verilir?

İkinci el buzdolabı alanlar için de önemli olan belli başlı kriterler olmak zorundadır. Evimizin, iş yerimiz veya ofisimizin en önemli eşyalarından biri olan buzdolabı satılacağı zaman dikkat edilen detaylar şöyledir;

 • Alttan donduruculu mu, üstten donduruculu mu
 • No frost mu, statik mi
 • Markası ve modeli ne
 • Cam raflı mı tel raflı mı
 • Beyaz mı, inox mu

Bu kriterler bizler için önemlidir. Bir üst başlıkta saydığımız temizlik, marka, model ve sağlamlık kriterleri 2.el buzdolabı alımında da geçerlidir. Buzdolabı alımlarında ürünün daha önce tamir görmemiş olmasına da dikkat edilir.

İkinci El Çamaşır Makinesi Alırken Neye Göre Fiyat Verilir?

Çamaşır makinesi evimizin olmazsa olmaz beyaz eşya gruplarındandır. Yenisini satın aldığınız zaman eskisini nasıl ve kaça satacaksınız? Eski çamaşır makinenize ne kadar fiyat verilecek? Hemen Anadolu Yakası ikinci el beyaz eşya alanlar için önemli olan kriterlere bakalım

 • Kaç kg çamaşır yıkayabildiğine
 • Garantisi olup olmadığına
 • Genel kondisyonuna
 • Kısa programı olup olmadığına
 • Enerji sınıfına
 • Rengine

Bunlar da ikinci el çamaşır makinesi alanlar için önemli olan kriterlerdir. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi en önemli kriter ürünün temiz olmasıdır. Çok yıpranmış, pas ve vuruklar içindeki bir ürünü satın almamız maalesef mümkün değil.

İkinci El Bulaşık Makinesi Alırken Neye Göre Fiyat Verilir?

Bulaşık makinesi özellikle kadınlarımız ve tek yaşayan bekarlar için çok önemli bir eşyadır. Dağ gibi birikmiş bulaşıklarınızı dakikalar içinde tertemiz yaparken size önemli bir zaman kazandırır. Yenisini satın aldığınız bulaşık makinenizin eskisini yüksek fiyattan satabilirsiniz. Bulaşık makinesi neye göre fiyatlandırılır?

 • Kaç program olduğuna
 • Enerji sınıfına
 • Sepetlerin ayarlanabilir olup olmamasına
 • Sepetlerde pas olmamasına (Pek çok marka ve modelde kronik paslanma görülmektedir)
 • Kısa program olmasına
 • Beyaz veya inox olmasına

Anadolu Yakası ikinci el beyaz eşya alanlar temiz, sağlam, çalışır durumdaki 2.el bulaşık makinesi satın almak için tüm ilçelere hizmet verebilmektedir. Bosch, Samsung, Siemens, Vestel, Arçelik, Beko en çok tercih edilen markalardır.

İkinci El Kurutma Makinesi Alırken Neye Göre Fiyat Verilir?

İkinci el beyaz eşya alanlar için önemli ürünlerin başında kurutma makinesi gelmektedir. 2.el kurutma makinesi çok rağbet gören, hızlı satılan bir üründür. Özellikle son 5 yıldır çok talep gören kurutma makinesi, ekibimiz tarafından şu kriterlere bakılarak satın alınır;

 • Kaç kg kurutma yaptığına
 • Enerji sınıfına
 • NSF sertifikasının olup olmadığına. (NSF sertifikası ürünün bakterileri öldürme özelliği olmasıdır)
 • Zaman ayarlı olup olmamasına
 • Yoğuşmalı veya bacalı olmasına
 • Sessiz olmasına

2.el kurutma makinesi çok sık aldığımız bir ürün değil çünkü kullanımı hala çok yaygın değil. Ancak 2.el kurutma makinesi satmak istiyorum diyen bir müşteri bizi aradığında kendilerine en yüksek fiyat teklifini vermeye gayret ediyoruz. Bosch, Siemens, Arçelik, Beko, Vestel, Samsung, Profilo en çok tercih edilen kurutma makinesi markalarıdır.

İkinci El Klima Alırken Neye Göre Fiyat Verilir?

İkinci el klima alanlar çok farklı marka ve modelde klima satın almaktadır. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile sıfır klima fiyatları yukarı doğru çıkmakta, ikinci el klima alımları daha da artmaktadır. Peki 2.el klima alanlar neye göre fiyat verir?

 • İnverter motor olmasına
 • Enerji sınıfına
 • Antibakteriyel olmasına
 • Sessiz olmasına
 • Isıtma ve soğutma kapasitesine

Anadolu Yakası ikinci el beyaz eşya alanlar klima markasına da özen göstererek fiyat verirker. Alarko, Lg, Samsung, Mitsubishi, Bosch, Arçelik, Beko müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen markalardır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Anadolu Yakası ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih ederseniz profesyonel hizmet alır, kötü sürprizler yaşamazsınız. Ürününüz markasın ve modeline göre en iyi fiyattan alınır. Seviyeli, saygılı ve profesyonel hizmet alır, hiçbir şekilde mağdur edilmezsiniz. Yakanın neresinde olursanız olun söz verdiğimiz gün kapınızda oluruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-02-18T23:01:52+03:0023 Kasım 2020|0 Yorum

Yorum Yap