Polonezköy İkinci Eşya Alanlar

Beykoz ilçesine bağlı sakin, sessiz, İstanbul ilçelerinin gürültüsünden, keşmekeşinden uzak bir yer olan Polonezköy hala nefes alabileceğimiz ormanlarla çevrilidir. İnsanların aklına her hafta sonu kahvaltı nerede yapılır sorusu gelir ve cevap bellidir. Şehir merkezinden ne kadar uzakta olursa olsun açık büfe veya serpme kahvaltı için buraya gelmeye kesinlikle değer. Ayrıca tabiat parkı ve orman içindeki yürüyüş yolu ile burada kuş sesleri eşliğinde mükemmel vakit geçirebilirsiniz.

Gelelim işimizle ilgili olan Polonezköy ikinci el eşya alanlar kısmına. Her semtte olduğu gibi burada da eşyalarını satmak isteyen pek çok insandan talepler alıyoruz. Müşterilerimizin ne satmak istediğini öğrendikten sonra fiyatlandırma yapıyor, anlaşma zemini arıyoruz.

Peki 2 el eşya alan firmalar ne alır, ne satar, neye göre fiyat verir bunlarla ilgili detayları bilmek ister misiniz? Belki şimdi belki daha sonra bir gün bir spotçu veya 2.el eşya alan firma ile çalışmak zorunda kalırsanız bu bilgiler işinize yarabilir. Doğru bilgiler, süreç hakkında işinize yarayacak ipuçları ve dikkat etmeniz gerekenler yazımızın devamında yer alacak.

Haydi Bize Bir Şeyler Satın!

Fazlalık olan eşyalarınızı daha ne kadar bekletmeyi düşünüyorsunuz? Bize sorarsanız kullanmadığınız ürünleri daha fazla yıpranmadan, modeli geçmeden satmak en akıllıca hareket olacaktır. Böyle bir düşünceniz varsa, henüz tam karar veremediyseniz, çekinceleriniz aşamıyorsanız ikici el eşya satmak istiyorum diyen birini nasıl bir süreç bekliyor bunu öğrenmelisiniz. O halde bize kulak verin

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını kısa süre içinde gönderebilirsiniz. Merak etmeyin çok detaylı fotoğraflar istemiyoruz anlaşılır olması yeterli.
  • Arkadaşlarımız fotoğraflara göz attıktan sonra size olumlu olumsuz dönüş yapacak ve kararımızı iletecektir.
  • Eğer alımını yapabileceğimiz eşyalarınız varsa bunlar için fiyat teklifimizi sunacağız.
  • Teklifimizi onaylamanız durumunda istediğiniz gün Poloneköy ikinci el eşya alımı için adresinize geliyor, kısa sürede işlemleri hallediyoruz.
Poloneköy 2. İkinci El Eşya Alım Satım Yapanlar

Poloneköy 2. İkinci El Eşya Alım Satım Yapanlar

Ne Satabilirsiniz? Her Şeyi Alıyor Muyuz?

Elbette hayır. Siz de anlayış gösterirsiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değil. Müşterilerimizden aldığımız ürünleri dükkanımızda sattığımız için branşımız olanları tercih etmek zorunda kalıyoruz. Neler bunlar?

İkinci el beyaz eşya, televizyon, klima, koltuk, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası, yatak odası, laptop, masa sandalye ilk aklımıza gelen ürünlerdir. Elbette bunlarla sınırlı değil. Mesela eski eşya olarak tanımladığımız, antika gibi olmasa da hala değerini koruyan ürünler vardır.

El halısı, gümüş eşya, plak, Rolex Saat, bahü, değerli tablo, Mudo Concept, Metebronz, Kervan Mobilya, Fatih Kıral gibi ürünleriniz bunlardandır. Satacağınız ürünler ne kadar farklı olursa olsun en doğru fiyatı teklif edebilecek bilgi birikimine sahibiz.

Satmayı planladığınız ürün saydıklarımız arasında olmasa da bize fotoğraf göndererek fiyat sorabilirsiniz. Spotçuya ne satabilirim, ikinci elciler ne alır, 2.el eşya nedir gibi aklınıza takılan soruların cevapları için arayabilir veya tıklayabilirsiniz.

Eşyaların Taşıması ve Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Polonezköy ikinci el eşya alanlar için Google üzerinden yapacağınız bir aramada pek çok meslektaşımızla karşılaşacaksınız. Umut Spot olarak hak ettiğiniz hizmeti size en iyi şekilde sağlayacak, eşyalarınızı ücretsiz nakliye ile alacağız. Kendi taşıma araçlarımızla ve ekibimizle alım yapıyor, satacağınız ürünlerin montaj ve demontaj işlemlerini kendimiz yapıyoruz.

Ödeme ise eşyaların alımının ardından nakit, eft veya havale olarak yapılmaktadır. Polonezköy ikinci el eşya alım satım işlemlerimiz için her zaman hazırız. Yıllardır müşterileri için Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet veren firmamız Beykoz ilçesi için de gelen talepleri kısa sürede cevaplamaktadır. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-10-30T22:59:13+03:0015 Nisan 2021|0 Yorum

Yorum Yap