Kartal Ev Eşyası Alan Yerler

Kartal Ev Eşyası Alan Yerler

Kullanmadığınız için evinizin bir köşesine hapsettiğiniz veya halihazırda kullanmadığınız bir veya birden fazla eşyanızı satmak mı istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Ekibimiz elden çıkarmayı düşündüğünüz pek çok ev eşyası için fiyat teklifi verip alım yapabilmektedir.

Kartal ev eşyası alan yerler veya bir başka deyişle Kartal ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek kısa sürede kararınızı verebilirsiniz. Bundan önce herhangi bir eşyanızı satmamış olsanız bile yazımıza göz atarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

2.el eşya alım satım işlerinde ister Kartal ister Pendik veya başka bir ilçeden olsun, en önemli unsur güvenilir ikinci el eşya alan yer bulmaktır. Şuan bu yazıyı okuduğunuza göre en iyi fiyatı alabileceğiniz, tecrübeli ve profesyonel bir firma  buldunuz demektir. O halde diğer aşamalara, bilmek istediğiniz diğer konulara geçelim.

Kartal İkinci El Ev Eşyası Alanlar

İkinci el eşya nasıl satılır, kime satılır, ikinci el eşya alan yerler Kartal bölgesinde nasıl bulunur gibi sorularınızı cevapladığımızı düşünüyoruz. Şimdi önemli olan eşyalarınızı satarken nasıl bir yol izleyeceğinize ve neden ikinci el eşya satmalıyım sorusuna cevap vermeye geldi.

Zamanında çok beğenerek almış, büyük bedeller, fiyatlar ödemiş olsanız bile eskiyen, artık kullanmayacağınız eşyalarınızı mutlaka elden çıkarmalısınız. Çünkü günü geldiğinde elden çıkarılmayan eşya artık maddi değerini de yitiriyor. Bizi alabileceğimiz eşyaların ise bazı kriterlere uyması gerekiyor ki sizden alıp dükkanımızda satabilelim. Peki nedir bu kriterler?

İkinci El Eşya Alan Yerler Neye Göre Fiyat Verir?

 • Eşyaların temiz olmasına
 • Sağlam olmasına
 • Marka ve modeline
 • Renklerine
 • Teknik özelliklerine
 • Bir başkasına satılabilir olup olmamasına

Yukarıda saydığımız maddeler ikinci el eşya satmak istiyorum düşüncesi ile bizi 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan arayan herkesten istediğimiz bilgilerdir. Bu Kartal ikinci el eşya alım satım işlerinde önemli olan, size teklif edeceğimiz rakamı belirleyen unsurlar bunlardır. Çok yıpranmış, kir pas içinde kalmış, arızalı, sorunlu eşyaları maalesef satın alamıyoruz.

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

 • 0533 493 33 90 telefonumuza whatsapp, signal, telegram veya bip uygulamalarının istediğiniz birinden eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin
 • Ekibimiz fotoğrafları incelesin, size hemen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapalım
 • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumdaysa hemen fiyat teklifimizi iletelim
 • Fiyatı onaylamanız durumunda istediğiniz gün Kartal ilçesindeki adresinizden nakit ödemesini yaparak satın alalım.
 • Sizden ricamız eşyalarınızın fotoğraf üzerinde belli olmayan kusurları varsa bunları ayrıca belirtmenizdir. Böylelikle daha doğru ve değerinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

 Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bahçe mobilyası, deri koltuk, klasik mobilya, el halısı, plak, gümüş, ofis mobilyası gibi pek çok eşya satabilirsiniz. Bunlar örnek olarak saydıklarımız. Satacağınız ürünün ev eşyası olması gerekmiyor, elbette ki ev dışında kullanılabilecek eşyalarınızı da satabilirsiniz. Sizin satmak istediğiniz ürün farklı da olsa bizi arayarak kısa sürede alıp alamayacağımızı ve fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz.

Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo marka mobilyaların deri koltuk, cehster, aksesuar, yatak odası, yemek odası gibi mobilya çeşitlerini de satın alabiliyoruz. Kartal ilçesi çok yoğun bir nüfusa sahip olduğu ve geniş bir alana yayıldığı için müşterilerimizin ne zaman ne tür eşyalar satmak kestirebilmek zor.

Hiç kullanmadığınız spot yani sıfır eşya için de bizden fiyat teklifi almanız mümkün. Özellikle sıfır, spot beyaz eşya, elektronik eşya, laptop, iphone, macbook gibi eşyalarınız için anında nakit ödeme yapıp satın alabiliyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kartal ikinci el ev eşyası alan yerler için bizi tercih ederseniz hiçbir şekilde nakliye veya taşıma ücreti ödemezsiniz. Ekibimiz adresinize gelerek kısa sürede alım işlemlerini kendi aracı ve ekibi ile gerçekleştirir. Siz sadece anlaştığımız ücreti nakit teslim alın yeterli.

Ödeme şeklini siz belirleyebilirsiniz. İsterseniz nakit, isterseniz eft veya havale ile ödeme yapabiliyoruz. Bizi Kartal 2.el eşya veya spot eşya satışınız için istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-01-28T15:09:52+03:0027 Ocak 2021|0 Yorum

Yorum Yap