Kartal ilçesine bağlı olan Kurfalı semti ikinci el eşya veya spot eşya alımı için sizlerin taleplerine göre aynı gün içinde adresinize gelerek eşyalarınızı evinizden, iş yerinizden, deponuzdan veya garajınızdan alıyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz, sizler için fazlalık durumda olan eski eşya için bizleri arayarak bilgi verebilir veya 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden fotoğraflarını ulaştırabilirsiniz. Aldığımız fotoğraflar üzerinden sizlere anında fiyat verebiliriz.

Eşyalarınıza fiyat vereceğimiz zaman bizler için en önemli etken temizlik, sağlamlık ve modelinin yeniye yakın olmasıdır. Çok eski adeta hurda durumuna gelmiş eşyaları alsak da müşterilerimize satamayacağımız için mümkün olduğu kadar temiz eşyaları almayı tercih ediyoruz. Kurfalı semtindeki müşterilerimizden en çok duyduğumuz sorulardan birisi de ne tür eşyalar aldığımızdır. İsterseniz bu konuya da açıklık getirerek merakınızı giderelim.

Kurfalı ikinci el beyaz eşya, mobilya, koltuk takımı, ses sistemi, Led televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, Lcd televizyon, bulaşık makinesi, L koltuk, elektronik eşya, masa sandalye, baza yatak, split klima, salon tipi klima, el halısı, gümüş eşya, el dokuma halı, plak, pikap, piyano, eski obje, hat yazısı, ferman, antika eşya vb eşyalarınızı aynı gün içinde alıyoruz.

Kurfalı veya bir başka semtten ikinci el eşya alacağımız zaman sizlerden hiçbir nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz. Güvenebileceğiniz, sizlere zahmet vermeyecek bir alışveriş için bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2017-05-11T12:42:11+03:0010 Mayıs 2017|0 Yorum

Yorum Yap