Kullanılmış eşya, bir diğer adı ile ikinci el eşya, adı üzerinde evlerinizde veya iş yerlerinizde ihtiyaç fazlası olan ürünlerdir. Pek çok farklı kategoride bu ikinci el eşya olabiliyorken bizler bunun içinde genellikle beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, televizyon, ses sistemi, iphone, plak, piyano, pikap, koltuk takımı, baza yatak, masa sandalye gibi eşyalarınızla ilgileniyoruz.

Peki ikinci el eşya veya bir diğer adı ile kullanılmış eşya satışını nasıl yapacaksınız? Çok basit. Bunun için bizlere eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp veya email yolu ile göndermeniz yeterlidir. Eşyalarınız fotoğraflar üzerinden incelendikten sonra sizlere mümkün olan en yüksek fiyat teklif edilir, anlaşma olması halinde ise aynı gün içinde nakit olarak bulunduğunuz adresten teslim alınır. Üstelik bu işlemler için sadece fotoğraf göndermeniz yeterlidir diğer tüm işlemler tarafımızdan yapılır ve sizden hiçbir nakliye veya taşıma ücreti talep edilmez.

kullanılmış eşya alanlar

kullanılmış eşya alanlar

 

Eşyalarınızı neye göre değerlendiriyoruz? Bu soruyu tüm müşterilerimizden duyuyoruz. Antika eşya ve klasik eşya dışındaki tüm eşya guruplarında eşyanızın temizliği ve modeli çok önemlidir. Bir eşya ne kadar yeniye yakınsa o kadar yüksek değerden satın alınır. İkinci el led televizyon veya Lcd televizyon alacağımız zaman da özelliklerine göre fiyatlandırma yaparız.

İstanbul sınırları içindeki hemen hemen tüm ilçe ve mahallelerden alım yapıyorken, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. İkinci el eşya alan yerler nasıl alım yaparlar ve ne gibi kullanılmış eşya alımı yaparlar diye bilgi almak isterseniz bizlere mail, telefon veya canlı destek yolu ile ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2017-09-21T14:02:30+03:0020 Eylül 2017|0 Yorum

Yorum Yap