<strong>Koşuyolu İkinci El Eşya Alanlar</strong>

Koşuyolu İkinci El Eşya Alanlar

Daha önce hiç eşya sattınız mı? Satmış olsanız da olmasanız da şuan böyle bir ihtiyacınız olabilir. O halde size yardımcı olmamıza izin verin ve yazımızın devamında sıralayacağımız detayları inceleyin.

Kadıköy ilçesinin her noktasına aralıksız hizmet veren, bu hizmetini haftanın 7 günü sağlayabilen firmamız sizin için süreci tüm detayları ile sıralayacak. Ana başlıklar halinde Koşuyolu ikinci el eşya alanlar ile ilgili her şeyi paylaşacağız.

Amacımız eşyalarınızı elden çıkaracağınız zaman doğru hizmet almanıza ve eşyalarınızı değerinde satmanıza yardımcı olmaktır. Tabi bunun için bizi tercih ederseniz ayrıca mutlu oluruz. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, koltuk, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk, klasik mobilya gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Tabi ki burada saydıklarımızla sınırlı değil ama fikir vermesi amacıyla bir kaç örnek sıralamak istedik.

Evinizde, garajınızda, çatı katınızda, deponuzda bu tip pek çok eşyanız olabilir. Halihazırda kullanıyor olabileceğiniz gibi bir kenara kaldırmış, unutmuş da olabilirsiniz.

Koşuyolu semtinden veya bir başka semtten alım yapacağımız zaman eşyalarınızın türünü, durumunu sorup detaylı bilgi almaya gayret ediyoruz. Alıp alamayacağımızı sizin vereceğiniz bilgilere göre belirliyoruz.

İKİNCİ EL EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Kadıköy ilçesinin neresinden talep gelirse o noktaya hizmet sağlayabiliyoruz. Ama öncelikle sizden isteyeceğimiz bir kaç şey var, bunları sıralayalım ki daha iyi anlaşılsın. Maddeler halinde ilerleyelim.

  • Ne satmak istediğinize tam olarak karar vermelisiniz.
  • Daha sonra eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp aracılığı ile bize gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gelen ikinci el eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.
  • Fotoğraf gönderme imkanı olmayan müşterilerimizden eşyaları ile ilgili detaylı bilgi rica ediyor, ona göre ortalama bir fiyat belirliyoruz.

FİYATTA ANLAŞTIKTAN SONRA SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Teklif ettiğimiz tutar sizin için de makul ise istediğiniz gün ücretsiz nakliye ile adresinizden alım yapıyoruz. Koşuyolu ikinci el eşya alanlar olarak son derece titiz ve sağlam çalışıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılıyor, bekledikleri hizmeti eksiksiz sağlıyoruz.

Anlaştığımız tutarı nakit ödüyor, tekrar tekrar pazarlık yapıp fiyatı düşürmeye çalışmıyoruz. Bizi istediğiniz zaman hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Bizi Facebook hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:20+03:0014 Mayıs 2020|0 Yorum

Yorum Yap