Eski Eşya Alanlar

Eski Eşya Alanlar

Antika eşya kadar değerli olmasa da klasik eşya her zaman alıcısı olan, göze hitap eden, değerli eşyalardır. İstanbul genelinde özellikle nezih kesimlerde bu tarz eşyalara rastlamak mümkün. Kimi kullanmaya devam ederken kimisi elden çıkarmak, satmak istiyor. Sizin de satmak veya eşyalarınızın değerini öğrenmek gibi bir niyetiniz varsa klasik eşya alanlar için bizi tercih arayabilirsiniz.

Sadece eski eşya için değil farklı türde ürün satacağınız zaman da dikkat etmeniz gereken şey güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Biz Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul’a yıllardır klasik eşya alım satım için hizmet veriyoruz. Satılabilecek, temiz, sağlam olan eşyalarınızı uzman ekspertiz ile fiyatlandırıyor, isterseniz anında ödeme yaparak nakit alıyoruz.

Yıllardır klasik eşya satmak istiyorum diyen herkese titizlikle hizmet veriyor, mümkün olan en kısa sürede istedikleri hizmeti sağlıyoruz. Bir alım satım işinde en önemli şey güvendir. Bize neden güvenmeli, eşya satarken neden bizi tercih etmelisiniz? Bu yazıyı hazırlamamızın sebebi size eşya satış sürecini ve fiyatlandırma sürecimizi anlatmak ve bize güvenmenizi sağlamaktır. İsterseniz el halısı, gümüş, klasik mobilya, deri koltuk, saat, bahü, sevr, marküteri mobilya gibi eşyalar nasıl satılır bunları anlatmaya geçelim.

Klasik Eşya Nasıl Satılır, Süreç Nasıl İşler?

Öncelikle hangi eşyalarınızı satmak istediğinize net olarak karar vermeniz çok önemli. Çünkü ne kadar fazla eşya satarsanız eşyalarınız klasik eşya alanlar yani bizim için o kadar cazip olur. Daha sonra 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

  • Ekibimiz ilk aşamadan yukarıda belirttiğimiz numaraya eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp ile göndermenizi isteyecektir. Fotoğraf istememizin sebebi ilk incelemeyi zaman kaybetmeden yapmak içindir. Bazı eşyalar bizim beklediğimizden veya müşterimizi tarif ettiğinden çok farklı çıkabiliyor. En azından bunun önene geçmiş, kısa sürede size alım yapıp yapamayacağımızın cevabını vermiş oluyoruz.
  • Gelen fotoğraflar ekspertiz ekibimiz tarafından incelendikten sonra size kısa sürede dönüş yapılacak ve fiyat teklifimiz bildirilecektir.
  • Fiyat teklifimiz sizin için de yeterli ise istediğiniz gün adresinize gelip ürünleri yerinde görerek alım yapabiliriz.

Klasik eşya alım satım yukarıda anlatıldığı kadar kısa ve kolay bir süreç olsa da kiminle çalıştığınız çok önemlidir. Bizi tercih etmenizi istememizin asıl sebebi de budur. Firmamız süreç boyunca sizi memnun edecek, bekletmeyecek, anlaştığımız rakam üzerinden alım yapacaktır.

Eski Eşya Alan Yerler

Eski Eşya Alan Yerler

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Yukarıda da bazı eşya türlerinden örnekler versek de biraz daha detay vermek istiyoruz. Rolex saat, Hereke halısı, el oyması mobilya, el dokuma halı, bahü, avize, antika mobilya, plak, deri koltuk gibi eşyalar sayılabilir. Sizin eşyanız farklı türden bir ürün de olsa bize fotoğraflarını göndererek bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Klasik Eşya Fiyatları Nasıl Belirlenir? Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

Her eşyanın fiyatlandırma kriteri farklı olsa da dikkat edilen ortak nokta ürünlerin temiz, sağlam ve satılabilir durumda olmasıdır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, bir başkasının almak istemeyeceği eşyaları biz de satın alamıyoruz maalesef. İsterseniz en çok satın aldığımız klasik eşyalar üzerinden fiyatlandırma incelemesi yapalım.

El Halısı Fiyatları : El halısı alanlar için bizi tercih ederseniz halınız en doğru şekilde fiyatlandırılır. Fiyatlandırma kriterlerinin neler olduğunuz yani neye göre alım yaptığımızı anlatalım. 

  • Halının yöresine (Hereke halısı, Ladik halısı, İpek halı, Sivas Cezaevi halısı gibi halılar değerlidir.)
  • Modeline
  • Desenlerine
  • Ölçüsüne bakılarak fiyat verilir. El halısı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için yazımızı tıklayabilirsiniz.

Gümüş Eşya Fiyatları : Gümüş fiyatları belirlenirken gümüş eşya alanlar ürünün ağırlığına ve ayar numarasına bakarak karar verir. Satacağınız obje hassas terazi ile tartıldıktan sonra ağırlığı ile ayar numarasının günlük kur fiyatı çarpılır ve fiyat belirlenir.

Saat Fiyatları : Saat alanlar için önemli olan piyasa değeri yüksek kaliteli saatler almaktır. Rolex alanlar olarak hizmet veriyor olsak da Patek Phlipppe, Zenit, Hublot, Cartier gibi marka saatleri alıyoruz.

Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar

Neden Bizi Tercih Etmenizi İstiyoruz?

Satacağınız klasik eşya ne tür olursa olsun bizi tercih etmeniz halinde çok kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz gerek fotoğraflar üzerinden gerek eşyalarınızı yerinde görerek hizmet vermektedir. Kadıköy, Sarıyer, Şişli, Üsküdar, Bakırköy, Şile, Beşiktaş, Beykoz yani hangi ilçeden ararsanız arayın aynı gün hizmet veriyoruz.

Klasik eşya alanlar olarak her eşyanın fiyatlandırmasını yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Bizi çekinmeden arayabilir klasik eşyalar ile ilgili bilmek istediklerinizi sorabilir, hemen satış yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-05-05T14:51:07+03:0021 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap