Kurtköy ikinci el eşya alan yerler haftanın 7 günü kendi nakliye araçları ve elemanları ile hizmet vererek eşyalarınızı nakit olarak satın almaktadır. Biliyoruz ki pek çoğunuz ikinci el eşya kime satılır sorusunun cevabı hakkında bilgi sahibi değilsiniz. Çünkü yıllardır Kurtköy ikinci el eşya alım satım için bölgeye hizmet veriyor, hangi konular hakkında bilgi almak istediğinizi biliyoruz. Biz de eşyalarınızı nasıl satacağınız konusunda eşya sahiplerini bilgilendirmek için bu yazıyı hazırladık

Eşyalarımı satmak istiyorum ama nasıl bir yol izleyeceğim hakkında hiçbir fikrim yok diyorsanız doğru yerdesiniz. Arkadaşlarımız en başından sonuna kadar sizi süreç hakkında doğru şekilde bilgilendirecektir. Amacımız hatta yaparak yanlış kişilerle çalışmanıza engel olmak ve firmamızı tercih etmenizi sağlamaktır. İsterseniz ana başlıklar halinde, eşya satmak için ne yapmanız gerektiğini tek tek anlatalım. İşte baştan sona 2.el eşya satış süreci

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

2.el eşya alan firmalar en hızlı hizmeti vermek için eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi talep ederler. Gönderdiğiniz eşya fotoğraflarını inceleyecek olan arkadaşlarımız en kısa süre içinde siz olumlu veya olumsuz geri dönüş yaparak alınabilecek eşyalarınız için fiyat verirler. Dükkanımızda satabileceğimiz, müşterilerimizin tercih edecekleri, model olarak satılabilir durumda olan eşyalarınızı almaya gayret ediyoruz ki biz de zorlanmadan satabilelim.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyip size olumlu olumsuz dönüş yapacaktır.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumdaysa size fiyat teklifimizi iletiyoruz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz Kurtköy semtindeki adresinizden eşya alımı yapacaktır

Alımlarımızı sizin istediğiniz gün ve saatte Pendik ilçesinin Kurtköy semtinden kısa süre içinde yapabiliyoruz. Eşyalarınızın ödemesini hemen yapıyor, siz onay verdikten sonra aracımıza yüklemeye başlıyoruz. Bu konuda oldukça titiz çalışıyor, müşterilerimizin vaktini almadan, işimizi kısa sürede bitiriyoruz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Şimdi gelelim ne tür eşyalar aldığımıza Kurtköy ikinci el buzdolabı, led televizyon, gümüş eşya, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, L koltuk, resim, tablo, plak, pikap, klasik mobilya, deri koltuk, berjer, eski obje, cam eşya, el halısı gibi eşyalarınızı alabiliyoruz. Eski eşya olarak nitelendirilen ve ikinci el eşya ile kıyaslandığında daha değerli olan eşyalarınız için en doğru ve yüksek fiyatı veriyoruz.

Kurtköy günden güne gelişen ve büyüyen bir ilçe olduğu için ikinci el eşya ve spot eşya satışı yapmak isteyen pek çok kişiden talep almakta, hepsine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Sizler de hiç çekinmeden, tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz.

İkinci el koltuk takımı alanlar

İkinci el koltuk takımı alanlar

Bizi Takip Edin
2024-04-14T22:53:19+03:0023 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap