Klasik Eşya Alanlar

Klasik eşya alanlar

klasik eşya alanlar

Belli bir döneme ait olan eşyalar için kullanılan klasik eşya tabiri adı üzerinde modern eşya ile çok farklı çizgilere sahip, daha ağır, oturaklı çizgilere sahip eşyaları için kullanılır. Böyle ürünler genelde 50 yılın üzerinde bir geçmişe sahip, işçiliği ve kullanılan malzemesi çok farklı, antika eşya kadar olmasa da hala alıcısı olan, kıymetli eşyalardır. Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, çatı katınızda, garajınızda bu tarz eşyalarınız var ve ikinci el eşya olarak satmak istiyorsanız yazımızın devamını tavsiye ederiz. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini cevaplayacağız. Haydi başlayalım

Klasik eşya nasıl satılır?

Öncelikle satmak istediğiniz ürünlere tam olarak karar vermeniz gerekir. Daha sonra eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek whatsapp ya da email ile bize gönderip hızlı şekilde fiyat alabiliriz. Teklifimizi değerlendirip bize olumlu dönüş yapmanızın ardından arkadaşlarımız istediğiniz gün ve saatte adresinizden alım yapacaktır.

Neye göre fiyat veriyoruz?

Klasik eşya alanlar için satmak istediğiniz ürünün temizliği, üretildiği dönemi, piyasada çok bulunup bulunmadığı önemlidir. Bu detaylara bakılarak fiyat teklifi verilir.

Ne tür klasik eşya alıyoruz?

Klasik eşya genelde mobilya türünde olsa da gümüş eşya, el halısı, eski obje, Hereke halısı, pirinç mobilya, tablo, plak, pikap, piyano, işlemeli bez, hat yazısı, Kuran-ı Kerim, cam eşya, saat, avize, sevr gibi ürünlerinizin yanı sıra koltuk takımı, varaklı mobilya, oymalı mobilya, marküteri mobilya, hazeranlı koltuk, Metebronz, Fatih Kıral Mobilya, Kervan Mobilya, yatak odası, yemek odası, Mudo Concept, bahü, heykel gibi ürünlerinizi nakit alabiliyoruz.

Nakliye ve ödeme

Firmamız müşterilerinden aldığı ürünler ne türde olursa olsun kesinlikle nakliye veya taşıma ücreti talep etmemektedir. Ürünleriniz anlaştığımız fiyattan alınırken, tekrar tekrar pazarlık yapılarak fiyat düşürülmeye çalışılmaz. Bu detaylar çok önemlidir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Klasik eşya alan yerler ile ilgili internette yapacağınız kısa bir aramada pek çok firma ile karşılaşacaksınız. İçlerinden bizi tercih etmeniz halinde çok kısa sürede işlemleriniz halledilecek, eşyalarınızın fiyatlandırılması profesyonel ekip tarafından yapılacaktır. Böylece ürünlerinizi değerinde satmış olacak, eşyalarınız da bir değer kaybına uğramamış olacak. Ekibimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

2019-03-09T13:37:33+00:00