Hepinizin evinde, iş yerinde, deposunda kullanmadığı fazlalık eşyamız vardır. Bu çok normal bir durum. Ancak bunları bekletmek doğru bir davranış değildir. En kısa sürede nakite çevirmek, elden çıkarıp kendinize alan açmak en iyisidir. Bunun için Pendik 2. ikinci el eşya alan yerler ile yani bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2. el beyaz eşya alanlar veya mobilya alanlar diye ayrı ayrı spotçu aramanıza gerek yok. Bizi arayarak ne satmak istediğinizi, eşyalarınızla ilgili belli başlı bilgileri vermeniz yeterli. Sonrası tamamen bize aittir. Aslında bu yazıyı sizlerle paylaşmamızın amacı da ikinci el eşya nasıl satılır sorusunu cevaplamaktır. Uzun yıllar boyu bu sektörde hizmet verdiğimiz için ne öğrenmek istediğinizi, aklınızdaki soru işaretlerini çok iyi biliyoruz. İsterseniz söz daha fazla uzatmadan ana başlıklar altında hemen cevaplamaya başlayalım.

Pedik-2.-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Pendik 2. ikinci el eşya alan yerler

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Bu iş bizim uzmanlık alanımızdır. Pendik bölgesinin neresinde olursanız olun size en hızlı ve kaliteli hizmeti verebiliriz. Bunun için yapmanız gereken bizi aramak ve satacağınız ikinci el eşya hakkında bilgi vermektir. Örneğin ikinci el led televizyon satmak istiyorum, markası Samsung, 140 ekran, model numarası 55nu7400 gibi bilgiler.

Eşyanız hakkında bu kadar detaylı bilgiye sahip olmayabilirsiniz. O zaman bize yardımcı olmaya ne dersiniz? Eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp veya email ile gönderebilir, kısa süre içinde geri dönüş alarak fiyat teklifimizi duyabilirsiniz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz size kısa sürede dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Pendik ikinci el eşya alım için adresinize geliyoruz.
  • Nakliye ve taşıma bize ait olacak şekilde eşyalarınız satın alınacaktır.

Pendik 2. ikinci el eşya alan yerler için bizi tercih ederseniz bu süreci oldukça sorunsuz şekilde yaşarsınız. Mümkün olan en kaliteli hizmeti en kısa sürede ancak bizden alabilirsiniz. Farklı sorularınız için bizi aramaktan çekinmeyin.

Eşyalarınızı Nasıl Fiyatlandırıyoruz?

Bazı müşterilerimize eşyalarını alamayacağımızı söylediğimizde sitem etmektedir. Ancak siz de hak verirsiniz ki her ikinci el eşya için alım yapmamız mümkün değildir. Pendik 2. ikinci el eşya alan yerler olarak belli başlı kriterleri göze alarak fiyat vermek zorundayız. Peki nedir bu kriterler, eşyalarınız neye göre fiyatlandırılıyor?

  • Temizliğine
  • Sağlamlığına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renk ve desenlerine
  • Satılabilir bir eşya olmasına göre

Bir örnekle açıklayalım. İkinci el koltuk takımı satmak isteyen bir müşterimizin koltuğunu incelerken ilk önce temizliğine bakarız. Yanık yırtık, leke, çökme gibi sorunları varsa alım yapmamız mümkün değildir. Daha sonra markasına bakarız. Bilinen, kaliteli bir markanın ürünü olması şart değil. Ancak İstikbal, Bellona, Ikea, Mudo Concept, Doğtaş, Yataş, Casa gibi bilinen markaların ürünleri daha yüksek fiyattan alınmaktadır.

İkinci el beyaz eşya alanlar için de ürünlerin çalışır durumda olması, sağlam olması, pas, vuruk gibi kusurlarının olmamasına dikkat ederiz. Arçelik, Siemens, Bosch, Altus, Vestel, Samsung, Lg, Beko gibi markaların ürünleri de çabuk alınıp satılır.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Her eşyayı satın alamayacağımızı daha önce de söylemiştik. Peki hangi eşya gruplarını alabiliyor, neleri değerlendirebiliyoruz. 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, L koltuk, oturma grubu, masa sandalye, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası ilk aklımıza gelenler.

Bir de değerli eşya olarak sayabileceğimiz el halısı, Hereke halısı, Ladik halısı, Bünyan halısı, İpek halı, gümüş eşya, gümüş gondol, şekerlik, şamdan, tepsi, plak, efemera, tuğra, eski obje, klasik mobilya gibi eşyaları da alıyoruz.

Satın alabildiğimiz her eşyayı tek tek yazmak istesek de buraya sığdıramayız. Ancak 0533 493 33 90 numaralı whastapp hattımıza eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kurtköy, Yenişehir, Kavakpınar, Kaynarca, Sapanbağları, Çınardere, Esenyalı, Güzelyalı gibi pek çok yoğun semte ev sahipliği Pendik ilçesinin neresinde olursanız olun nakliye bize aittir. Yani eşyalarınızın alımı sırasında hiç bir ücret ödemez, zahmet çekmezsiniz. Ne kadar fazla eşya satarsanız satın, eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun kendi ekibimiz ve araçlarımızla alım yapıyoruz. 

Ödeme konusunda da Pendik 2. ikinci el eşya alanlar yerler için bize güvenebilirsiniz. Firma olarak alımlarımız esnasında anlaştığımız ücreti nakit, eft veya havale yoluyla ödüyoruz. Fiyat düşürmek için türlü bahaneler uydurmuyor, pazarlıklar yapmıyoruz. Bizi haftanın her günü arayabilir, en kısa süre içinde ikinci el eşya satışı yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-11-23T00:04:33+03:0023 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap