Kartal İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Kartal ilçesi son zamanlarda gerek yeni yapılarla gerek sosyal alanlarıyla gerek Pendik, Maltepe gibi komşu ilçelerindeki hareketlenmelerle beraber oldukça fazla göç almaya başladı. Hem sahil kesiminde hem de E5 üzerinde büyük bir alana yayılan ilçenin önemli bir bölümünü konutlar oluşturmaktadır. 500 bine yakın ve sürekli artan nüfusu sebebiyle bizim de buradan sürekli talepler almamız kaçınılmaz oluyor.

İnsanlar yer, mekan değiştirdiği zaman eşyalarını şöyle bir gözden geçirirler. Yenilenmesi gerekenler varsa yenilenir ama elde olanların ne yapılacağı ile ilgili genelde pek fikir yürütülmez. Beyaz eşya da böyledir yenisini aldığınızda eskisini ne yapacaksınız? Kartal ikinci el beyaz eşya alanlar olarak size bu konuda yardımcı olabilir, eşyalarınızı nakit karşılığı satın alabiliriz. Daha önce herhangi bir eşyanızı satmış mıydınız? Cevabınız hayırsa süreç hakkında bilgi almanız size fayda sağlayacaktır.

Kartal ikinci el eşya alanlar şeklinde Google da arama yapan pek çok kişi bizimle iletişime geçip birbirinden farklı eşyaları için fiyat teklifi almaktadır. Siz de buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi gibi eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz. Satış süreci ve sonrası ile ilgili bilmek isteyeceğinizi düşündüğümüz her şey için yazımıza buyurun

Bize 2.El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

Çok kolay. Yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf çekerek 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile göndermektir. Çok detaya girmeden, sadece anlaşılır şekilde bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterli.

Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak, ikinci el beyaz eşya fiyatları için teklifimizi iletecektir. Teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz gün Kartal ilçesindeki adresinizden alım yapılacaktır. Şimdi biraz daha detaya girelim ve ürünleri nasıl satabileceğinizle ilgili tek tek açıklama yapalım.

2.El Buzdolabı Nasıl Satılır?

Müşterilerimiz buzdolabı satmak istiyorum dediğinde kendilerinden ürünün dışını ve içini çok detaya girmeden çekmelerini rica ediyoruz. Mümkünse ürünün barkodunun fotoğrafını da gönderirseniz çok daha net fiyat teklifi alabilirsiniz. Aşağıdaki görselde ikinci el Altus buzdolabı barkodu göreceksiniz. Satacağınız spot buzdolabı ne marka, rafları cam mı tel mi, no frost mu, statik mi bunlar fiyatı belirleyen etkenlerdir.

Altus Buzdolabı Barkodu

2. El Çamaşır Makinesi Nasıl Satılır?

Evinizdeki çamaşır makinesi için yenileme vakti geldiyse eskisini satmak artık çok kolay. Arçelik, Samsung, Beko, Bosch, Vestel, Siemens, Altus, Regal gibi her marka cihazı satın alıyoruz. Kartal ikinci el beyaz eşya alan satan yerler için göndereceğiniz fotoğraflar belirleyici olacaktır. Ürünün genel açıdan çekilmiş bir fotoğrafı bizim için yeterlidir. Eşyaların kusurları varsa bunları bize ayrıca belirtmeniz doğru fiyat teklifi almak için yeterlidir.

İkinci el çamaşır makinesi alanlar

Yukarıdaki fotoğrafta Lg çamaşır makinesi barkodu ve üzerinde modelini görüyorsunuz. Kartal ikinci el beyaz eşya fiyatları için ürünün markası, modeli, yıkama ve kurutma kapasitesi önemlidir. Spot çamaşır makinesi alımı da yapan firmamız faturası olan, kutusu açılmamış, servis kurulumu yapılmamış ürünlerinizi de alıyoruz. İkinci el çamaşır makinesi alanlar için de bizi tercih edebilir, eşyalarınızı tek tek veya toplu satabilirsiniz.

2. El Bulaşık Makinesi Nasıl Satılır?

Temiz ve sağlam olması kaydıyla spot bulaşık makinesi alımı da yapıyoruz. Cihazınızın kaç program olduğuna, markasına ve modeline dikkat ederek fiyat teklifi veriyoruz. Cihazın içinin ve dışının bir kaç fotoğrafını gönderirseniz hemen teklif alabilir, Kartal 2.el eşya satışınızı yapabilirsiniz.

2. El Klima Nasıl Satılır?

2.el klima alanlar için de bizi tercih edebilir, salon tipi veya salon tipi klima satışı için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ürünün markası, modeli, kaç bin btu olduğu önemli iken inverter olup olmadığı da çok önemlidir. Lg, Alarko, Beko, Arçelik, Bosch, Carrier gibi markalar çok tercih edilen fiyatları yüksek markalardır. Kartal ikinci el klima alım satım işlerinizi de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el klima

Kartal Beyaz Eşya Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyat belirleme aşamasında ürünün markasına, teknik özelliklerine, modeline önem veriyoruz. Arızalı, tamir edilmesi gereken eşyaları maalesef alamıyoruz. Kartal spotçu tercihiniz için bizi tercih etmeniz halinde mümkün olan en yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Sıfır beyaz eşya alım satım işiniz için de bizi tercih edebilir, kutusu açılmamış spot eşyalarınızı da bize satabilirsiniz. Google üzerinden Kartal ikinci el eşya alanlar şeklinde arama yaparsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Nakliye ve Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Anadolu Yakası olsun Avrupa Yakası olsun nereden satış yaparsanız yapın tüm İstanbul genelinden kendi aracımızla alım yapıyoruz. 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi gibi ürünlerinizi tek tek demonte edip hızlı şekilde alıyoruz. Size zahmet vermiyor, ödemeyi isterseniz nakit, isterseniz eft veya havale ile yapabiliriz.

Ekibimiz beyaz eşya almak istiyorum diyen müşterilerine de hizmet vermektedir. İnternet mağazamız üzerinden sattığımız eşyaların fotoğraflarını görerek fiyatlarını değerlendirebilirsiniz. Ekibimiz her gün hizmet vermektedir.

Yazımızı QR kodu okutarak mobil cihazınız üzerinden de okuyabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-04-24T18:50:30+03:0021 Nisan 2021|0 Yorum

Yorum Yap