Yakacık 2. ikinci el eşya alanlar ihtiyacınız için ekibimizle iletişime geçebilir, eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Nasıl mı? 2.el eşya nasıl satılır, kullanılmış eşya nasıl nakite çevrilir, spotçular nasıl eşya alır gibi pek çok sorunuzu tek tek cevaplayacağız. Amacımız insanların eşyalarını değerinde satarken kaliteli hizmet almalarını sağlamaktır.

İkinci el eşya nerede satılır sorusu insanların cevabını en çok merak ettikleri sorudur. Kartal ilçesinin her yerine her gün hizmet veren ekibimiz müşterilerimizin adreslerinden alım yapabilmekte, fiyat teklifini de online olarak verebilmektedir. Dolayısıyla evden dışarı çıkmadan, kapı kapı dolaşmadan 2.el eşya satmak mümkün. Yazımızın devamında müşterilerimizin nasıl bir yol izlemesi gerektiğini adım adım izah edeceğiz.

Yakacik-İkinci-El-Esya-Alanlar

Yakacık 2.el eşya alan yerler

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Yaşam alanlarınızı daraltan eşyalarınızı nasıl elden çıkaracağınızı adım adım anlatacağız. Tamamını veya bir kısmını tasarrufa dönüştürme niyetinde olduğunuz eşyalarınız mı var? O halde hiç beklemeden harekete geçebilirsiniz. Yakacık 2. ikinci el eşya alanlar işte bunun için var. Size en kısa süre içinde en kaliteli hizmeti sunacak olan firmamızın sizden tek isteği eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermenizdir.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli
  • Ekibimiz size kısa süre içinde dönüş yapacak, olumlu olumsuz fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Kartal Yakacık bölgesinden 2.el eşya alımı yapılacaktır.
  • Eşyalarınız bizim satın alamayacağımız durumdaysa olumsuz cevabımızı iletiyor, vaktinizi almıyoruz.

Ekibimiz kendi kazancı kadar müşterilerinin memnuniyetini de düşündüğü için mümkün olan en kaliteli hizmeti vermektedir. Daha önce herhangi bir eşyanızı satmadıysanız süreç hakkında çekincelerinizin olması gayet doğal. Hiç merak etmeyin çeyrek asırlık tecrübesi ile firmamız sizi memnun bırakacak hizmeti sunacaktır.

Neden Fotoğraf Göndermenizi İstiyoruz?

Eşyalarınız için fiyat teklifi vermenin en etkili yöntemi fotoğraf üzerinden değerlendirme yapmaktır. Aksi halde İstanbul trafiğinde her adrese yetişmemiz mümkün olmamaktadır. Pek çok insan fotoğraf istememizi kolaycılık olarak görse de herkese hizmet verebilmenin tek yolu bu maalesef. Hem hızlı hem kolay 🙂

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Yakacık 2. ikinci el eşya alanlar olarak branşımız olan, alıp satabileceğimiz ürünlere talip oluyoruz. Aksi halde 2.el eşya dediğimiz zaman insanların aklına binlerce ürün gelebiliyor. Peki biz ne tür eşyalar alıyoruz, bize ne satabilirsiniz?

2. ikinci el beyaz eşya, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, televizyon, koltuk takımı, köşe koltuk, L koltuk, masa sandalye, yatak odası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, sayılabilir. Bizim için önemli olan temiz, sağlam ve satılabilir ürünler almaktır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, kimsenin almak istemeyeceği ürünleri biz de alamayız.

Bir de eski eşya olarak tanımladığımız eşyalar vardır. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, saat, plak, Metebronz, deri koltuk, Fatih Kıral, Hereke halısı, İpek halı, Ladik halısı, gümüş gondol, gümüş şekerlik gibi eşyalarınızı bu türdendir. Bunlar fiyatlandırılması uzmanlık gerektiren, kıymetli ürünlerdir. Ekibimiz bu tarz eşyalar için de size fiyat teklifi yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Şimdi en çok merak ettiğiniz, soru sorduğunuz bir diğer bölüme, nakliye, taşıma ve ödeme kısmına geçelim

2. İkinci El Eşya Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Eşyalarınız çok yeni model bile olsa temiz olmadıkları sürece satın almak istemeyiz. Bazı müşterilerimiz eşyalarını satın almak istemediğimiz zaman bize sitem ediyorlar ancak sorgusuz sualsiz 2.el eşya almamızı beklemeyin lütfen. Peki Yakacık 2.el eşya alımı neye göre yapılır, fiyat teklifi neye göre belirlenir?

  • Eşyalarınızın temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renk ve desenlerine göre fiyat teklifi verilir.

Yıpranmış, darbeleri olan, çökmüş, deforme olmuş eşyaları bizden kimse satın alamayacağı için biz de satılabilir olan ürünleri tercih ediyoruz. Siz olsanız paslanmış, arızalı beyaz eşya almak ister misiniz? Elbette istemezsiniz. Biz de müşterilerimizin tercih edemeyeceği ürünleri alamıyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Eşyalarınızın alımı, nakliyesi, taşıması, araca yüklenmesi tamamen bizim işimiz. Siz bu noktada en ufak bir masrafa katlanmıyor, hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Kaçıncı katta oturursanız oturun, eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun ekibimiz kısa süre içinde taşıma işini bitirip araca yüklemesini yapmaktadır. Klima, elbise dolabı, baza yatak, L koltuk gibi demonte edilmesi gereken eşyalarınızı da söküyoruz.

Yakacık 2. ikinci el eşya alanlar için bizi seçerseniz süreci baştan sona kadar sorunsuz yaşarsınız. Ödeme konusunda da sizin taleplerinize göre hareket ediyor, eşyalarınızın ödemesini sizin isteğiniz doğrultusunda yapıyoruz. Eft, havale veya nakit olarak yapılan ödemeyi onaylamanız ardından alım yapıyoruz. Okuduklarınızdan da anlayacağınız gibi firmamız sizi hiç sıkıntıya sokmadan söz verdiği gün Yakacık semtindeki adresinizde olup, eşyalarınızı teslim alıyor.

Bizi Takip Edin
2023-11-27T23:08:00+03:0022 Haziran 2016|0 Yorum

Yorum Yap