Ucuz Eşya Nereden Alınır

Ucuz Eşya Nereden Alınır

Gerek ev kurmak için gerek kullandığınız eşyaları değiştirmek için güvenilir alışveriş yapabileceğiniz yerler ararsınız. Ucuz ev eşyası nereden alınır? Umut Spot olarak müşterilerimizden sürekli bu soruyu duyduğumuz için cevabı ile ilgili sizi de bilgilendirmek istedik. Amacımız bütçenizi sarsmadan ve farklı amaçlar güden işletmeler tarafından aldatılmadan alışveriş yapmanıza yardımcı olmaktır. İsterseniz hemen başlayalım.

Sıfır Eşya Mı Alacaksınız, İkinci El Mi?

Fiyatlardaki aşırı yükselme insanları yeni eşya mı 2.el eşya mı sorusu ile karşı karşıya bırakmaktadır. Vereceğiniz karar elbette bütçenizle ve eşyayı ne kadar süre kullanacağınızla alakalıdır. Hiç kimse kısa süre kullanacağı veya kullanım alanının küçük bir yerini teşkil edecek bir eşya için yüksek bedeller ödemek istemez. Özellikle buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, koltuk takımı, ofis mobilyası gibi eşyalarda genellikle 2.el tercih edilmektedir.

Sıfır Baza Yatak Başlık

Sıfır Baza Yatak Başlık

Sıfır Eşya Satan Mağazalar

Sıfır eşya için spesifik bir adres vermemiz pek mümkün değil çünkü fiyatlar ortalama birbirlerine yakın. Anadolu Yakası içindeyseniz Modoko mobilyacılar çarşısı, Ümraniye Ikea, bilinen markaların bayiileri mobilya konusunda gidilebilecek yerler. Avrupa Yakası için de aynı şekilde Masko, Koçtaş mağazaları, İstikbal, Doğtaş gibi mağazalar ziyaret edilebilir. Bu markalar çok ucuz olmasa da dönemsel olarak yaptıkları indirimlere denk gelebilirsiniz. Bu da size fiyat avantajı sağlar.

İkinci El Eşya Alan Satan Yerler

Anadolu Yakası için ilk adres Küçükyalı Spotçular Çarşısıdır diyebiliriz. Firmamızın da mağazasının yer aldığı caddede komşularımızı da gezerek güven içinde sıfır veya 2.el eşya alımı yapabilirsiniz. Çarşının konumu ve adres bilgileri için tıklayabilirsiniz.

Yine Anadolu Yakası için tavsiye edebileceğimiz yerlerden biri de Poli Spotçular Çarşısıdır. Küçükyalı’da bulunan çarşıya göre burada daha fazla sıfır eşya bulma ihtimaliniz yüksek. Avrupa Yakası için de Yenibosna Eskidji tercih edilebilir. Bu çarşı içinde kullanılmış eşya ve spot eşya bulabilirsiniz. Şirinevler Fetih caddesi üzerinde de eskicilerin yer aldığı, spot eşya alabileceğiniz bir yer var.

Kimler Ekonomik Eşya Almak İster?

Hemen hemen herkes alacağı eşyaya uygun fiyatlarla sahip olmak ister. Ekonomik durumu her türden eşyayı almaya müsait olan bir kitle elbette var ancak büyük çoğunluğumuz fazla para vermek istemez. İstanbul’a Anadolu’dan gelen üniversite öğrencilerinin aileleri bu konuda başı çeker. İşçiler, dönemsel olarak İstanbul’a çalışmaya gelenler, normal aileler, ofis eşyası arayanlar da sayılabilir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi mağazaların vitrinlerini süsleyen albenili eşyalar artık ateş pahası. Bu yüzden insanlar ya kullanılmış ürün alıyor ya da spot eşya alımına yöneliyor. Spot eşya konusunu daha iyi anlamak hangi eşyaların spot hangilerinin ikinci el olduğunu öğrenmek için konu ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

En Çok Hangi Eşyalar Alınıp Satılıyor?

Kişinin ihtiyaçları ve kullanacak kişi sayısına göre alım satım yapılan eşya türü, sayısı farklılık göstermektedir. Sıfır veya 2.el beyaz eşya, led televizyon, masa sandalye, baza yatak, elbise dolabı, küçük ev aletleri ilk aklımıza gelenler. Ayrıca ofis mobilyası, ofis koltuğu, deri koltuk, bahçe mobilyası, el halısı çok rağbet gören eşyalardır. Firmamız uzun zamandır bu sektöre hizmet verdiği için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sorunsuz şekilde sunmaktadır.

Eğer satın almak değil de satmak istiyorum diyorsanız ekibimiz size kısa sürede fiyat teklifi verecek, eşyalarınızı satın alacaktır. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir.

Bizi Takip Edin
2022-04-04T22:04:20+03:0020 Şubat 2022|0 Yorum

Yorum Yap