Eşyalarımı Nasıl Satabilirim

Eşyalarımı Nasıl Satabilirim

İkinci el eşyalarımı nasıl satabilirim sorusu kafanızı meşgul ediyorsa bunun cevabını detayları ile verebiliriz. Biz yıllardır bu işle meşgul oluyor, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan, İstanbul’un her noktasında müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Her gün birbirinden farklı onlarca insanla görüşüyor, hemen hemen hepsinden aynı soruları duyuyoruz. Eşyalarımı nasıl satabilirim, ikinci el eşya fiyatları ne seviyede, fiyat teklifi almak için ne yapmalıyım gibi sorulardan bahsediyoruz. Yani hangi detayları öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu soruları ana başlıklar haline getirip cevaplarını da altına sıralayacağız. Sizi sıkmadan, konuyu uzatmadan gideceğiz. İsterseniz hemen başlayalım.

NEREDEN BAŞLAMALISINIZ?

İnternette eşyalarımı nasıl satabilirim, nasıl bir yol izlemeliyim diye düşünmenize gerek yok. İşi ehline bırakarak çok kısa süre içinde, herhangi bir zorluk çekmeden satış yapmanız mümkün. Letgo ‘dan eşya satma veya Sahibinden internet sitesi üzerinden eşya satma yolları bir seçenek olsa da ikinci el eşya alan yerler her zaman çok daha güvenilir hizmet vermektedir. Çünkü bu işi profesyonelce yapan, tecrübeli ve en önemlisi kendinizi güvende hissedeceğiniz firmamız Umut Spot ile muhatap olursunuz.

  • İkinci el eşya satmanın en önemli ve sizin sorumluluğunuzda olan tek kısmı karar vermektir. Hangi eşyalarınızı satacağınıza net olarak karar vermeniz çok önemlidir. Biz toplu alım yapabileceğimiz gibi tek tek de eşya satın alabiliriz.
  • Elden çıkarmaya karar verdiğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına göndermeniz yeterli. Ekibimiz gönderdiğiniz eşya fotoğraflarını inceleyip size hemen geri dönüş yapacak, olumlu veya olumsuz yanıt verecektir.
  • Olumlu olan, alabileceğimiz türden eşyalar ise fiyat teklifimizi ileteceğiz. Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz gün adresinizden eşyalarınız ücretsiz nakliye ile alınacaktır. Hepsi bu kadar. Şimdi diğer detaylara geçelim.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Eski eşya, ikinci el eşya veya kullanılmış eşya dediğimiz zaman insanın aklına çok fazla türden ürün gelebilir. Hemen hemen her eşyanın ikinci el piyasası mevcuttur. Farklı iş kollarında faaliyet gösteren pek çok meslektaşımız var. Bizim kulvarımız ve alımını yaptığımız eşya grubu evinizde, iş yerinizde, ofisinizde, bahçenizde, yazlığınızda kullandığınız ürünlerden oluşmaktadır.

Her eşyayı alamayacağımız sizin de takdirinizdir. O halde biraz da bize ne tür eşya satabileceğiniz ile ilgili örnekler verelim. Kullanmadığınız veya artık kullanmayı düşünmediğiniz beyaz eşya, klima, televizyon, gümüş eşya, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası, yatak odası, ev eşyası, plak, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi  gibi geniş bir eşya yelpazesini alabiliyoruz. Sizin eşyanız farklı olsa da bir kaç fotoğrafını göndererek alımını yapıp yapamayacağımızı sorabilirsiniz.

İkinci El Eşya Nakliye

İkinci El Eşya Nakliye

NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ?

  1. Temizlik : Alacağımı eşyaların mümkün olduğunca temiz olmasına dikkat ederiz. Yıpranmış, deforme olmuş, kullanım ömrünü tamamlamış eşyaların alımını maalesef yapamıyoruz. Çünkü alsak da satışı çok zordur.
  2. Sağlamlık : Özellikle ikinci el beyaz eşya, elektronik, klima, televizyon gibi eşyaların mutlaka çalışır durumda olmasına özen gösteririz. Arızalı, sorunlu, tamir edilmesi gereken eşyaların alımı yapılmaz. Arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir öğrenmek için tıklayabilirsiniz.
  3. Model ve Marka : İkinci el mobilya, koltuk takımı, klasik mobilya, ofis ve bahçe mobilyası alımında satılabilir modeller tercih edilir. Yıllar öncesine ait, kimsenin almak istemeyeceği eşyaların alımı pek yapılmaz. Özellikle bilinen, güven duyulan markaların eşyaları daha yüksek fiyattan alınır. Bunu bir kaç örnekle daha anlaşılır hale getirelim. Örneğin 2.el beyaz eşya alanlar için Arçelik, Beko, Samsung, Vestel, Bosch, Siemens gibi markaların ürünlerini almak daha caziptir. Çünkü daha rahat satılır. Mobilya sektöründe de Bellona, İstikbal, Mondi, Yataş, Doğtaş, Mudo Concept, İkea gibi markalar başı çeker.

Yukarıda saydığımız 3 madde ilk dikkat ettiğimiz detaylardır. Bazı müşterilerimiz eşyalarını almak istemediğimiz zaman bize sitem etse de kendilerinden anlayış beklemek zorunda kalıyoruz. Yeri gelmişken sıfır eşya alabildiğimizi de belirtelim.

NAKLİYE VE ÖDEME

İkinci el eşyalarımı nasıl satabilirim sorusunun hemen ardından gelen diğer soruyu en sona bıraktık. Fiyatı ve alım tarihinde anlaşma sağladığımız eşyaların türü ve adeti ne olursa olsun kendi imkanlarımızla alıyoruz. Umut Spot olarak eşyalarınızı kendi nakliye araçlarımıza kendi ekibimizle yüklüyor, sizi zahmete sokmuyor, çok hızlı şekilde işlemleri hallediyoruz.

Bu aşamalar geçilirken sizden en ufak bir ücret talep edilmemektedir. Ödeme ise anlaştığımız rakam üzerinden nakit yapılmaktadır. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, Facebook, Twitter, İnstagram, Pinterest hesaplarımızı da takip edebilir alımını yaptığımız ürünleri buradan da görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-09-08T23:06:00+03:0024 Temmuz 2020|0 Yorum

Yorum Yap