Depo Eşyası Alanlar

Depo Eşyası Alanlar

İstanbul ilçelerinin tamamına ikinci el ev veya iş yeri eşyası alımı için hizmet veren firmamız depo eşyası satışı için de alım yapmaktadır. Bu hizmeti nasıl verdiğimizi, nasıl alım yaptığımızı, nakliye ve hamaliye işlemlerini detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. İkinci el depo eşyası alanlar ile ilgili tüm incelikleri öğreneceksiniz.

Yazlığıma götürürüm, lazım olacak bir akrabaya veririm, ileride bir gün lazım olur düşüncesiyle bekletmek sizin tercihiniz. Ancak düşündükleriniz olmaz da eşyalarınız fazlalık duruma düşerse bizi arayabilirsiniz.

Özel bir firmanın deposunda olabileceği gibi evinizin çatısında, garajında veya bodrumunda da olabilir. Bizim için fark etmez. En kısa sürede eşyalarınızın bulunduğu yere gelir, inceleme yapar, fiyat teklifimizi sunarız.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün nakit ödemesi ile satın alırız. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet veriyoruz. Bizim için önemli olan eşyalarınızın temizliği, satabileceğimiz türden olmasıdır. Ne gibi eşyalarınızın alınabileceği, ödeme, nakliye koşulları ve bilmek istediğiniz detaylar madde madde anlatılacaktır.

 DEPO EŞYANIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

  • İkinci el depo eşyası alanlar olarak sarılı halde istiflenmiş eşyalarınızı tek tek açıyor, fiyatlandırıyoruz. Eğer eşyalarınızın açık haldeyken çekilmiş fotoğrafları varsa bunları bize göstererek yardımcı olabilirsiniz.
  • İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Daha farklı eşyalarınız varsa onları da alabiliriz.
  • Farklı tür eşya derken kast ettiğimiz eski eşya çeşitleridir. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, plak, tablo, Hereke halısı, antika eşya gibi eşyalarınızı anlatmaya çalışıyoruz. Bu tür kıymetli eşyalar da en iyi fiyattan alınabilir.
  • Firmamız karşılıklı güven içerisinde alım yapmakta, eşyalarınız için mümkün olan en yüksek fiyatı teklif etmektedir.

ÖDEME VE NAKLİYE KOŞULLARI

Depo eşyası alanlar hiçbir nakliye veya taşıma ücreti almadan, kendi nakliye aracı ve elemanları ile hizmet vermektedir. Bu sayede güven içinde bir satış yapmış olur, zahmet çekmezsiniz. Ödeme konusunda da sizi üzmeden, kötü sürprizler, gecikmeler yaşatmadan hizmet veriyor, nakit ödüyoruz. İstanbul ilçelerinin tamamına hatta çevre illere kadar ulaşabiliriz.  Bizi hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-01-31T13:19:49+03:0022 Mart 2020|0 Yorum

Yorum Yap