Evinizi birbirinden güzel tasarımlar ve kaliteli ürünlerle güzelleştiren Mudo Concept Mobilya, sağlam ve farklı ürünleri ile müşterilerimiz tarafından beğenilen bir markadır. Deri koltuk, Chester koltuk, köşe koltuk, L koltuk, masa sandalye, sehpa, büfe, vitrin, berjer, yatak odası, yemek odası, bahçe mobilyası gibi ürünleri çok iddialı. Kalitesi ve rahatlığı tartışılmaz olan markanın fiyatları el yaksa da fiyatını hak ettiğini söylemeden geçemeyeceğiz. Ancak günü geldiğinde yüksek bedeller ödeyerek satın aldığınız bu ürünleri elden çıkarmak isteyebilirsiniz.

İkinci el Mudo mobilya alanlar olarak böyle bir talebiniz olduğunda devreye giriyor, ürünlerinizi yerinde inceliyor, hemen fiyat teklifi sunuyoruz. Teklif ettiğimiz rakamda anlaşma sağlanması halinde hemen nakit satın alıyoruz. Nasıl mı? İlerleyen satırlarda 2.el Mudo Mobilya nasıl satılır, neye göre fiyat verilir bunlardan bahsedeceğiz. Yıllardır ikinci el eşya alım satım sektöründe faaliyet gösteren firmamız size memnun olacağınız kaliteli bir hizmet sunacaktır.

2.-El-Mudo-Mobilya-Alanlar

2. el Mudo Mobilya Alanlar

2. El Mudo Mobilya Satmak İstiyorum 

Satmak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı nerede başlayacağınızı biliyor musunuz? Aslında yapmanız gereken şey çok basit. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Örneğin aşağıdaki koltuk görseli bize bir müşterimiz tarafından gönderilen bir görseldir. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak ve eşyanız için fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde karşılıklı anlaşma sağlanmış demektir. Artık randevulaşma ve satın alma süreci başlıyor. Eşyalarınızı alacağımız günü ve tarihi siz belirliyorsunuz. Ne zaman almamızı isterseniz ekibimiz adresinizden o gün gelip teslim alıyor. Hepsi bu kadar basit.

Eşyaların Nakliyesi ve Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

2.el Mudo mobilya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimizin en çok sorduğu soru nakliye konusudur. Bazı Mudo Concept Mobilya ürünleri büyük ve ağır olsa da satacağınız tüm ürünlerin nakliyesi, taşıması ve araca yüklemesi bize aittir. Ekibimiz eşyalarınızı kısa süre içinde evinizden çıkarmakta, nakliye aracımıza yüklemektedir. Umut Spot olarak eşyalarınızı alırken kendi araçlarımızı ve taşıma ekibimizi kullanıyor, sizden hiçbir ücret veya yardım talep etmiyoruz.

Ödeme konusunda da müşterilerimizi üzmüyor, kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de önemsiyoruz. İsterseniz eft isterseniz havale isterseniz nakit olarak ödeme yapabiliriz. Ödemeyi eşyaları satın almadan, araca yüklemeden önce yapıyoruz. Sizi bekletmiyor, fiyat düşürmek için gereksiz pazarlıklar yapmıyoruz.

 

Mudo Concept Chester Koltuk

Mudo Concept Chester Koltuk

Fiyatı Neye Göre Belirliyoruz?

Koltuk takımı, aksesuar, berjer, puf, konsol, büfe, masa sandalye, bahçe mobilyası gibi ürünlerin hangisini alırsak alalım ürünlerin temiz olmasına dikkat ederiz. Sağlam, sorunsuz ürünler hiç şüphesiz daha yüksek fiyattan alınır. Yani bir ürün ne kadar temiz kalmışsa ve yeniye yakınsa o kadar yüksek fiyattan alınır. Elbette eşyanızın modeli, renkleri, kumaş türü de sağlam olması kadar önemlidir.

Şöyle düşünün siz ikinci el alım satım işi yapan bir dükkana gittiğinizde evinize Mudo koltuk almak isterken nelere dikkat ediyorsanız biz de satın alırken onlara dikkat ediyoruz. Çünkü 2.el olarak aldığımız Mudo mobilyalarımız sizin beğenisine sunuyoruz.

Konu ile ilgili merak ettiğiniz detayları sizlerle paylaşmaya çalıştık. 2.el Mudo Concept Mobilya alanlar için bizi tercih ederek sorun yaşamadan satış yapabilirsiniz. İstanbul ilçelerinin hangisinde olursanız olun adresinizden alım yapabilmekteyiz. Arkadaşlarımız her gün hizmetinizdedir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapıyoruz?

Ekibimiz sizden 2.el Mudo mobilya satın alırken nakliye, taşıma ve yükleme işlemlerini tamamen kendisi yapmaktadır. Satın aldığımız eşya ne kadar büyük veya ne kadar çok olursa olsun size zahmet vermeden kısa sürede alım yapıyoruz. Eşyalarınız profesyonelce taşınıp araca yüklenmekte, diğer eşyalarınıza zarar verilmemektedir.

Ödeme ise eşyalarınız satın alınmadan önce nakit, eft veya havale yolu ile ödenmekte, eşyalarınız siz onay verdikten sonra alınmaktadır. Sıfır Mudo mobilya fiyatları oldukça pahalı olduğu için değerinde satmanız çok önemlidir. Bunun için bizimle görüşerek kısa sürede değerinde satış yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-01-30T22:41:12+03:0025 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap