İkinci El Televizyon Alanlar

İkinci El Televizyon Alanlar

Samsung, Led Televizyon piyasasının hiç şüphesiz en önde gelen markasıdır. Televizyon ve cep telefonu denince akla gelen ilk firmalardan olan Samsung ürettiği pek çok led ve lcd televizyon ile sektöre yenilikler getirmiştir.

Bu yenilikler kullanıcılarda bir üst teknolojiye sahip olma isteği uyandırıyor. Yenisini almak elbette sizin tasarrufunuzda ama peki eskisini ne yapacaksınız? Bununla ilgili bir fikriniz yoksa size yardımcı olabiliriz. Nasıl mı? Yazımızın devamında bu konuya değineceğiz.

İKİNCİ EL TELEVİZYON NASIL SATILIR?

Bize ulaştığınız andan itibaren sizi doğru şekilde yönlendiriyoruz. Satacağınız cihazın modelini bize söylerseniz en yüksek fiyatı en kısa sürede teklif edebiliriz. Fiyat noktasında anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün nakit alım yapabiliriz.

Örneğin Samsung 65 Ru 7400 satmak istiyorum şeklinde bilgi vermeniz yeterli. Fiyatı belirleyen ana etkenleri daha fazla detayı bir sonraki başlıkta açıklayacağız.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Bildiğiniz ve yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi Samsung televizyonlar modellerine göre çok farklı özellikler taşımaktadır. Smart, 4K, Ultra HD, kendinden uydu, yüksek çözünürlük gibi özellikler bunlardan bazılarıdır. Bu eklentiler televizyon izleme keyfinizi artıran, eğlenceye çeviren özelliklerdir.

Ülkemizdeki kullanıcıların en çok önem verdiği şeylerden biri de ekran boyutudur. 50 inch, 55 inch, 60 ve 65 inch televizyonlar hem çok tercih edilir hem de yüksek fiyattan alınır.

Ekranda ölü piksel, çizgi veya kararma gibi kusurların olmaması gerekir. Bunlar teklif edilecek fiyatı etkileyecektir. Çünkü bu gibi belirtiler bizim satışımızı engelleyeceği için alış yapmamızı da mümkün kılmamaktadır.

Alacağımız ikinci el Samsung tv tüm aksesuarları ile verilirse daha iyi olur. Kumandası, ayakları, kablosu, sihirli kumandası (varsa) hatta kutusu ve kitapçıkları ile alırsak fiyatı da yükseltebiliriz.

Samsung led televizyon inceliği, tasarımı ile evlerinizde şık bir görünüm katmaktadır. Curve kasa televizyonların mucidi olan Samsung piyasadaki en şık kasaları üretmektedir. Tv dizaynı ne kadar şık ve kaliteli olursa fiyat da o kadar yükselir.

ÖDEME VE TESLİM ALMA

İkinci el Samsung Led tv alanlar için bizi arayabilirsiniz. Uzun yıllardır spot televizyon piyasasında hizmet verdiğimiz için size en iyi fiyatı teklif edebiliriz. Sadece Samsung değil Lg, Toshiba, Panasonic, Sony, Philips gibi farklı markaların cihazlarının alımı için de hizmetinizdeyiz.

Bizi Facebook, Twitter, İnstagram, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızda da takip edebilirsiniz. Böylece hem bizi daha yakından tanıyabilir hem de aldığımız cihazları görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-05-09T18:50:10+03:0020 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap