İkinci El Kurutma Makinesi Alanlar

İkinci El Kurutma Makinesi Alanlar

Çamaşır Makinesi kadar ihtiyaç duyulan bir diğer ürün de kurutma makinesidir. Özellikle son zamanlarda çok fazla tercih edilmekte çeşitli büyüklük ve kapasitede olmaktadır. Neredeyse her marka, kurutma makinesi üretmekte ve çamaşır makinesi satarken kampanya yapıp ikili paket halinde satışa sunmaktadır. Biz de ikinci el kurutma makinesi alanlar olarak adresinizden yapıyoruz.

Kurutma makinesi son derece faydalı bir beyaz eşyadır. Doğru kapasite ile kullanılırsa eşyalarınızı kısa sürede kurutup ütülemeye gerek kalmadan hemen giyebilirsiniz. Toplumumuzda bu makinelerin kullanımı zamanla yaygınlaşmıştır.

Özellikle ev hanımları ve kuaförler tarafından tercih edilen kurutmalı çamaşır makineleri, kurutma makinesi satışlarını önemli oranda düşürmüştür. 9 kg, 10 kg, 12 kg, gibi büyük kazanlı çamaşır makineleri yıkama kapasitelerinin biraz altında kurutma yapabilmektedir. Örneğin 12 kg yıkama kapasiteli bir çamaşır makinesi 9 kg kurutma yapabilmektedir.

Evlerinde veya iş yerlerinde yeterli alanı olmayan kullanıcılar ekstradan bir kurutma makinesine yer ayırmamak için kurutmalı çamaşır makinesi tercih etmektedir. Hal böyle olunca fazlalık durumuna düşen kurutma makinesi ikinci el olarak satılmaktadır.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Biz fazlalık olan makinelerinizi adresinizden alıyoruz. Bosch, Siemens, Miele, Samsung, Arçelik, Beko gibi markalar müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilir. Bu yüzden bu markaların temiz, sağlam, çalışır durumdaki ikinci el kurutma makinesi için bizleri arayıp aynı gün içinde satabilirsiniz.

Yeri gelmişken değinelim. Ekibimiz her türlü beyaz eşya ve elektronik eşya alımı yapabilmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, fırın, setüstü ocak, bulaşık makinesi gibi eşyalarınızı da alıyoruz. Bu tür eşyalarınızı fiyatlandırırken de kurutma makinesi alımında kullandığımız kriterleri kullanırız. Fiyat yine modele ve markaya, sağlamlığa bakılarak verilir.

İKİNCİ EL KURUTMA MAKİNESİ NASIL SATILIR?

İkinci el kurutma makinesi alanlar sizden ürünün fotoğraflarını isteyecektir. Fotoğraf üzerinden ürünün genel durumunu, kapasitesini görüp size fiyat teklifimizi iletiyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağladıktan sonra istediğiniz gün adresinizden alım yapılır. Hiçbir nakliye veya taşıma ücreti istemeden alım yapıyor, sizlere hiçbir zahmet vermiyoruz. Ekibimiz haftanın 7 günü tüm İstanbul genelinde hizmet veriyoruz.

Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2020-03-30T19:08:17+03:009 Nisan 2017|0 Yorum

Yorum Yap